Potencjalny franczyzobiorca Eurobanku powinien liczyć się z wydatkiem ok. 37 tys. zł. Kwota ta obejmuje zakup kompletnego wyposażenia placówki i wizualizacji wewnętrznej.
Wtorek
28.03.2017
Dziesięć lat temu ruszyła pierwsza placówka partnerska Eurobanku. Dziś bank posiada 216 placówek franczyzowych prowadzonych przez 134 partnerów i nadal rozwija sieć.
 

Eurobank debiutował na rynku jako specjalista od kredytów gotówkowych, a dziś posiada szeroką gamę produktów dla klienta indywidualnego. Jako jeden z pierwszych banków zaczął budować sieć franczyzową. Pierwsza placówka partnerska z logo Eurobanku została otwarta w marcu 2007 roku w Kole i nadal działa w tej lokalizacji. Po pierwszym roku funkcjonowania sieć franczyzowa Eurobanku liczyła już około 50 placówek. Dziś jest to jedna z najdłużej funkcjonujących i najbardziej stabilnych partnerskich sieci bankowych w Polsce. W swojej historii notowała ona niemal nieprzerwany wzrost liczby oddziałów partnerskich. W kwietniu 2016 roku została otwarta 200. placówka franczyzowa. Obecnie Eurobank posiada prawie 500 oddziałów, z czego 216 to placówki franczyzowe. Spośród 134 franczyzobiorców Eurobanku blisko 50 prowadzi więcej niż jedną placówkę.
Postawiliśmy na zrównoważony rozwój sieci. Nie stosujemy taryfy ulgowej przy doborze partnerów franczyzowych i nie pozyskujemy franczyzobiorców poprzez obniżanie kosztów inwestycji. Poszukujemy partnerów ukierunkowanych na długofalową współpracę – mówi Tomasz Pawłowski, dyrektor Departamentu Sprzedaży Sieci Franczyzowej w Eurobanku. – Dzięki temu udało nam się zbudować stabilną sieć, z którą partnerzy chcą wiązać się na dłużej. Kilkunastu franczyzobiorców obchodzi z nami dziesiąte urodziny, a większość z nich prowadzi więcej niż jedną placówkę.

Potencjalny franczyzobiorca Eurobanku powinien liczyć się z wydatkiem ok. 37 tys. zł (bez kosztów adaptacji lokalu). Kwota ta obejmuje zakup kompletnego wyposażenia placówki i wizualizacji wewnętrznej. Według szacunków Eurobanku zwrot z inwestycji następuje w ciągu 6-7 miesięcy, choć najlepsi partnerzy osiągali go już po 2-3 miesiącach.


Profil mężczyzny
Łukasz Michalak
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Fakturowa rewolucja

Z powodzeniem korzystam z chmury faktur od kilku miesięcy. Bardzo proste w obsłudze, intuicyjne narzędzie, faktycznie ułatwia wystawianie i przesyłanie faktur.

6 wypowiedzi
ostatnia 19.10.2018
założenie Franczyzy banku

Szanowny Panie, Zysk Partnera zależy od wolumenu kredytów, które udzieli on w danym miesiącu rozliczeniowym. Każdy produkt ma swoją podstawową tabelę prowizyjną,...

8 wypowiedzi
ostatnia 16.10.2018
Firma pożyczkowa

Jeśli jest się świadomym tego, co się robi to nie widzę najmniejszych przeszkód, aby nie brać w ogóle pożyczki. Niektórym to może się naprawdę przydać :)...

69 wypowiedzi
ostatnia 16.10.2018
Pośrednictwo kredytowe - z którą firmą podjąć współpracę?

I z zakończeniem kolejnych rozliczeń znów miło nam poinformować że kampania https://sprintmoney.pl ma 100% zatwierdzonych wniosków pozyskanych przez naszych...

125 wypowiedzi
ostatnia 15.10.2018
Firma pożyczkowa

Sprawdź to https://chwillowki.pl/

69 wypowiedzi
ostatnia 15.10.2018
Firma pożyczkowa

Najlepsze chwilówki znajdziesz na https://chwillowki.pl

69 wypowiedzi
ostatnia 15.10.2018
Biuro rachunkowe

Ja korzystam z biura rachunkowego KOF http://www.koflublin.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Wszystkim zajmują się profesjonalnie i na czas. Dzięki nim mogę skupić się na...

114 wypowiedzi
ostatnia 15.10.2018
RODO i ochrona danych.

Pytanie do osób zorientowanych czy tego typu wzory będą odpowiednie -...

1 wypowiedzi
ostatnia 13.10.2018