Biznes, który pomoże sportowcom

Functionalmed chce nawiązać współpracę partnerską z trenerami personalnymi, specjalistami rehabilitacji sportowej, lekarzami oraz przedsiębiorcami, planującymi działalność w obrębie klubów sportowych, siłowni, klubów fitness, czy prowadzącymi drużyny sportowe.
Czwartek
13.04.2017
Podologia.pl wystartowała z nowym konceptem partnerskim o nazwie Functionalmed.pl. Na czym będą zarabiać franczyzobiorcy?
 

Podologia.pl, zajmująca się usługami medycznymi i profilaktyką w obrębie nóg, ma sieć ok. 170 gabinetów partnerskich w Polsce. Teraz rusza z nowym konceptem partnerskim. Functionalmed.pl to rozwiązanie sportowo-medyczne, umożliwiające poszerzenie usług np. siłowni czy klubów fitness o usługi profilaktyki i rehabilitacji aparatu ruchu.

Naszymi klientami są osoby bardzo aktywne, które dbają o kondycję ciała i zdrowe odżywianie. Znajdują się wśród nich aktywni zawodowi sportowcy, drużyny sportowe oraz indywidualni amatorzy aktywności ruchowej. Opracowaliśmy dla nich system diagnostyki, rehabilitacji i usprawniania ciała, aby mogli poprawiać swoje wyniki sportowe – tłumaczy Marcelina Bitenc-Jasiejko, dyrektor ds. rozwoju Functionalmed.pl.

Firma chce nawiązać współpracę partnerską z trenerami personalnymi, specjalistami rehabilitacji sportowej, lekarzami oraz przedsiębiorcami, planującymi działalność w obrębie klubów sportowych, siłowni czy klubów fitness. W zależności od wybranej opcji współpracy partner inwestuje od 2 tys. zł do ok. 150 tys. zł. Najniższa kwota wiąże się z zakupem urządzenia do diagnostyki parametrów sportowych, wraz z przeszkoleniem kadry. W ramach rozwoju partner może poszerzać zakres świadczonych usług o: dobór programów do rozwoju ciała, sprzedaż produktów medycznych dopasowywanych do klienta po uprzedniej analizie biomechaniki aparatu ruchu, a także o terapię funkcjonalną oraz rozwój motoryczny. Ale nie musi.

Oferujemy partnerom sprzęt i uczymy jak go wykorzystywać. Przekazujemy też swoje know-how i oferujemy stałe wsparcie merytoryczne – podsumowuje Marcelina Bitenc-Jasiejko.

Partnerzy marki będą mogli kupować nawet z 50 proc. rabatem produkty oferowane przez firmę i sprzedawać je swoim klientom, co pozwoli im zwiększyć osiągane przychody. Usługi Functionalmed.pl można świadczyć w każdym mieście, franczyzodawca nie wprowadził w tym zakresie żadnych ograniczeń.

Ze względu na mniejszą liczbę partnerów ze wschodniej Polski, w szczególności w tamtych rejonach liczymy na rozwój naszych usług. W tym roku przewidujemy, że nawiążemy współpracę z 30-50 partnerami – tłumaczy Marcelina Bitenc-Jasiejko.


Profil kobiety
Dominika Pronarska
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Zabiegi laserem depilacja w Poznaniu

Takie znieczulenie jest konieczne. Po co się męczyć?

21 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018
Zabiegi laserem depilacja w Poznaniu

Ja słyszałam o znieczuleniu maścią. Straszyli mnie, że depilacja bikini boli. Nie mogę się jednak z tym zgodzić jestem po 3 zabiegach depilacji laserowej bikini i...

21 wypowiedzi
ostatnia 21.05.2018
Stracili wiarygodność

No i wyszło jak zawsze....

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Zamiast etatu, własny salon urody

No nie wiem ,czy tak jest rzeczywiście. Moja znajoma zdecydowanie ceni sobie pracę na etacie, a po pracy prowadzi taki mini salon urody z dojazdem do klienta.

17 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Zamiast etatu, własny salon urody

Ja też założyłam niedawno warsztat kosmetyczny i czytałam trochę o oparach z kosmetyków na których się pracuje, okazuje się że nie są one bezpieczne gdy spędza...

17 wypowiedzi
ostatnia 16.05.2018
Skandaliczna współpraca z firmą JEAN LOUIS DAVID

Jakby ktoś szukał kredytu, aby wyjść z długów po takiej współpracy, polecamy taki oto ranking pożyczek: http://www.twojapierwszapozyczka.pl . Ceny w Jean Louis David...

7 wypowiedzi
ostatnia 16.05.2018
Branży kosmetycznej grozi zapaść

Też przewiduję prędzej rozkwit niż upadek tej branży. Wystarczy sprawdzić, ile trzeba czekać do kosmetyczki na wizytę... Oczywiście taką obfitość klientów mają...

19 wypowiedzi
ostatnia 10.05.2018
Zamiast etatu, własny salon urody

Też postanowiłam otworzyć własny salon kosmetyczny i chciałam w nim przede wszystkim postawić na stylizację rzęs, bo teraz jest to dość modne. Mogę polecić kurs...

17 wypowiedzi
ostatnia 10.05.2018