Stara Mydlarnia otwiera sklepy w miastach powyżej 40 tys. mieszkańców lub w mniejszych, ale atrakcyjnych turystycznie.
Wtorek
17.01.2017
Franczyzodawca Starej Mydlarni chce mocniej rozbudować sieć w zachodniej części Polski.
 

Stara Mydlarnia od kilkunastu lat tworzy kosmetyki do kąpieli, pielęgnacji ciała, twarzy i włosów oraz do aromaterapii. Od 2010 roku marka rozbudowuje sieć franczyzową. Obecnie obejmuje ona 26 sklepów na terenie całej Polski.
– W pierwszym kwartale tego roku planujemy otwarcie trzech kolejnych punktów. Pierwszy z nich rozpocznie działalność już w lutym – zapowiada Agnieszka Lisińska, odpowiedzialna za rozwój sieci Stara Mydlarnia. – Niestety, ograniczeniem w rozwoju naszej sieci jest brak ciekawych i perspektywicznych lokalizacji. Zależy nam głównie na otwieraniu nowych punktów w galeriach handlowych i centrach handlowych miast. Nasze sklepy świetnie wpisują się w charakter starego miasta, jednak obecnie życie handlowe często przeniosło się z takich miejsc do galerii handlowych i stąd, pomimo ogromnych walorów starówek, wielokrotnie decydujemy się na lokalizację w galerii lub przy głównych ulicach handlowych.

Stara Mydlarnia otwiera sklepy w miastach powyżej 40 tys. mieszkańców lub w mniejszych, ale atrakcyjnych turystycznie. W tym roku marce najbardziej zależy na rozbudowie sieci w zachodniej części Polski, szczególnie we Wrocławiu, Szczecinie, a także na Śląsku. Na inwestycje w sklep potrzeba minimum 69 tys. zł. Do tego należy doliczyć koszty adaptacji lokalu.
– Wymagamy z naszej strony konkretnego koloru ścian, dostosowania podłogi oraz wykonania odpowiedniego oświetlenia – podkreśla Agnieszka Lisińska.
Optymalna powierzchnia dla lokalu to 35-40 m2, w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach dopuszczalna jest nieco mniejsza. Franczyzodawca zapewnia projekt lokalu wraz z pełną aranżacją ustawienia produktów na półkach, księgę standardów franczyzowych, bezpłatne szkolenie.

Opłata za przystąpienie do sieci wynosi 2,5 tys. zł. Roczna opłata franczyzowa to 5 tys. zł (płatna jest w systemie kwartalnym). Szacowany przez franczyzodawce okres zwrotu z inwestycji wynosi 1-1,5 roku.


POPULARNE NA FORUM

Powiedziała YES

Fajna marka, ma i bardziej klasyczną, i bardziej nowoczesną biżuterię :)

13 wypowiedzi
ostatnia 30.08.2018
Golden Rose - dystrybutor kosmetyków

Golden Rose? Moja żona używa kosmetyków tej firmy. Ma całą kolekcje lakierów od nich

17 wypowiedzi
ostatnia 29.08.2018
Polacy lubią prezenty

Ja też tak mówię, ale w głębi duszy już się zastanawiam, co dostanę :D

20 wypowiedzi
ostatnia 29.08.2018
Polacy lubią prezenty

Ja bardzo lubię prezent, chociaż zawsze mówię, że nie potrzeba

20 wypowiedzi
ostatnia 28.08.2018
Inwestycja w srebro - czy warto?

Ja wolę inwestować w nieruchomości turystyczne. To jest dobry kierunek na pomnożenie swoich oszczędności. Znalazłem takie o to biuro https://inwestujwgruzji.pl/ i...

70 wypowiedzi
ostatnia 24.08.2018
Inwestycja w srebro - czy warto?

Na pewno pasjonaci złota inwestycyjnego działają w http://mennica24.pl, bo miałem przyjemność spotkać ich ludzi na kilku branżowych spotkaniach. Przyznam, że fachowa...

70 wypowiedzi
ostatnia 22.08.2018
Perfumy od D&G

Ciekawych jest cała masa, musisz znaleźć coś dla siebie chociażby po opisach nikt nikt nie zna twojego gustu. Ja Ci polecam sklep BLUESKY Polska - Lakiery hybrydowe może...

2 wypowiedzi
ostatnia 22.08.2018
Perfumy od D&G

Słuchajcie, używacie może perfum tej marki https://perfumy.pl/firm-pol-45-Dolce-Gabbana.html? Jeśli tak to czy możecie mi podsunąć jakiś ciekawy damski zapach? Szukam...

2 wypowiedzi
ostatnia 21.08.2018