Nowe zasady dają efekty

Nowy depozytowy model franczyzy zniósł obowiązek posiadania kapitału obrotowego przez partnera i zabezpieczenia limitu kupieckiego.
Piątek
17.02.2017
Komfort zamierza otworzyć 20 franczyzowych sklepów w 2017 roku. To realny cel do osiągnięcia, szczególnie odkąd zmieniono zasady współpracy z franczyzobiorcami.
 

Ostatni rok sieć sklepów Komfort może zaliczyć do udanych – otwarto 30 nowych sklepów marki. Aktualnie pod szyldem sieci Komfort funkcjonuje 129 placówek. 31 punktów należy do franczyzobiorców, z czego 13 działa według zasad nowego konceptu biznesowego, tzw. franczyzy depozytowej, wdrażanej od ponad roku.
Nowe zasady współpracy licencyjnej z siecią są teraz o wiele prostsze i mniej ryzykowne dla franczyzobiorców. Sieć bierze na siebie znaczną część kosztów inwestycji w biznes i zatowarowania sklepu. Opłata franczyzowa wynosi 50 tys. zł netto. Za tę kwotę partner otrzymuje kompletnie urządzony sklep wraz z towarem oraz świetnie przygotowaną kampanię otwarcia – mówi Michał Stemplewski, menedżer klientów kluczowych Sklepy Komfort.

Nowy depozytowy model franczyzy zniósł obowiązek posiadania kapitału obrotowego przez partnera i zabezpieczenia limitu kupieckiego. Teraz może on się skupić na obsłudze klientów i świadczeniu usług montażu. Partnerzy otrzymują prowizje za sprzedaż oraz premię za zarządzanie sklepem zgodnie z wytycznymi sieci, właściwe prowadzenie kasy i dokumentacji, a także za sprzedaż najstarszych towarów.

Zmianie uległa również aranżacja sklepów, które stały się mocno interaktywne w relacji z klientem. Sklepy stacjonarne zostały połączone ze sklepem online. Klient może wybrać w nim interesujący go produkt, zapisać go w koszyku, by później obejrzeć go i skonsultować ze sprzedawcą w sklepie stacjonarnym. W sklepie internetowym zaprezentowane są różne style podłóg: nowoczesny, industrialny, vintage czy klasyczny. Dzięki temu klientowi łatwiej sprecyzować w sklepie stacjonarnym swoje oczekiwania.


doradca we franczyzie

POPULARNE NA FORUM

Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

Najlepsze mieszkania znajdziecie na https://www.dobryadres.pl/sprzedaz/mieszkania/szczecin/ . Super oferta mieszkań w Szczecinie.

316 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018
Styllodecor - opinie o współpracy

Witam, Będę się spotykał z właścicielem i chce nawiązać współpracę. Czy ktoś już z facetem współpracuje? Proszę o informacje. Tel. 883 375 616

7 wypowiedzi
ostatnia 17.09.2018
Branża metalowa- co i jak ?

Od 3 lat prowadzę firmę spawalniczą w Rzeszowie i brak pracy nie narzekam, głównie spawam tigiem zatrudniam 2 osoby. Przede wszystkim jak chcesz świadczyć usługi to...

42 wypowiedzi
ostatnia 16.09.2018
Donica domowa

Very good information! thank you! play solitaire

4 wypowiedzi
ostatnia 15.09.2018
Donica domowa

its great post and help me alot. please keep continue posting articles on your great site. https://games.lol/mini-game/best-classic-spider-solitaire/

4 wypowiedzi
ostatnia 15.09.2018
Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

Też wydaję mi się, że jak myślisz o mieszkaniu pod wynajem, to najlepszym wyborem będą miasta studenckie. Tutaj...

316 wypowiedzi
ostatnia 13.09.2018
Jaki sklep z meblami kuchennymi

Też mi się wydaje, że takie meble na wymiar wykonane u sprawdzonego stolarza będą dobrym wyjściem ;)

6 wypowiedzi
ostatnia 04.09.2018
Styllodecor - opinie o współpracy

Witam Czy któś podpisał już umowę? Co o tym sądzicie?

7 wypowiedzi
ostatnia 01.09.2018