03.12.2016

Księgowe postawiły na franczyzę

Tax Care otworzył pierwsze franczyzowe biuro księgowe. Mieści się ono w Mińsku Mazowieckim.

Tax Care w październiku ogłosił start programu franczyzowego dla biur rachunkowych. Kilka dni temu w Mińsku Mazowieckim ruszyło pierwsze biuro w pełnej franczyzie. Uruchomiły go wspólniczki, Katarzyna Dubiska oraz Marta Krusiewicz, doświadczone księgowe prowadzące samodzielne biura rachunkowe pod własnymi markami. Na pytanie, dlaczego zdecydowały się na współpracę z Tax Care, Marta Krusiewicz odpowiada:

Katarzyna Dubiska oraz Marta Krusiewicz, franczyzobiorczynie Tax Care z Mińska Mazowieckiego. Fot. Tax Care

Tax Care podejmuje współpracę z dwoma typami franczyzobiorców. Pierwszy to właściciele średniej wielkości biur księgowych. Drugi typ to samodzielni księgowi albo przedsiębiorcy, którzy chcieliby rozwinąć skrzydła pod marką Tax Care.

To najbardziej rozpoznawalna marka na rynku biur rachunkowych i oferuje wsparcie nieporównywalne z innymi systemami. Poza tym kiedyś pracowałam w tej firmie i poznałam ją od środka. Bez obaw zdecydowałam się na współpracę.

Jak mówi Katarzyna Dubiska, Tax Care to nowa jakość na mińskim rynku usług rachunkowych, księgowość pełna i uproszczona, obsługa kadr i płac oraz oferta produktów finansowych. Wszystko to dostępne w wydłużonym czasie pracy biura i online przez 24h na dobę.

Jest jeszcze coś. Często słyszymy, że księgowi na lokalnych rynkach bywają zachowawczy i powściągliwi z obawy przed odpowiedzialnością. Tracą na tym klienci, którzy sami muszą rozstrzygać niejasne kwestie podatkowe. My nie mamy takich obaw. Stoi za nami nie tylko marka, ale i doświadczenie oraz rzetelna, stale aktualizowana wiedza.

Tax Care podejmuje współpracę z dwoma typami franczyzobiorców. Pierwszy to właściciele średniej wielkości biur księgowych. Drugi typ to samodzielni księgowi albo przedsiębiorcy, którzy chcieliby rozwinąć skrzydła pod marką Tax Care. W obu przypadkach niezbędna jest fachowa wiedza, uprawnienia i niekaralność. Od wszystkich kandydatów firma oczekuje zaangażowania w pracę biura i mówi wprost, że nie poszukuje biernych inwestorów.

Franczyza Tax Care jest urzeczywistnieniem idei „myśl globalnie, działaj lokalnie” – mówi Adam Głos, prezes zarządu Tax Care. – Jako franczyzodawca myślimy i działamy w kategoriach całego rynku. Zbudowaliśmy godną zaufania markę, kreujemy profesjonalne rozwiązania godne globalnych graczy i udostępniamy je franczyzobiorcy, który działa lokalnie, inwestując swoją znajomość rynku oraz zaangażowanie.

Jeśli kandydat na franczyzobiorcę Tax Care prowadzi już własne biuro rachunkowe, ma szansę nabyć jedną z najtańszych franczyz w Polsce. Koszty adaptacji lokalu centrala szacuje na ok. 7 tys. zł. Cały koszt wyposażenia biura ponosi centrala (wizualizacja, meble, sprzęt IT, wdrożenie systemu księgowego, etc.). Wartość wsparcia Tax Care w inwestycję franczyzobiorcy firma szacuje na 34 tys. zł.

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Łukasz Michalak

dziennikarz
Napisz do autora