Inwestycja we franczyzowy sklep Quiosque powinna zwrócić się w ciągu trzech lat od otwarcia.
Czwartek
20.07.2017
Quiosque wchodzi do nowych miast i obiektów. Nawet takich, których jeszcze nie ma.
 

Po okresie wiosennej ekspansji, zakończonym majowymi otwarciami w Czeladzi i Wałbrzychu przyszła pora na kolejne nowe sklepy. Na początku lipca odzieżowa marka po raz pierwszy pojawiła się w Bełchatowie. Lokal został uruchomiony przez franczyzodawcę i mieści się w centrum handlowym Olimpia. Jego powierzchnia wynosi 148 m2.

Nieco mniejszy, bo liczący 110 m2 sklep pod szyldem polskiej marki powstanie w galerii Dekada Nysa. Stanie się to jednak dopiero w czwartym kwartale, i to nie 2017, lecz 2018 roku. W dwupoziomowym centrum handlowym powstanie ponad 90 sklepów, a także restaurajce i kawiarnie. Na podpisanie umowy na wczesnym etapie komercjalizacji galerii zdecydował się Krzysztof Gamrot, franczyzobiorca marki Quiosque.
- Podpisanie umowy najmu lokalu w Dekadzie Nysa wynika m.in. z potencjału handlowego obiektu, umiejscowionego w atrakcyjnej i perspektywicznej, śródmiejskiej lokalizacji. Jestem przekonany, że kolekcje marki Quiosque, skierowane do nowoczesnych klientek, cieszyć się będą dużym powodzeniem wśród mieszkanek Nysy i okolic – mówi przedsiębiorca.

Oferta marki jest skierowana do kobiet powyżej trzydziestego roku życia, które chcą czuć się elegancko i swobodnie w ciągu dnia - w pracy czy poza nią. Ubrania i dodatki Quiosque z założenia mają sprawdzać się zarówno podczas oficjalnych uroczystości jak i rodzinnych spotkań, czy weekendowego wypoczynku.

Aby zostać franczyzobiorcą Quiosque należy posiadać lokal, którego optymalna dla marki powierzchnia ma metraż od 100 do 130 m2, w mieście powyżej 50 tys. mieszkańców. Koszt inwestycji w zależności od stanu lokalu waha się od 1,5 tys. zł do 2,5 tys. zł na 1 m2 netto. Dawca licencji pomaga w doborze lokalizacji oraz w negocjowaniu warunków najmu. Wspiera partnera również na etapie doboru i szkolenia personelu.

W sieci nie obowiązuje opłata wstępna, natomiast franczyzobiorca musi liczyć się z wydatkiem 19,5 tys. zł netto na zakup projektu architektonicznego. W kwocie tej zawiera się też koszt pilotażu technicznego oraz marketingu otwarcia. Partnerzy podpisują również weksel in blanco, ewentualnie formą zabezpieczenia może być też gwarancja bankowa w kwocie 40 tys. zł. Według szacunków franczyzodawcy początkowe wydatki powinny zwrócić się po trzech latach od rozpoczęcia działalności.


POPULARNE NA FORUM

Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Może zastanów się nad otworzeniem sklepu na [url=https://allegro.pl/]allegro[/url] Mniejsze ryzyko.

75 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018
Hurtownik - opinie

Wonderful article, thanks for putting this together! This is obviously one great post. Thanks for the valuable information and insights you have so provided here. my gmail login

17 wypowiedzi
ostatnia 15.09.2018
Hurtownik - opinie

Get connect with HP Support Number 1 (844) 577-2999 to Find the solution best for HP Printer Support,HP Computer support ,HP Laptop Support ,HP Scanner Support , HP Tablet...

17 wypowiedzi
ostatnia 15.09.2018
Hurtownik - opinie

Get connect with Apple Support Number 1 (844) 577-2999 to Find the solution for Apple MacBook , Apple MacBook Pro,Apple MacBook Air ,Apple Mac OS X , Apple Mac Mini , Apple...

17 wypowiedzi
ostatnia 15.09.2018
Hurtownik - opinie

I wish more authors of this type of content would take the time you did to research and write so well. I am very impressed with your vision and insight. Minimize taxes

17 wypowiedzi
ostatnia 13.09.2018
wiosenne kurtki damskie

Piękne te sukienki. Niektóre z nich dałoby się włożyć i na imprezę, i na co dzień ;)

5 wypowiedzi
ostatnia 04.09.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

A może dobrze jest zacząć od sklepu internetowego? Ten stacjonarny wydaje mi się większym wydatkiem...

24 wypowiedzi
ostatnia 04.09.2018
Ubrania XXL

Takiej odzieży można poszukać w internecie :) Pewnie będzie większy wybór niż w sklepach...

2 wypowiedzi
ostatnia 30.08.2018