Jak z myszki zrobić lwa

Inwestycja we współpracę franczyzową jest niewielka – wystarczy 4 tys. zł netto. Franczyzobiorca nie musi mieć wykształcenia kierunkowego, najważniejsze są naturalne predyspozycje do pracy z maluchami i świetny kontakt z nimi.
Piątek
01.09.2017
Koncept, który rozwija w dzieciach pewność siebie, asertywność i wysoką samoocenę, ruszył z franczyzą. To biznes za grosze.
 

Act and Play za pomocą technik aktorskich uczy dzieci pewności siebie. Firmę założył aktor, Tomasz Marciniak, siedem lat temu.
Sam byłem nieśmiałym dzieckiem. Poza tym podczas nauki za granicą poznałem techniki, które pozwalają aktorom przezwyciężyć takie problemy. Miałem też okazję pracować z młodzieżą szkolną i lubiłem to. Postanowiłem połączyć te dwie rzeczy – opowiada Tomasz Marciniak.

Dzisiaj jego biznes funkcjonuje sprawnie, a od roku rozwija się w sieci franczyzowej.
Mamy już sześciu partnerów i rozmawiamy z kilkoma kolejnymi – mówi właściciel Act and Play.

Franczyzobiorcy działają w Łodzi, Płocku, Miński Mazowieckim, Siedlcach, Bydgoszczy i Wrocławiu. Współpracę można rozpocząć w każdym mieście liczącym co najmniej 30 tys. mieszkańców.
Taka wielkość pozwoli naszemu partnerowi na utrzymanie się z tej działalności – podkreśla Tomasz Marciniak.

Jego zdaniem spokojnie można wtedy prowadzić minimum dziesięć zajęć tygodniowo. Jedna grupa liczy od 12 do 15 osób. Przy tym aby osiągnąć odpowiedni efekt, dzieciaki powinny na nie uczęszczać co najmniej przez rok. Jeden semestr zajęć przy jednej godzinie tygodniowo to koszt rzędu 320 zł. Natomiast inwestycja we współpracę franczyzową jest niewielka – wystarczy 4 tys. zł netto.
W tej kwocie mieści się m.in. przeszkolenie. Franczyzobiorca nie musi mieć wykształcenia kierunkowego, najważniejsze są naturalne predyspozycje do pracy z maluchami i świetny kontakt z nimi. Wszystkie lekcje mamy opracowane i opisane, pomagamy też w znalezieniu klientów, uczymy jak rekrutować dzieci na zajęcia, polecamy odpowiednie placówki do ich prowadzenia oraz oferujemy system komputerowy do zarządzania zajęciami oraz komunikacji z klientami – mówi Tomasz Marciniak.

Kwota jest niska, bo oprócz dobrych chęci, kandydat nie musi w nic więcej inwestować. Natomiast zajęcia są prowadzone w szkołach podstawowych. Każdorazowy wynajem sali kosztuje około 40 zł.
Chodzi o to, żeby dzieci nie musiały nigdzie dojeżdżać, a także uczyły się z nami w miejscach, w których dobrze się czują – podkreśla Tomasz Marciniak.

Inwestycja w zależności od zaangażowania franczyzobiorcy powinna się zwrócić maksymalnie w ciągu 3 miesięcy. W trakcie współpracy będzie on zobowiązany do uiszczania co miesięcznej opłaty w wysokości 10 proc. od obrotu.

Co właściwie daje Act and Play dzieciom?
Często jesteśmy myleni z kółkiem teatralnym, ale nie chodzi nam o uczenie aktorstwa. Głównym celem jest rozwijanie pewności siebie, asertywności i wysokiej samooceny w dzieciach. Przychodzą do nas nieśmiałe maluchy, które boją się choćby zabierać głos na lekcjach. Chcemy, żeby stały się odważne i potrafiły się mierzyć z negatywnymi ocenami – tłumaczy Tomasz Marciniak.


Profil kobiety
Dominika Pronarska
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Szkolenia prezentacje biznesowe

its great post and help me alot. please keep continue posting articles on your great site. play solitaire

4 wypowiedzi
ostatnia 19.09.2018
Przedszkole czeka na start

Thanks For sharing this information. It’s Nice..!!! play solitaire

11 wypowiedzi
ostatnia 19.09.2018
Begin to write the dissertation

Commonly we attain confused when we finally hear the exact terms website development service in addition to internet developer getting used interchangeably. But thoughts is...

2 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018
Szukam informacji o Szkołach Muzycznych YAMAHA

This is really a great stuff for sharing. Keep it up .Thanks for sharing. color switch

5 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018
Przedszkole czeka na start

hat is exciting post and thank you for sharing. There are things here that I didn't think some time as of late. Because of cool such a position Kasauti Zindagi Ki Episode

11 wypowiedzi
ostatnia 16.09.2018
Przedszkole czeka na start

It’s remarkable to visit this web site and reading the views of all mates concerning this paragraph i much like this Kasauti Zindagi Ki Full Episode

11 wypowiedzi
ostatnia 16.09.2018
Przedszkole czeka na start

We stumbled over here from a different web page andi much it thought I might as well check things out. Bigg Boss 12 Episode

11 wypowiedzi
ostatnia 16.09.2018
Galeria sztuki

Byliście kiedyś w galerii sztuki ? bardzo polecam można tam zobaczyć bardzo ciekawe dzieła sztuki które są zjawiskowe. Jeśli ktoś nie było to zachęcam się wybrać...

1 wypowiedzi
ostatnia 13.09.2018