Dziecięca marka szybko rośnie

Coccodrillo nastawia się na rozwój w centrach handlowych dużych miast. Ale nie tylko - poszukiwane są też dogodne lokalizacje w miejscowościach liczących od 20 tys. mieszkańców.
Wtorek
18.04.2017
Coccodrillo systematycznie rozbudowuje sieć w Polsce i za granicą. Gdzie zamierza otwierać kolejne sklepy?
 

Sprzedająca odzież dziecięcą sieć liczy obecnie blisko 250 sklepów. W 2016 roku otwarto 17 nowych punktów z logo Coccodrillo (m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Jeleniej Górze, Gorlicach, Rybniku, Jarosławiu Polkowicach, Starogardzie Gdańskim). Pierwsze tegoroczne otwarcia marka także ma już za sobą. Nowe sklepy pojawiły się w gdyńskim Centrum Riviera, Galerii Krakowskiej, Centrum Bonarka, Molo Kołobrzeg oraz w Wadowicach.
– Obecnie prowadzimy zaawansowane działania, zmierzające do uruchomienia kilku kolejnych punktów – dodaje
Ewa Matuszak, dyrektor sprzedaży spółki CDRL, właściciela marki Coccodrillo. .
Podobnie sytuacja Coccodrillo wygląda na rynkach zagranicznych. Na koniec roku działały tam łącznie 243, salony sprzedaży przy czym ponad połowa z nich, bo 142 zlokalizowana jest na terenie Unii Europejskiej.
W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, w Polsce zostaną uruchomione także sezonowe sklepy marki, czynne tylko podczas letnich wakacji. Coccodrillo otwiera je głównie nad morzem, choć rok temu działały też np. w Solinie czy Mikołajkach.
Zaprezentowane zostaną w nich zwłaszcza kolekcje letnie, doskonale nadające się na czas wypoczynku. Asortyment dopasowany ma być do szczególnych potrzeb i oczekiwań letników – mówi Ewa Matuszak.

Sieć nastawia się na rozwój w centrach handlowych dużych miast. Ale nie tylko poszukiwane są też dogodne lokalizacje w miejscowościach liczących od 20 tys. mieszkańców, w atrakcyjnych punktach miasta oraz w galeriach handlowych. Lokal powinien mieć powierzchnię od 50 do 70 m2.
– Potencjalni partnerzy przedstawiają propozycję lokali, które muszą zostać zaakceptowane przez CDRL. Każda lokalizacja jest szczegółowo analizowana – podkreśla Ewa Matuszak. – Nasi pracownicy doradzają, na co należy zwrócić uwagę przy poszukiwaniu odpowiedniej lokalizacji. Zawsze staramy się znaleźć powierzchnię spełniającą wspólne oczekiwania.

Nie ma opłaty wstępnej za przystąpienie do sieci. Koszty remontu uzależnione są od stanu lokalu. Nawiązanie współpracy wiąże się z koniecznością wpłaty kaucji zwrotnej, która stanowi zabezpieczenie towaru otrzymanego przez partnera w depozyt. Franczyzobiorca musi też kupić licencję na oprogramowanie, dostarczone przez franczyzodawcę. Dodatkowo do prowadzenia działalności niezbędny jest dostęp do internetu, komputer oraz drukarka fiskalna.


POPULARNE NA FORUM

NOWA SIEĆ czy ma sens na BABY BOOM

Giving your daughter a unique name can be a bit of a challenge. You want a name that helps her stand out but not one that she'll hate. Read this for more details unique girl...

4 wypowiedzi
ostatnia 23.10.2018
5 -10- 15 wypowiedziała wszystkie umowy

Witam chodzi mi o sklepy 51015 ponieważ chciałam otworzyć ten sklep u siebie w mieście i pan z którym rozmawiałam nic nie wspominał o kłopotach a dowiadywalam się we...

10 wypowiedzi
ostatnia 19.10.2018
Place zabaw we franczyzie

hej, tutaj macie link w http://www.otwarteprzedszkola.pl/fajne-rozwiazania-stosowane-na-placu-zabaw/ dobre sposoby na urządzenie ciekawego i bezpiecznego placu zabaw :D polecam!!

10 wypowiedzi
ostatnia 10.10.2018
rynek odzieży dziecięcej

I’m really impressed with your article, such great & usefull knowledge you mentioned here Plumber Northampton

18 wypowiedzi
ostatnia 06.10.2018
rynek odzieży dziecięcej

I recently found many useful information in your website especially this blog page. Among the lots of comments on your articles. Thanks for sharing. Puzzle Games

18 wypowiedzi
ostatnia 06.10.2018
rynek odzieży dziecięcej

Thanks for your sharing. Hope you can contribute more quality posts to this page.Thank you! Arcade Games

18 wypowiedzi
ostatnia 06.10.2018
Centra handlowe na celowniku

Sklepy online teraz przezywają prawdziwy rozkwit.

7 wypowiedzi
ostatnia 27.08.2018
Centra handlowe na celowniku

Thanks for sharing.I found a lot of interesting information here. A really good post, very thankful and hopeful that you will write many more posts like this one. - happy...

7 wypowiedzi
ostatnia 25.08.2018