We współpracę z Komputrilo trzeba zainwestować ok. 15 tys. zł. To kwota niezbędna do zakupu odpowiedniego sprzętu. Potrzebny będzie także lokal o powierzchni ok. 40 m2.
Czwartek
01.06.2017
Komputrilo Akademia Komputerowa startuje z franczyzą. Koszt inwestycji to 15 tys. zł.
 

Komputrilo Akademia Komputerowa, oferująca zajęcia z zakresu informatyki, nauki programowania komputerów dla dzieci i młodzieży, a także e-sportu oraz organizacji urodzin i imprez tematycznych postanowiła rozwijać się we franczyzie. Firmę założyła Urszula Wiejak we wrześniu 2015 roku. – Powstała ona z potrzeby, bo jestem mamą trójki dzieci i zdaję sobie sprawę z tego, jak ważne są dzisiaj umiejętności programowania. Zawód programisty jest postrzegany jako jeden z najatrakcyjniejszych i najbardziej pożądanych na świecie. Chciałam, żeby moje dzieci uczyły się programowania od najmłodszych lat, ale trudno mi było znaleźć miejsce, które mogłoby im taką naukę zapewnić. Stworzyłam je więc sama – opowiada Urszula Wiejak. Dodaje ona, że pomysł bardzo szybko chwycił. W drugim roku od założenia firmy w Pruszkowie, nie narzeka na brak dzieci chętnych do nauki, a do tego zaczęli się także pojawiać zainteresowani nawiązaniem współpracy franczyzowej. Działa już nawet jeden punkt pod szyldem Komputrilo, w Mińsku Mazowieckim.

Komputrilo szuka franczyzobiorców w całym kraju. W mniejszych miastach zapewni im wyłączność terytorialną na całą miejscowość, a w większych – na każdą dzielnicę. Nie trzeba być informatykiem, żeby prowadzić ten biznes. Do prowadzenia zajęć można przecież zatrudnić fachowców. Właścicielka liczy także na współpracę z przedsiębiorcami, którzy już prowadzą zajęcia dla dzieci – np. uczą je języków. W takim przypadku mogliby dołączyć Komputrilo do wachlarza swoich usług.

Urszula Wiejak zapewnia ponadto, że franczyza Komputrilo jest przyjazna kobietom. – Jestem kobietą, więc rozumiem ich potrzeby i mogę im pomóc, szczególnie w oswojeniu części technicznej przedsięwzięcia – mówi Urszula Wiejak. Oczywiście nie oznacza to, że franczyzobiorcami Komputrilo nie mogą być mężczyźni. Jednak to kobiety zgłaszają się do takiej współpracy najchętniej.

We współpracę z Komputrilo trzeba zainwestować ok. 15 tys. zł. To kwota niezbędna do zakupu odpowiedniego sprzętu. Potrzebny będzie także lokal o powierzchni ok. 40 m2.

Chyba, że franczyzobiorca chce prowadzić wyłącznie działalność mobilną, zapewniając dzieciom lekcje w szkołach czy innych placówkach – mówi Urszula Wiejak. Można się także zaangażować jednocześnie w jedną i drugą formę współpracy.

Naszą zaletą jest także fakt, że pozostawiamy dużą swobodę franczyzobiorcom. Nie muszą oni prowadzić wszystkich zajęć dostępnych w naszej ofercie. Nie narzucamy też cennika usług, jego kształtowanie jest dowolne i zależy od lokalnego rynku – mówi Urszula Wiejak.

Opłata franczyzowa sięga od 10 do 15 proc. przychodu franczyzobiorcy miesięcznie. Właścicielka ocenia, że w zależności od wybranego modelu działalności oraz zaangażowania franczyzobiorcy, Komputrilo pozwoli mu zarabiać najpóźniej po roku od startu.


POPULARNE NA FORUM

Szkolenia prezentacje biznesowe

its great post and help me alot. please keep continue posting articles on your great site. play solitaire

4 wypowiedzi
ostatnia 19.09.2018
Przedszkole czeka na start

Thanks For sharing this information. It’s Nice..!!! play solitaire

11 wypowiedzi
ostatnia 19.09.2018
Begin to write the dissertation

Commonly we attain confused when we finally hear the exact terms website development service in addition to internet developer getting used interchangeably. But thoughts is...

2 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018
Szukam informacji o Szkołach Muzycznych YAMAHA

This is really a great stuff for sharing. Keep it up .Thanks for sharing. color switch

5 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018
Przedszkole czeka na start

hat is exciting post and thank you for sharing. There are things here that I didn't think some time as of late. Because of cool such a position Kasauti Zindagi Ki Episode

11 wypowiedzi
ostatnia 16.09.2018
Przedszkole czeka na start

It’s remarkable to visit this web site and reading the views of all mates concerning this paragraph i much like this Kasauti Zindagi Ki Full Episode

11 wypowiedzi
ostatnia 16.09.2018
Przedszkole czeka na start

We stumbled over here from a different web page andi much it thought I might as well check things out. Bigg Boss 12 Episode

11 wypowiedzi
ostatnia 16.09.2018
Galeria sztuki

Byliście kiedyś w galerii sztuki ? bardzo polecam można tam zobaczyć bardzo ciekawe dzieła sztuki które są zjawiskowe. Jeśli ktoś nie było to zachęcam się wybrać...

1 wypowiedzi
ostatnia 13.09.2018