Trzeci Muszkieter w Zielonej Górze

Poniedziałek
30.09.2002
30 września Muszkieterowie otwierają 68 punkt sprzedaży pod szyldem Intermarche.
 
Supermarket ten będzie trzecim sklepem Intermarche w Zielonej Górze, a do jego właściciela należą również dwie poprzednie zielonogórskie placówki. Pierwszy sklep powstały w tym mieście był również pierwszą placówką Grupy. Dokładnie po 5 latach, również we wrześniu, ten sam Muszkieter otworzy tu kolejny market.

Nowy zielonogórski Intermarche ma powierzchnię liczącą 650 m2 i parking na około 100 samochodów. Sklep ten będzie częścią zaprojektowanego od początku centrum handlowego położonego w jednej z południowych dzielnic Zielonej Góry. Tu udało się Muszkieterom znaleźć enklawę zamieszkaną przez ponad 10 tys. osób, które nie miały swojego supermarketu. W kompleksie handlowym obok Intermarche będzie również poczta, apteka, gabinet kosmetyczny, a wszystko z myślą o zapewnieniu klientom codziennych zakupów i pełnego zakresu usług.

Właściciel nowego Intermarche jest przekonany, iż działy z produktami świeżymi oraz wędlinami, mięsem i serami skutecznie przyciągną klientów.

– Chcę, by klienci wiedzieli, że nasze sklepy nie reprezentują obcego kapitału lecz są częścią lokalnej społeczności. Chcę pokazać moim klientom, że Intermarche nie tylko oferuje towary do sprzedaży lecz także wspiera ludzi, wśród których istnieje - mówi Muszkieter z Zielonej Góry.

Otwarcie nowego Intermarche dla klientów odbędzie się tradycyjnie dzień po uroczystej inauguracji z udziałem wszystkich Muszkieterów.

doradca we franczyzie

POPULARNE NA FORUM

Nie zapomnij o szkoleniach bhp

This is a great post. I like this topic. best free pc games

25 wypowiedzi
ostatnia 25.09.2018
Czy na odzieży można jeszcze zarobic?

Odwiedzając salon firmowy Vizarro Toruń,mogę potwierdzić że sprzedając kolekcje garniturów dobrej jakości i dając klientom miłą i fachową obsługę można liczyć...

69 wypowiedzi
ostatnia 24.09.2018
Jaka reklama się opłaca?

My korzystamy z Embi-Marketing http://www.embi-marketing.pl/ i bardzo dobrze nam się z nimi współpracuje. To krakowska firma, działają na różnych polach, dobrze znają...

208 wypowiedzi
ostatnia 24.09.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

This was a shocking post. It has some look at here fundamental data on this subject. my gmail login

130 wypowiedzi
ostatnia 24.09.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

This was a shocking post. It has some look at here fundamental data on this subject. my gmail login

130 wypowiedzi
ostatnia 24.09.2018
Wizy do stanów

Cześć chciałem sobie ogarnąć wizy, wie jak ktoś jak to wygląda od strony praktycznej, znalazłem http://www.wizacenter.pl ponoć pomagają załatwić takie wizy i to w...

1 wypowiedzi
ostatnia 24.09.2018
Czy na odzieży można jeszcze zarobic?

Jak się zdecydujecie i chcecie porządnie wyposażyć szwalnię to dobrej jakości maszyny do szycia, stoły prasowalicze, żekazka kupicie w https://dlaszwalni.pl/ ...

69 wypowiedzi
ostatnia 23.09.2018
Biznes po stronie dobra

I think this is an informative post and it is very useful and knowledgeable. therefore. I would like to thank you for the efforts you have made in writing this article.

36 wypowiedzi
ostatnia 23.09.2018