Trzeci Muszkieter w Zielonej Górze

Poniedziałek
30.09.2002
30 września Muszkieterowie otwierają 68 punkt sprzedaży pod szyldem Intermarche.
 
Supermarket ten będzie trzecim sklepem Intermarche w Zielonej Górze, a do jego właściciela należą również dwie poprzednie zielonogórskie placówki. Pierwszy sklep powstały w tym mieście był również pierwszą placówką Grupy. Dokładnie po 5 latach, również we wrześniu, ten sam Muszkieter otworzy tu kolejny market.

Nowy zielonogórski Intermarche ma powierzchnię liczącą 650 m2 i parking na około 100 samochodów. Sklep ten będzie częścią zaprojektowanego od początku centrum handlowego położonego w jednej z południowych dzielnic Zielonej Góry. Tu udało się Muszkieterom znaleźć enklawę zamieszkaną przez ponad 10 tys. osób, które nie miały swojego supermarketu. W kompleksie handlowym obok Intermarche będzie również poczta, apteka, gabinet kosmetyczny, a wszystko z myślą o zapewnieniu klientom codziennych zakupów i pełnego zakresu usług.

Właściciel nowego Intermarche jest przekonany, iż działy z produktami świeżymi oraz wędlinami, mięsem i serami skutecznie przyciągną klientów.

– Chcę, by klienci wiedzieli, że nasze sklepy nie reprezentują obcego kapitału lecz są częścią lokalnej społeczności. Chcę pokazać moim klientom, że Intermarche nie tylko oferuje towary do sprzedaży lecz także wspiera ludzi, wśród których istnieje - mówi Muszkieter z Zielonej Góry.

Otwarcie nowego Intermarche dla klientów odbędzie się tradycyjnie dzień po uroczystej inauguracji z udziałem wszystkich Muszkieterów.

doradca we franczyzie

POPULARNE NA FORUM

Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?

Hej, od czego zacząć? Zakładając, że przoedmiot działalności masz ustalony, ja skupiłabym się na formie platności. W dzisiejszych czasach, ludzie chcą płacić...

102 wypowiedzi
ostatnia 17.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Assignment help service in usa for the student seeking help. We are provide the assignment help, writing service with the professional academic writer in minimal price.

84 wypowiedzi
ostatnia 17.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

assignment help

84 wypowiedzi
ostatnia 17.07.2018
Sklep zoologiczny

Co do samych sklepów zoologicznych to niewątpliwie jest ich bardzo dużo w sieci , ja jednak już od dawna korzystam z oferty tego https://www.krakvet.pl/ . Większość...

21 wypowiedzi
ostatnia 17.07.2018
Nie zapomnij o szkoleniach bhp

Co się dzieje w przypadku gdy kursy bhp się nie odbędą? Wydaje mi się, że wtedy kary są bardzo wysokie.

22 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Finansowanie reklamy we franczyzie

Podstawowym źródłem finansowania działań marketingowych we franczyzie są środki pieniężne zebrane z wpłat na wspólny fundusz przeznaczony na ten cel. Jednakże w...

1 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Skuteczna i tania reklama małej firmy

Polecam reklame w aplikacji która łączy klientów z partnerami handlowymi. Koszt 0 zł. Płacimy do 5% kwoty której klient u nas zostawił. Czyli tak naprawdę płacimy...

407 wypowiedzi
ostatnia 15.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

84 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018