REKLAMA - OGŁOSZENIE

Biznes dobrze policzony

Otwórz własne biuro rachunkowe pod marką Tax Care

Tax Care jest największą w Polsce siecią biur rachunkowych. Od trzech lat firma rozwija koncept partnerski pogłębiając współpracę z biurami rachunkowymi. Jesienią 2016 roku wystartowała z programem pełnej franczyzy.

Pierwsze biuro w tym formacie ruszyło pod koniec listopada 2016 roku w Mińsku Mazowieckim. Uruchomiły je dwie wspólniczki - Katarzyna Dubiska oraz Marta Krusiewicz, doświadczone księgowe prowadzące samodzielne biura rachunkowe pod własnymi markami (zobacz film z otwarcia)

Księgowi w grze

W formacie franczyzowym działa już kilka biur, a spółka prowadzi rozmowy z kolejnymi kandydatami. Tax Care podejmuje współpracę z dwoma typami franczyzobiorców. Pierwszy i kluczowy dla firmy to właściciele funkcjonujących biur księgowych. Drugi typ to samodzielni księgowi, którzy chcieliby rozwinąć skrzydła pod marką Tax Care. W obu przypadkach niezbędna jest fachowa wiedza, uprawnienia i niekaralność. Warunkiem niezbędnym jest również zaangażowanie w pracę biura.

Franczyza Tax Care została zorganizowana w ten sposób, by klientom biur rachunkowych dać narzędzia usprawniające zarządzanie firmą, np. łatwy dostęp do rozliczeń, deklaracji, możliwość wystawiania dokumentów księgowych. Fraczyzobiorcy mają bowiem zagwarantowany dostęp do najnowszych rozwiązań. Mogą korzystać z systemu pełnej księgowości, systemu kadrowo-płacowego, jak również aplikacji do uproszczonej księgowości. Firma zapewnia też szerokie wsparcie merytoryczne, dostęp do bezpłatnych szkoleń z PIT, CIT, VAT czy akcyzy, jak również szkoleń sprzedażowych. Do dyspozycji franczyzobiorców są także doradcy podatkowi i prawnicy. Firma bardzo poważnie angażuje się w rozwijanie systemów i narzędzi informatycznych dla biur rachunkowych z których korzystają również klienci.

franczyzobiorczynie Tax Care z Mińska

- Najpilniejszą potrzebą rynku biur rachunkowych są standardy i nowe technologie. Ale żeby biuro mogło nadążyć za potrzebami klientów, musi ponieść spore nakłady na IT. Samodzielne biuro rzadko może sobie na to pozwolić i to jest moment, w którym z pomocą przychodzi franczyza Tax Care - wyjaśnia Grzegorz Grodek, wiceprezes Tax Care. - Koncept franczyzowy działa w oparciu o nasze rozwiązania, które w rękach lokalnej księgowej podnoszą usługi rachunkowe na wyższy poziom. Istotą tego procesu jest znajomość lokalnego rynku oraz bezpośredni kontakt z księgowym któremu ufa klient, a to podstawowy kapitał, który wnosi partner lub franczyzobiorca.

Jeśli kandydat na franczyzobiorcę Tax Care prowadzi już własne biuro księgowe, ma szansę nabyć jedną z najtańszych franczyz w Polsce. Opłata wstępna wynosi 5 tys. zł, a koszty adaptacji lokalu centrala szacuje na ok. 7 tys. zł. Cały koszt wyposażenia biura ponosi centrala (wizualizacja, meble, sprzęt IT etc.). Wartość wsparcia Tax Care w inwestycję franczyzobiorcy firma szacuje na 34 tys. zł.

Dane kandydata
Imię i nazwisko *
Miasto *
Telefon kontaktowy *
Email *
Dodatkowe informacje
Uwagi lub pytania
If you see this, leave this form field blank

Udostępnij artykuł