Według wyliczeń franczyzodawcy całkowita kwota inwestycji wynosi ok. 50 tys. zł (w tym koszty remontu i wyposażenia sklepu to ok. 40 tys. zł).
Czwartek
25.05.2017
Kanz, sieć z odzieżą dziecięcą, otwiera w tym roku sklepy sezonowe. Ale nie tylko. Marka zyskuje kolejnych franczyzobiorców.
 

W sieci Kanz są obecnie 23 sklepy (z czego 20 franczyzowych). Można w nich kupić odzież nie tylko z metką Kanz, ale też innych europejskich marek, np. Döll, Konigsmühle i Lemmi.
– W 2017 roku otworzyliśmy już salony w Warszawie i Ostrołęce. Wkrótce ruszą dwa nasze sklepy sezonowe nad polskim morzem: w Dziwnowie i Karwii – wylicza Agnieszka Falińska, menedżer ds. rozwoju sieci sklepów Kanz. – Jeszcze przed wakacjami w krakowskiej Galerii Bronowice pojawi się nowy sklep pod naszym szyldem, a w sierpniu otwarty zostanie kolejny salon w Warszawie, tym razem w Galerii Północnej. Jesteśmy również w trakcie finalizacji następnych umów na lokale w stolicy i kilku w pozostałych, dużych miastach Polski.

Kanz preferuje lokalizacje w dużych i średnich miastach, generalnie powyżej 50 tys. mieszkańców. Firma zapewnia przyszłym franczyzobiorcom pomoc nie tylko przy otwarciu sklepu, ale również przy wyszukaniu odpowiedniego lokalu, badaniu atrakcyjności lokalizacji i negocjacjach handlowych. Salony otwierane są zarówno w galeriach handlowych, jak i w centrach miast.
– Każda lokalizacja, bez względu na położenie, jest najpierw dokładnie weryfikowana, a otoczenie badane pod względem potencjału zakupowego – podkreśla Agnieszka Falińska. – Pamiętać należy, że nawet najlepsza galeria w mieście może posiadać lokale, które niestety nie mają szans na sukces, dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do procesu weryfikacji danej lokalizacji.

Według wyliczeń franczyzodawcy całkowita kwota inwestycji wynosi ok. 50 tys. zł (w tym koszty remontu i wyposażenia sklepu to ok. 40 tys. zł). Opłata startowa, zawierająca wykup oprogramowania i zakup drukarki fiskalnej to kwota 5 tys. zł. Franczyzodawca wymaga także zabezpieczenia powierzonej do sprzedaży odzieży (może to być np. wpłata określonej kwoty w depozyt albo gwarancja bankowa). Partner dostaje towar w depozyt, nie musi więc płacić za zatowarowanie. Średni czas zwrotu z inwestycji wynosi około 12-18 miesięcy.
Z naszego punktu widzenia rynek polski jest jeszcze mocno nienasycony jeżeli chodzi o markowy towar dziecięcy. Głównie działają sklepy dużych sieci, mające w swojej ofercie również towar dziecięcy, który jednak stanowi tylko uzupełnienie odzieży dorosłej – dodaje Agnieszka Falińska. – Na tę chwilę nie ma specjalistycznego sklepu oferującego chociażby techniczną odzież dla dzieci, jak np. nasza marka Ticket to heaven. Albo odzież dżinsową, dedykowaną tylko dzieciom, z uwzględnieniem różnic w budowie ich ciała jak marka Lemmi, która ma aż kilka rozmiarów szerokości spodni dla określonego wzrostu. A od września wprowadzamy do sprzedaży kolejne znane marki.


POPULARNE NA FORUM

Place zabaw we franczyzie

hej, tutaj macie link w http://www.otwarteprzedszkola.pl/fajne-rozwiazania-stosowane-na-placu-zabaw/ dobre sposoby na urządzenie ciekawego i bezpiecznego placu zabaw :D polecam!!

10 wypowiedzi
ostatnia 10.10.2018
rynek odzieży dziecięcej

I’m really impressed with your article, such great & usefull knowledge you mentioned here Plumber Northampton

18 wypowiedzi
ostatnia 06.10.2018
rynek odzieży dziecięcej

I recently found many useful information in your website especially this blog page. Among the lots of comments on your articles. Thanks for sharing. Puzzle Games

18 wypowiedzi
ostatnia 06.10.2018
rynek odzieży dziecięcej

Thanks for your sharing. Hope you can contribute more quality posts to this page.Thank you! Arcade Games

18 wypowiedzi
ostatnia 06.10.2018
Centra handlowe na celowniku

Sklepy online teraz przezywają prawdziwy rozkwit.

7 wypowiedzi
ostatnia 27.08.2018
Centra handlowe na celowniku

Thanks for sharing.I found a lot of interesting information here. A really good post, very thankful and hopeful that you will write many more posts like this one. - happy...

7 wypowiedzi
ostatnia 25.08.2018
Wydawanie książek dla dzieci – bajeczny interes

Ja polecam Wam książeczki Wydawnictwa MD Monika Duda https://www.wydawnictwomd.pl/ W swojej ofercie mają piękne bajeczki, kolorowanki, książki edukacyjne w rozsądnych cenach

61 wypowiedzi
ostatnia 31.07.2018
Dzień dziecka - prezenty

The Department of Labor is the sole government office that screens youngster work and authorizes kid work laws. The most clearing government law that confines the business and...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018