- Trening EMS zdobywa coraz więcej fanów na całym świecie, przede wszystkim dlatego, że dzięki niemu możliwe jest uzyskiwanie bardzo dobrych efektów w krótkim czasie - mówi Kamil Staroń, franczyzodawca EMS Training System.
Poniedziałek
24.07.2017
EMS Training System szuka franczyzobiorców do konceptu, który w Polsce dopiero zaczyna zdobywać popularność.
 

Trening w specjalnym kombinezonie, stymulującym odpowiednie grupy mięśniowe. W pół godziny. Tylko dwa razy w tygodniu. Z niewielkim obciążeniem albo bez, dzięki czemu oszczędzamy stawy. Mogą ćwiczyć osoby starsze i ci, którzy do tej pory nie podejmowali żadnej aktywności fizycznej, ale chcieliby regularnie ćwiczyć. Taki koncept franczyzowy oferują Edyta i Kamil Staroń, właściciele EMS Training System.
- Trening EMS zdobywa coraz więcej fanów na całym świecie, przede wszystkim dlatego, że dzięki niemu możliwe jest uzyskiwanie bardzo dobrych efektów w krótkim czasie - mówi Kamil Staroń.

Elektrostymulacja mięśni odbywa się za pomocą bezprzewodowego urządzenia AQ8 System. Wytwarza ono impulsy, które wywołują skurcze mięśni, jakich nie jesteśmy w stanie uzyskać w tradycyjnym treningu siłowym. Podczas jednego treningu można spalić od 500 do 1200 kalorii. Sygnały docierają także do mięśni głębokich. Przy tym do wyboru są różne programy - na utratę tkanki tłuszczowej, poprawę wydolności, wzmocnienie i rozbudowę masy mięśniowej.

Właściciele EMS Training System proponują dwie formy współpracy. Jedna z nich to zakup urządzenia AQ8 System za 49 tys. zł i działanie z nim pod szyldem EMS Training System juz bez żadnych stałych opłat. Druga wymaga inwestycji rzędu 30 tys. zł na początku, a potem współpraca wiąże się ze stałą miesięczną opłatą w wysokości 1 tys. zł. Franczyzobiorca zyskuje kompleksowe doradztwo marketingowe i konsultingowe, nie musi zakładać własnej strony internetowej, tylko może korzystać z witryny EMS Training System, sprzęt i wyposażenie kupuje na preferencyjnych warunkach, może także także liczyć na wyłączność na określonym obszarze. Ponadto otwarcie takiego studia nie wymaga dużej przestrzeni, wystarczy ok. 30 m2. Można też używać sprzętu w domu, dojeżdżać do klientów albo dołączyć ofertę EMS Training System do istniejącego klubu fitness. Przy tym studio EMS to nie tylko treningi presonalne, ale również sprzedaż odżywek, suplementów, akcesoriów EMS, porady dietetyczne.
- Pozostawiamy także partnerom dowolność kształtowania cen, rekomendujący jedynie ich wysokość - zapewnia Kamil Staroń. Dodaje, że firmie zależy na konkurencyjnych cenach. - Chcemy aby trening EMS stał się bardziej przystępny dla przeciętnego klienta, a co za tym idzie zdobył jeszcze większą popularność.

Cena treningu jednorazowego to 119 zł, ale w przypadku karnetu na 4 treningu spada już do 100 zł. Najbardziej firma zachęca jednak do pozostania klientów z EMS na dłużej - w przypadku karnetu na 3 miesiące klient zapłaci jedynie 50 zł za trening.

EMS Training System ma już franczyzobiorców w Łodzi, Krakowie i Warszawie.


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Firma z napędem elektrycznym /14.06.2018

O planach rozwoju sieci salonów sprzedaży jednośladów elektrycznych i hybrydowych opowiada Jakub Czarny, prezes Scoopper.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

POPULARNE NA FORUM

Gabinet kosmetyczny

marlenKa, to w takim razie na pewno przyda Ci się kurs przedłużania rzęs. Ja sobie wykupiłam szkolenie w firmie Beauty Lashes i dzięki temu mam więcej klientek w...

95 wypowiedzi
ostatnia 19.06.2018
Otwieramy klub crossfit

Crossfit zdecydowanie w ostatnich latach zyskał na dużej popularności, myśle, że jest to dobry pomysł na biznes. __________________ http://ktosiek.pl

2 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Otwieramy klub crossfit

Według mnie to bardzo dobry pomysł. W tym momencie bycie "fit" jest modne. Fajne lokalizacje lokalów użytkowych mają oni http://pcg.pl/lokale-uzytkowe-biura/ należy...

2 wypowiedzi
ostatnia 13.06.2018
Klub fitness: Wysportowany zysk

Kurs na instruktora fitness jest bardzo ważny w tej branży. Fajną ofertę ma szkoła Green Way https://szkolenia-gw.pl/oferta/kurs_instruktora_fitness

31 wypowiedzi
ostatnia 12.06.2018
Zamiast etatu, własny salon urody

Moja żona prowadzi salon i jest bardzo zadowolona, w życiu by nie zamieniła tego na biuro. Jakbyście szukali gdzie szkolić załogę salonu to zdecydowanie dobre miejsce...

18 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Gabinet kosmetyczny

Dokładnie ilość tego typu punktów jest spora, dlatego nie tylko rywalizuje się o klienta jakością usług, ale też dostępnością - wiadomo, ze jak ktoś ma czekać na...

95 wypowiedzi
ostatnia 30.05.2018
Gabinet kosmetyczny

Witajcie, planuję otworzyć salon kosmetyczny wraz z fryzjerem i szukam takiego wózka http://ayala.com.pl/product/akcesoria/wozek-fryzjerski-viki/ Stacjonarnie we Wrocławiu....

95 wypowiedzi
ostatnia 24.05.2018
Zabiegi laserem depilacja w Poznaniu

Takie znieczulenie jest konieczne. Po co się męczyć?

21 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018