Horoskop biznesowy na 2017 rok

Wagi mogą w 2017 roku liczyć na trochę upragnionego świętego spokoju. Już w styczniu sprawy firmowe wkroczą na właściwe tory. Wiele Wag osiągnie długo oczekiwany próg rentowności biznesu, niektóre będą cieszyć się ostatecznym zwrotem zainwestowanych pieniędzy. Największe pieniądze Wagi mają szanse zarobić na giełdzie. Tam bowiem, żeby jednemu urosło, drugiemu musi spaść.
Sobota
31.12.2016
Na kogo czekają wielkie pieniądze? Pytamy gwiazdy, co przyniesie biznesmenom nowy rok.
 

Baran

Dla rogatych baranich dusz 2017 będzie rokiem przełomowym. Wiele z nich w końcu odważy się zrzucić korporacyjny kierat i założyć wymarzony biznes. Wolta będzie okupiona wprawdzie nadludzkim wysiłkiem, ale gdy już interes chwyci, przyniesie zyski rekompensujące trud z nawiązką. Żeby zwiększyć szanse powodzenia na swoim, Barany mogą wziąć do spółki Koziorożca, Wagę lub Strzelca. Lepiej natomiast, by unikały Bliźniąt. Kontrahenci i konkurenci spod tego znaku tylko czyhają, by Barana równo ogolić.

Polecane biznesy: dom spokojnej starości, studio fitness, sklep z odżywkami.

Byk

Byki mogą mieć problem z przejściem na swoje z powodu… bardzo dobrej sytuacji na etacie. Jeśli czekaliście na podwyżkę czy awans, to w 2017 roku oba mają szanse się ziścić. Te Byki, które już biznes prowadzą, od stycznia znajdą w sobie nowe pokłady energii do działania. Nadchodzi czas corridy. Konkurenci padną tratowani pod byczymi kopytami. Uwaga jednak na torreadorów spod znaku Lwa i Wodnika. Jak co roku poza biznesem Byki zarobią oczywiście na giełdzie.

Polecane biznesy: wszelkie pomysły z dziedziny nowych technologii.

Bliźnięta

Dwoista natura Bliźniąt zepchnie je na manowce zawodowego marazmu. Ale spokojnie, raz, że rozdwojenie jaźni to dla przedsiębiorców naturalny stan, a dwa, że taka flauta utrzyma się tylko do wakacji. Później przyjdzie czas poważnych decyzji. W ich podjęciu mogą pomóc Lwy i Ryby. Choć oczywiście dla Bliźniąt najlepszym wspólnikiem są zawsze one same. Idąc dalej tym tropem – jeśli brać się do prowadzenia biznesu, to najlepiej za taki, który ma coś wspólnego z jednoczeniem ludzi.

Polecane biznesy: agencja towarzyska, biuro matrymonialne, fryzjer, sklep spożywczy.

Rak

Raki poczują nagły i potężny przypływ energii życiowej. Wiele z nich na fali pozytywnych uczuć otworzy własną firmę. Większość, niestety, wycofa się z biznesu dość szybko i w swoim stylu – rakiem. Ci, którzy jednak przetrwają pierwszy burzliwy okres na rynku, mają szansę stworzyć naprawdę monumentalne biznesowe dzieło. Zwłaszcza jeśli wezmą do spółki Ryby albo Koziorożca. Wszystkie kooperacje powinny jednak zacząć się od szczegółowo spisanych umów. Raki muszą wyjątkowo uważać, by nie wplątać się w skomplikowane sytuacje na styku biznesu i przyjaźni. Cienka nić tej drugiej łatwo pęka, gdy ją chwycić w szczypce.

Polecane biznesy: bar z kuchnią orientalną, szkoła sztuk walki, sklep z artykułami sportowymi.

Lew

Lwy muszą zacząć rok od porządkowania firmowych finansów i zaciskania pasa. Tylko w ten sposób zyskają szansę na zebranie kapitału na poważną inwestycję w drugiej połowie roku. Tzn. jest jeszcze jedna metoda: można wystawić swój biznesowy pomysł na portal crowdfundingowy. Tam nie dość, że wszyscy się zachwycą, jaki jest genialny, to jeszcze jakiego ma mądrego autora! A na serio: tylko mądre zarządzanie budżetem przyniesie szanse na zastrzyk finansów. Mogą go przyspieszyć alianse z Pannami, Wagami i Skorpionami. Oczywiście, pod warunkiem że Lew nie zadrze nosa przy pierwszej lepszej próbie krytyki jego przedsiębiorczych planów.

Polecane biznesy: biuro pośrednictwa finansowego, firma windykacyjna, biuro rachunkowe.

Panna

Pierwsze tygodnie roku upłyną Pannom pod znakiem biznesowych zawirowań. Los ważnego przetargu lub umowy może na chwilę zawisnąć na włosku, ale… bez obaw. Trudności uda się przezwyciężyć, a kolejne miesiące okażą się pasmem sukcesów. Pod warunkiem, że Panny wezmą się do roboty, zamiast mizdrzyć przed lustrem i czekać na zmiłowanie boskie. Nie ma co czekać na księcia z bajki. Trzeba działać samodzielnie, bo w tym roku Pannom spółki służyć nie będą. Więc, niestety, sukcesy trzeba będzie smakować samemu, bez ulubionych oklasków i pochwał.

Polecane biznesy: salon odnowy biologicznej, salon masażu, myjnia samochodowa.

Waga

Wagi mogą w 2017 roku liczyć na trochę upragnionego świętego spokoju. Już w styczniu sprawy firmowe wkroczą na właściwe tory. Wiele Wag osiągnie długo oczekiwany próg rentowności biznesu, niektóre będą cieszyć się ostatecznym zwrotem zainwestowanych pieniędzy. Największe pieniądze Wagi mają szanse zarobić na giełdzie. Tam bowiem, żeby jednemu urosło, drugiemu musi spaść.

Polecane biznesy: pralnia, restauracja, sklep monopolowy.

Skorpion

Skorpiony to biznesmeni wyrachowani, kierujący się własnymi zasadami i kochający działać na własną rękę. W 2017 roku przywiązanie do swoich reguł będzie kluczowe dla wszelkich przedsiębiorczych poczynań. Skorpiony mogą otrzymać kuszącą, choć wątpliwą moralnie propozycje. Może Byk podsunie pomysł połączenia sił, by zniszczyć konkurenta Wodnika? Na takie jadowite oferty lepiej reagować z dystansem. Alianse mogą wyjść bokiem. Jak zwykle najlepiej będzie liczyć na siebie.

Polecane biznesy: doradztwo biznesowe, firma szkoleniowa, coaching.

Strzelec

Podobnie jak dla Skorpiony, Strzelce powinny w 2017 roku wystrzegać się spółek. Relacje z długoletnimi partnerami biznesowymi mogą zostać wystawione na próbę. W sytuacjach kryzysowych najlepiej będzie kierować się zdrowym rozsądkiem, ewentualnie udać się po radę do Barana lub Wagi. Strzelce jak co roku będą próbować pokusić się o inwestycyjny strzał w dziesiątkę, ale jak zwykle ich roztargniona natura jak zwykle wszystko popsuje. Cóż, zostaje praca organiczna.

Polecane biznesy: biuro podróży, firma transportowa, serwis samochodowy.

Koziorożec

Koziorożce, które od dłuższego czasu biły się z myślami, czy wejść w jakiś ryzykowny interes lub spółkę, będą teraz mogły ostatecznie powiedzieć „tak”. Szczególnie jeśli potencjalnym wspólnikiem jest Lew. Wszelkie konszachty biznesowe przełożą się na wzrost zasobności kasy. Warto jednak, by Koziorożec wsłuchiwał się w opinie znajomych i kontrahentów. 2017 rok przyniesie szanse sporych zysków, ale na wszelki wypadek lepiej mieć oczy dookoła głowy, by nie dorobić się rogów.

Polecane biznesy: agencja nieruchomości, biuro ubezpieczeń.

Wodnik

Wodnik musi w tym roku szczególnie uważać na to, co i komu mówi. Luźna uwaga rzucona podczas niezobowiązującego lunchu z kontrahentem lub wspólnikiem może zostać źle odczytana, a to w konsekwencji może wplątać Wodnika w poważny konflikt. Iskrzyć może zwłaszcza w relacjach z Pannami i Koziorożcami. Wodniki powinny więc z całych sił powstrzymywać się przed laniem wody. Inaczej czeka ich poważne suszenie głowy.

Polecane biznesy: sklep odzieżowy, apteka, bar typu fast food.

Ryby

Nowy rok będzie dla Ryb zdecydowanie bardziej ciekawy niż poprzedni. Na horyzoncie pokaże się kilka ofert inwestycyjnych. W końcu nadejdzie czas, by odbić się od dna i wypłynąć na głębokie wody. Dobry interes jest w zasięgu ręki, ale trzeba uwierzyć w siebie. W realizacji planów pomogą Rybom Strzelce, Skorpiony i Panny. Lepiej natomiast unikać interesów z innymi Rybami. Już po zodiakalnym symbolu widać, że takim wspólnikom nie po drodze.

Polecane biznesy: cukiernia, piekarnia, sklep z zabawkami, salon meblowy.


POPULARNE NA FORUM

Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

It is important to understand that, in many cases, puppy mills aren't unlawful. In maximum states, a breeding kennel can legally hold dozens, even hundreds, of puppies in cages...

97 wypowiedzi
ostatnia 22.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Great work and if you don't waste your time and focus on the good, rather than the bad, then I think there is no way you won't be able to achieve your goal. Great thought. ...

97 wypowiedzi
ostatnia 21.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

I think understanding reality is the key to staying in present moment and live it fully. I will have you check out these editing and proofreading service as well as list of...

97 wypowiedzi
ostatnia 21.07.2018
Jak założyć spółkę z o.o.?

W zarejestrowaniu i ruszeniu mojej spółki nie pomogła mi żadna książka, tylko http://www.spolka.org/rejestracja-spolek/ . Na 100% podchodzą do każdego klienta dając...

3 wypowiedzi
ostatnia 21.07.2018
Własny biznes z małym kapitałem

Sądzę ,że w twoim przypadku spółka będzie odpowiednia. Jeśli nie wiesz jak rozpocząć, to skontaktuj się z http://spolka.org/rejestracja-spolek/. Pomogą tobie...

232 wypowiedzi
ostatnia 21.07.2018
Biznes po stronie dobra

there is no bad side if your employee but according to me business is full time occupation, you can not postpone your attention to a problem like customer complaint and so on,...

21 wypowiedzi
ostatnia 21.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Great post! I am actually getting ready to across this information, is very helpful my friend. Also great blog here with all of the valuable information you have. Keep up the...

97 wypowiedzi
ostatnia 21.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

I am here to put as much weigh as I can to make your points asserted. Well this can be said about some of the available dissertation writing help and assignment help

97 wypowiedzi
ostatnia 20.07.2018