30.09.2002

Trzeci Muszkieter w Zielonej Górze

30 września Muszkieterowie otwierają 68 punkt sprzedaży pod szyldem Intermarche.

Supermarket ten będzie trzecim sklepem Intermarche w Zielonej Górze, a do jego właściciela należą również dwie poprzednie zielonogórskie placówki. Pierwszy sklep powstały w tym mieście był również pierwszą placówką Grupy. Dokładnie po 5 latach, również we wrześniu, ten sam Muszkieter otworzy tu kolejny market.

Nowy zielonogórski Intermarche ma powierzchnię liczącą 650 m2 i parking na około 100 samochodów. Sklep ten będzie częścią zaprojektowanego od początku centrum handlowego położonego w jednej z południowych dzielnic Zielonej Góry. Tu udało się Muszkieterom znaleźć enklawę zamieszkaną przez ponad 10 tys. osób, które nie miały swojego supermarketu. W kompleksie handlowym obok Intermarche będzie również poczta, apteka, gabinet kosmetyczny, a wszystko z myślą o zapewnieniu klientom codziennych zakupów i pełnego zakresu usług.

Właściciel nowego Intermarche jest przekonany, iż działy z produktami świeżymi oraz wędlinami, mięsem i serami skutecznie przyciągną klientów.

– Chcę, by klienci wiedzieli, że nasze sklepy nie reprezentują obcego kapitału lecz są częścią lokalnej społeczności. Chcę pokazać moim klientom, że Intermarche nie tylko oferuje towary do sprzedaży lecz także wspiera ludzi, wśród których istnieje - mówi Muszkieter z Zielonej Góry.

Otwarcie nowego Intermarche dla klientów odbędzie się tradycyjnie dzień po uroczystej inauguracji z udziałem wszystkich Muszkieterów.

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Michał Wiśniewski

doradca we franczyzie
Napisz do autora