24.02.2004

TEST - Czy nadszedł już czas na sprzedaż Twojej franczyzy?

Czy będę w stanie przygotować pakiet franczyzowy?

Pakiet franczyzowy, nazywany potocznie licencją franczyzową, stanowi istotę systemu franczyzowego, ponieważ zawiera kompletną koncepcję prowadzenia działalności gospodarczej oferowaną przez franczyzodawcę. W skład standardowego pakietu franczyzowego wchodzą zazwyczaj takie elementy jak:

Jak widać w skład pakietu franczyzowego wchodzi wiele elementów, a ich przygotowanie jest praco- i czasochłonne. Dlatego zanim zabierzesz się do przygotowywania pakietu franczyzowego, zastanów się czy nie przerasta to Twoich sił i czy nie powinieneś skorzystać z pomocy doświadczonego doradcy. Po co tracić czas i nerwy na wymyślanie rozwiązań, które są już opracowane? Jednak wybierając doradcę zweryfikuj jego doświadczenie i sprawdź czy jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej z tytułu szkód spowodowanych swoim błędnym doradztwem. Cóż Ci bowiem po doradcy, który nie ponosi odpowiedzialności za swoje doradztwo?


Doradcy z PROFIT system czekają na Twoje pytania w godzinach od 9.00 do 18.00 pod telefonem (22) 560 80 20. Swoje pytanie możesz także przesłać na adres: redakcja@franchising.pl

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0