Wtorek
01.08.2017
Jeśli szukasz pewniaków - ten numer jest dla ciebie. W sierpniu bierzemy pod lupę biznesy z minimalnym ryzykiem. Sprawdzamy też, czy franczyza usługowa się opłaca. Ponadto prezentujemy instrukcje na firmę szkoleniową, informatyczną oraz podpowiadamy, jak otworzyć nietypowy biznes z dreszczykiem... nie tylko emocji.
 

W sierpniowym wydaniu 8/2017 (150)

RAPORT SPECJALNY

10 pewnych biznesów, które pozwolą ci zarobić
Nie ma biznesu bez ryzyka. Ale każde ryzyko da się ograniczyć. Podpowiadamy, w jakich branżach warto inwestować, by zwiększyć swoje szanse na sukces.

SUPERTEMAT

Biznes, który służy innym
Prowadzenie firmy usługowej powinien rozważyć ten, kto ma kontakty z przedstawicielami lokalnego świata biznesu. Łatwiej będzie mu pozyskać pierwszych klientów.

STAŁO SIĘ

Róbmy swoje
Mark Cuban, amerykański miliarder, właściciel AXS TV i klubu koszykarskiego Dallas Mavericks, powiedział kiedyś: „W każdej umowie zawsze szukaj głupka. Jeśli go nie znajdziesz, to znaczy, że to ty nim jesteś”. Nie dajmy się zrobić w balona.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Mariusz Kania, prezes Metrohouse

Pieniądze na kursie, czyli otwieramy firmę szkoleniową
W tym biznesie wygrywa ten, kto uświadomi klientowi potrzebę szkolenia.

Przeprowadzają i zarabiają
Wydaje się, że zapotrzebowanie na usługi firm przeprowadzkowych może tylko rosnąć. Rynek jest już wprawdzie dość mocno nasycony, ale wciąż jest miejsce dla profesjonalistów.

Komputer na kozetce, czyli zakładamy firmę informatyczną
Firm na rynku usług informatycznych przybywa jak grzybów po deszczu. Jak wyróżnić się w tej branży? Kamil Kukulski, założyciel IT Angels, znalazł na to sposób.

Biznesmen straszy
Moda na domy strachów przyszła do nas ze Stanów Zjednoczonych. Tam funkcjonują ich setki, a u nas zaledwie kilkanaście. Rynek jest młody, ale ma potencjał.

E-FIRMA

Mariusz Kania, prezes Metrohouse

Zdrowo, kolorowo i luksusowo?
W sklepach ze zdrową żywnością zaopatrują się głównie klienci z grubszym portfelem. Ale właściciele ekosklepów wierzą, że żywność ekologiczna przestanie być postrzegana jako towar luksusowy.

WŁASNY BIZNES

Muzyczne alkohole Romualda Lipki
Zdaję sobie sprawę, że dzisiaj próbuję swoich sił na mocno obsadzonym rynku. Mam jednak nadzieję, że się na nim zmieszczę – mówi Romuald Lipko, lider Budki Suflera i właściciel firmy Muzyczne Alkohole. Na rynek wprowadził właśnie wódkę pod marką „Jolka, Jolka, pamiętasz”.

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

363 pomysły na firmę. Spróbować może każdy.
Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FIRMY

Interesy na Facebooku
Co zrobić, aby fanpage na Facebooku stał się efektywnym narzędziem marketingowym? Sprawdź.

ABC FRANCZYZY

Na kłopoty: franczyzodawca
Gdy franczyzobiorca wpada w tarapaty, właściciel marki powinien ruszyć z pomocą. Musi działać

Miesięcznik Własny Biznes FRANCHISING możesz zamówić przez internet w księgarni portalu Franchising.pl (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, Top Press, Ruch a także w sklepie Publio.pl.

Miesięcznik dostępny jest także w wersji elektronicznej na tablety i smartfony w:

Czysto.pl


POPULARNE NA FORUM

GPS dla emeryta

Trochę mnie to przeraża...

3 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018
Punkt przesyłek kurierskich

Nie tylko firma kurierska jest ważna ale też to jak zabezpieczymy towar. Warto zainwestować w wysokiej jakości opakowania czy też folię bąbelkową. Sam zaopatruje się w...

84 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018
Myjnia samochodowa: Jak umyjesz, tak zarobisz

Myjnie bezdotykowe to w sumie całkiem dobry pomysł na biznes. Odpadają koszta zatrudniania pracowników, nie ma opcji, że uszkodzą oni klientowi auto w trakcie mycia,...

2 wypowiedzi
ostatnia 21.05.2018
Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach

Jeśli potrzeba wynająć autobus to z kolei uderzajcie do http://www.przewozyzacharski.pl/ z Polic. Autokary od nich są w dobrym stanie technicznym, dobrze wyposażone (maja...

44 wypowiedzi
ostatnia 19.05.2018
Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach

Do tej pory z oferty wynajmu samochodu skorzystałem tylko raz i było to w Rzeszowie. Jako nowy klient zapłaciłem za wypożyczenie pojazdu z rabatem, który mnie ucieszył....

44 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
GPS dla emeryta

Jeśli ktoś szuka skutecznego systemu GPS personalnego to zdecydowanie polecam rozwiązania z artykułu http://sklep.hertzsystems.com/lokalizator-gps-dla-dziecka

3 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Samochodowa myjnia parowa, autokosmetyka

Sprawdź sobie ofertę http://www.inwestujwmyjnie.pl mają tam całkiem ciekawą ofertę sprzedaży właśnie myjek parowych i innych takich artykułów. Podejrzewam, że bez...

72 wypowiedzi
ostatnia 11.05.2018
Samochodowa myjnia parowa, autokosmetyka

O tak, mycie parą w dzisiejszych czasach jest bardzo popularne. Bardzo dużo ludzi jest zainteresowanych tym tematem. Równie dużym zainteresowaniem cieszy się również...

72 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018