- Trening EMS zdobywa coraz więcej fanów na całym świecie, przede wszystkim dlatego, że dzięki niemu możliwe jest uzyskiwanie bardzo dobrych efektów w krótkim czasie - mówi Kamil Staroń, franczyzodawca EMS Training System.
Poniedziałek
24.07.2017
EMS Training System szuka franczyzobiorców do konceptu, który w Polsce dopiero zaczyna zdobywać popularność.
 

Trening w specjalnym kombinezonie, stymulującym odpowiednie grupy mięśniowe. W pół godziny. Tylko dwa razy w tygodniu. Z niewielkim obciążeniem albo bez, dzięki czemu oszczędzamy stawy. Mogą ćwiczyć osoby starsze i ci, którzy do tej pory nie podejmowali żadnej aktywności fizycznej, ale chcieliby regularnie ćwiczyć. Taki koncept franczyzowy oferują Edyta i Kamil Staroń, właściciele EMS Training System.
- Trening EMS zdobywa coraz więcej fanów na całym świecie, przede wszystkim dlatego, że dzięki niemu możliwe jest uzyskiwanie bardzo dobrych efektów w krótkim czasie - mówi Kamil Staroń.

Elektrostymulacja mięśni odbywa się za pomocą bezprzewodowego urządzenia AQ8 System. Wytwarza ono impulsy, które wywołują skurcze mięśni, jakich nie jesteśmy w stanie uzyskać w tradycyjnym treningu siłowym. Podczas jednego treningu można spalić od 500 do 1200 kalorii. Sygnały docierają także do mięśni głębokich. Przy tym do wyboru są różne programy - na utratę tkanki tłuszczowej, poprawę wydolności, wzmocnienie i rozbudowę masy mięśniowej.

Właściciele EMS Training System proponują dwie formy współpracy. Jedna z nich to zakup urządzenia AQ8 System za 49 tys. zł i działanie z nim pod szyldem EMS Training System juz bez żadnych stałych opłat. Druga wymaga inwestycji rzędu 30 tys. zł na początku, a potem współpraca wiąże się ze stałą miesięczną opłatą w wysokości 1 tys. zł. Franczyzobiorca zyskuje kompleksowe doradztwo marketingowe i konsultingowe, nie musi zakładać własnej strony internetowej, tylko może korzystać z witryny EMS Training System, sprzęt i wyposażenie kupuje na preferencyjnych warunkach, może także także liczyć na wyłączność na określonym obszarze. Ponadto otwarcie takiego studia nie wymaga dużej przestrzeni, wystarczy ok. 30 m2. Można też używać sprzętu w domu, dojeżdżać do klientów albo dołączyć ofertę EMS Training System do istniejącego klubu fitness. Przy tym studio EMS to nie tylko treningi presonalne, ale również sprzedaż odżywek, suplementów, akcesoriów EMS, porady dietetyczne.
- Pozostawiamy także partnerom dowolność kształtowania cen, rekomendujący jedynie ich wysokość - zapewnia Kamil Staroń. Dodaje, że firmie zależy na konkurencyjnych cenach. - Chcemy aby trening EMS stał się bardziej przystępny dla przeciętnego klienta, a co za tym idzie zdobył jeszcze większą popularność.

Cena treningu jednorazowego to 119 zł, ale w przypadku karnetu na 4 treningu spada już do 100 zł. Najbardziej firma zachęca jednak do pozostania klientów z EMS na dłużej - w przypadku karnetu na 3 miesiące klient zapłaci jedynie 50 zł za trening.

EMS Training System ma już franczyzobiorców w Łodzi, Krakowie i Warszawie.


POPULARNE NA FORUM

Trening z maszyną

Tak naprawdę, jeżeli ktoś bardzo chce, może ćwiczyć w domu całkowicie za darmo, wystarczy komputer z dostępem do internetu, na youtube filmów z gotowymi treningami...

42 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018
Gabinet kosmetyczny

http://denisclinic.pl/oferta/implanty/

103 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018
Gabinet kosmetyczny

Własna firma to fajna sprawa, z tego co widzę, to opłaca się wejść w implanty, jak choćby na http://denisclinic.pl/oferta/implanty/

103 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018
Trening z maszyną

poprawiony link bo nie wiem jak edytować to co wcześniej napisałem https://benchk.com/drazek-do-podciagania-gimnastyczny-wielofunkcyjny-ceny-opinie/

42 wypowiedzi
ostatnia 16.09.2018
Trening z maszyną

Tak samo jak kolega wyżej napisał najlepiej wykonywać trening na wolnych Ciężarach lub na urządzeniach na których jest wykorzystywany ciężar własny tj, drabinki...

42 wypowiedzi
ostatnia 16.09.2018
Gabinet kosmetyczny

Ktoś mi może polecić gabinet kosmetyczny z Krakowa, gdzie można dobrze przedłużyć rzęsy metodą 1:1?

103 wypowiedzi
ostatnia 28.08.2018
Gabinet kosmetyczny

Ja w ogóle myslę, że otwarcie własnego gabinetu i praca na własny racjunek w dzisiejszych czasach to najlepsza z możliwych opcji.

103 wypowiedzi
ostatnia 27.08.2018
Dobryplener.pl

Dzień dobry wszystkim! Chciałbym serdecznie polecić wam stronę internetową https://dobryplener.pl/ - jest to nowo otwarty portal, dzięki któremu będziecie mogli...

1 wypowiedzi
ostatnia 23.08.2018