16.04.2017

Postawił na franczyzę

Sieć DDD Dobre Dla Domu powiększyła się o kolejny sklep franczyzowy, który otworzył doświadczony przedsiębiorca. Co zaważyło na jego decyzji?

DDD Dobre Dla Domu uruchomiło w Koninie kolejny sklep franczyzowy. Właścicielem salonu o powierzchni 230 m2 jest Robert Chorzewski, przedsiębiorca od 20 lat działający w branży podłogowej. W prowadzeniu biznesu pomaga mu żona. Asortyment sklepu Chorzewskich został powiększony o wykładziny, którymi wcześniej zajmował się franczyzobiorca. Jak mówi przedsiębiorca, centrala DDD Dobre Dla Domu przystała na taką modyfikację oferty, ponieważ stara się optymalnie dopasować ofertę do potrzeb lokalnego rynku. Sklep Roberta Chorzewskiego ruszył 4 marca. Franczyzobiorca mówi, że jest pozytywnie zaskoczony obrotami. Zakładałem, że minie więcej czasu, nim indywidualni klienci znajdą mój salon. Tymczasem jest zupełnie nieźle – mówi.

Sklep DDD Dobre Dla Domu w Koninie Fot. DDD Dobre Dla Domu

Asortyment sklepu w Koninie został powiększony o wykładziny, którymi wcześniej zajmował Robert Chorzewski.

Na pytanie, dlaczego on, przedsiębiorca z doświadczeniem w branży wyposażenia wnętrz został franczyzobiorcą, odpowiada. – Szukałem silnego partnera, dzięki któremu mój biznes będzie mógł się rozwijać. Teraz mam dobrze zaprojektowany, dobrze wyposażony i zatowarowany salon, konkurencyjne ceny i profesjonalne działania marketingowe i akcje promocyjne, które cieszą się zainteresowaniem klientów. A dzięki doświadczeniu w branży wiemy, jak rozmawiać z klientem. Sądzę, że nikt z mojego sklepu nie wychodzi niezadowolony.

DDD Dobre Dla Domu to sieć specjalistycznych sklepów z podłogami, drzwiami i akcesoriami. W swoim modelu biznesowym firma postawiła na specjalizację oraz ofertę ze średniej i wyższej półki. DDD dopuszcza też możliwość łączenia oferty podłóg i drzwi ze sklepami z branż pokrewnych, np. z wyposażeniem łazienek czy meblami.

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Łukasz Michalak

dziennikarz
Napisz do autora