Gabloty z biżuterią, poszerzające podstawowy asortyment sklepu, sprawdzają się szczególnie dobrze w miastach, w których nie ma salonu jubilerskiego.
Piątek
06.01.2017
Stoiska z biżuterią marki Ada Plus działają w prawie tysiącu sklepów w całej Polsce.
 

Ada Plus produkuje srebrną biżuterię od 1996 roku. W tej chwili stoiska z wyrobami tej marki można znaleźć już w blisko tysiącu sklepów w całym kraju. Partnerzy, którzy zdecydują się na współpracę z Ada Plus, mogą wstawić gabloty ze srebrem np. do swoich sklepów wielobranżowych, odzieżowych, drogerii.
– Wprowadzamy coraz wyższe standardy obsługi partnerów. Wyposażamy ich w darmowe, podświetlane gabloty i ekspozytory do prezentacji biżuterii – mówi Marzna Łyszcz, dyrektor handlowy Ada Plus. – Wiodące stoiska partnerów handlowych mają też możliwość uzyskania dofinansowania, np. otrzymują od nas darmowe pakiety biżuterii, które zostają wykorzystane podczas promocji na otwarciu punktu. Szczególnie istotne jest to, że jeżeli któreś modele biżuterii nie sprzedają się, to wymieniamy je na inne, czego nie robią pozostałe firmy jubilerskie.
Ten format współpracy – czyli gabloty z biżuterią, poszerzające podstawowy asortyment sklepu sprawdza się szczególnie dobrze w miastach, w których nie ma salonu jubilerskiego.

Biżuteria Ada Plus może też być sprzedawana na wyspach handlowych. Wydatek na zatowarowanie takiego stoiska to minimum 40 tys. zł.
– Nasza biżuteria może być dodatkiem np. w przypadku wysp sprzedających artykuły prezentowe – zachęca Marzena Łyszcz.
Inną formą współpracy jest otwarcie salonu franczyzowego. Ten format jest przeznaczony dla miast od 20 tys. mieszkańców.
– W tym przypadku także partycypujemy w kosztach umeblowania oraz wyposażenia sklepu. Wysokość naszego dofinansowania zależy m.in. od wysokości wkładu własnego partnera – wyjaśnia Marzena Łyszcz. – Koszt zatowarowania sklepu zaczyna się od 100 tys. zł.
Franczyzodawca nie pobiera opłaty wstępnej, ani żadnych opłat miesięcznych. Partner zarabia na marży handlowej. Centrala nie narzuca cen minimalnych – partner ustala je sam, dostosowując do możliwości i uwarunkowań lokalnego rynku.
– Biżuteria zawsze sprzedaje się dobrze. A nasza marka jest coraz bardziej rozpoznawalna i cieszy się coraz większym uznaniem klientów – podkreśla dyrektor handlowa Ada Plus. – Staramy się też nadążać za trendami. Co miesiąc wprowadzamy do oferty kilka nowych wzorów.


POPULARNE NA FORUM

Powiedziała YES

YES to bardzo duża inwestycja. Trzeba to dobrze rozważyć. _______________________ pracemagisterskieprawo.net.pl

9 wypowiedzi
ostatnia 23.05.2018
Pan od kosmetyków

Jak wchodzić do galerii handlowych, to najlepiej na wyspę. To daje największą szansę na sukces! ______________ pracemagisterskiesocjologia.waw.pl/

10 wypowiedzi
ostatnia 23.05.2018
Sposoby na zwiększenie sprzedaży?

Jak dla mnie te upominki są nieskuteczne. Dobry produkt obroni się sam _________ http://pracemagisterskiesocjologia.waw.pl

40 wypowiedzi
ostatnia 23.05.2018
Sposoby na zwiększenie sprzedaży?

Spróbuj zaistnieć w sieci aby można było Cię i Twoje usługi znaleźć w internecie właśnie. Załóż konto np. na platformach sprzedażowych jak ta:...

40 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018
Polacy lubią prezenty

A ja lubię prezenty nietypowe. Ostatnio kupiłam dla męża voucher na flyboard z Prezentokracja.pl. Zdziwienie, a potem ekscytacja sięgnęły zenitu :))...

15 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Powiedziała YES

Yes ma bardzo ładne produkty. co jakiś czas mają fajne promocje, wiec warto skorzystać. Ostatnio kupiłam sobie elegancki wisiorek: ...

9 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Paznokcie w natarciu

Barteezz19 najlepszy jest manicure hybrydowy. Ja regularnie robię go sobie co 2-3 tygodnie i muszę przyznać, że jest to bardzo wygodne rozwiązanie.

20 wypowiedzi
ostatnia 16.05.2018
Biżuteria zawsze modna

Ja świetne biżuterie znalazłam na tej stronie https://www.e-azur.pl . Można tam znaleźć dosłownie wszystko od zwykłych ozdób po obrączki ślubne. Kiedy szukam...

67 wypowiedzi
ostatnia 14.05.2018