30.03.2017

Ruszają regionalne targi franczyzy

Już w najbliższy piątek w Katowicach rozpoczynają się targi "Pomysł na firmę". Zobacz, jakie marki się pojawią! Przyjdź i wybierz biznes dla siebie.

Każdy przynajmniej raz w życiu myśli o założeniu własnej firmy. Wszyscy, którzy chcą ten pomysł wcielić w życie, powinni odwiedzić regionalne targi franczyzy „Pomysł na firmę”. To wydarzenie skierowane do osób, które poszukują bezpiecznego pomysłu na założenie firmy. W dniach 31 marca – 1 kwietnia, odwiedzający Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach będą mieli okazję poznać kilkadziesiąt marek oferujących licencję na biznes. Targi to również możliwość spotkania ekspertów rynku franczyzy i biznesowych praktyków. Gościem specjalnym Targów będzie Marcin Hakiel, właściciel szkół tańca "Hakiel Akademia Tańca" i zawodowy tancerz. Opowie, jak przekuć pasję w biznes.

Targi franczyzy Pomysł na Firmę 2017, Katowice

Gościem specjalnym Targów będzie Marcin Hakiel, właściciel szkół tańca "Hakiel Akademia Tańca" i zawodowy tancerz. Opowie, jak przekuć pasję w biznes.

Jest z czego wybierać

Organizatorzy spodziewają się około 70 marek franczyzowych oraz 3 tys. odwiedzających. Jedną z najliczniej reprezentowanych branż będzie gastronomia (Biesiadowo, Coffeloffee Crazy Piramid Pizza, New York Pizza, Pizzeria Stopiątka, Przystanek Pierogarnia, Setka Polska, Telepizza, Western Chicken, Western Tortilla, etc.) oraz marki lodowe (Chop chop lody tajskie, Lody Bonano, Lody Mangatto, U Lodziarzy). Pojawią się również koncepty spożywczo-przemysłowe (m.in. Carrefour, Spar), edukacyjne (Kreatywne Maluchy, Leader School, Leonardo School), pomysły z branży uroda i fitness (Mrs Sporty, Yasumi), nieruchomości (Metrohouse, RE/MAX) i wiele innych (PZU, Tania rachunkowość, eSmoking World, Mailboxes etc.).

Targi franczyzy Pomysł na Firmę 2017, Katowice

Podczas indywidualnych rozmów na stoiskach kandydaci na franczyzobiorców dowiedzą się co zapewniło sukces rynkowy oferowanego konceptu.

Na pierwsze targi Pomysł na firmę pojechaliśmy z ciekawości – mówi Artur Kołecki, dyrektor ds. rozwoju Yasumi. – Okazały się one bardzo owocne, poznaliśmy tam naszych franczyzobiorców. Dwie nowe placówki, które są owocem tych targów już funkcjonują, spodziewamy się jeszcze otwarcia dwóch kolejnych.

Targi franczyzy Pomysł na Firmę 2017, Katowice

Jedną z najliczniej reprezentowanych branż podczas regionalnych targów Pomysł na firmę będzie gastronomia.

Honorowym patronem targów „Pomysł na firmę” jest Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach. Targi wesprze również prezydent Katowic i marszałek województwa śląskiego.

Organizatorem targów jest PROFIT system, który od 15 lat organizuje Targi Franczyza w Warszawie, obecnie drugą co do wielkości europejską imprezę targową poświęconą franczyzie.

Regionalne Targi Franczyzy POMYSŁ na FIRMĘ

31 marca – 1 kwietnia 2017
Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Godziny otwarcia:
Piątek, 31 marca, godz. 9:00 – 17:00
Sobota, 1 kwietnia, godz. 9:00 – 15:00

Koszt biletu: 10 zł

Więcej informacji: www.pomyslnafirme.com

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

1

Łukasz Michalak

dziennikarz
Napisz do autora