W.KRUK decyduje się na otwarcia wyłącznie w galeriach handlowych. Jednak nie muszą one być zlokalizowane wyłącznie w największych polskich miastach.
Wtorek
03.10.2017
Marka W. KRUK szuka partnerów w mniejszych miastach, liczących poniżej 150 tys. mieszkańców. Ma do zaproponowania konkretne lokalizacje.
 

Sieć W.KRUK obejmuje dziś 107 salonów firmowych. Od niedawna marka rozpoczęła rozwój we franczyzie. W tym roku uruchomiła pierwszy franczyzowy salon w Puławach, w Galerii Zielona. Niedługo ruszy następny, w Siedlcach.
Od kilku lat obserwujemy, że konsumenci nie postrzegają już zakupów u jubilera wyłącznie w charakterze inwestycji lub prezentu na szczególną okazję – mówi Radosław Jakociuk, prezes zarządu W.KRUK. – Biżuterię traktuje się jako modny dodatek, który ma wyróżniać. Tym samym potencjał rynku jubilerskiego w Polsce wciąż rośnie.
Ten rok marka planuje zamknąć liczbą 117 salonów. Docelowo na rynku polskim widzi miejsce dla 150 sklepów firmowych.

W.KRUK decyduje się na otwarcia wyłącznie w galeriach handlowych. Jednak nie muszą one być zlokalizowane wyłącznie w największych polskich miastach. Marka chce pojawiać się również w tych mniejszych.
– Rozmawiamy z partnerami gotowymi otworzyć salon W.KRUK w miastach poniżej 150 tys. mieszkańców. Wiemy, gdzie jest potencjał dla naszego biznesu i jesteśmy gotowi pomóc franczyzobiorcom w poszukiwaniu lokalu i formalnościach. Proponujemy nawet konkretne galerie handlowe, z którymi rozpoczęliśmy negocjacje. W tej chwili oferujemy otwarcie salonu W.KRUK w następujących lokalizacjach: Tychy, Piotrków Trybunalski, Świnoujście i Ostrowiec Świętokrzyski – dodaje Radosław Jakociuk.
Salon nie może mieć mniej niż 50 m2 i musi być zaaranżowany w zgodzie ze standardami marki. Każdy partner otrzymuje projekt aranżacji lokalu oraz wsparcie w realizacji jego wykończenia. Koszt inwestycji to ok. 350 tys. zł. Nie ma opłaty licencyjnej. Szacunkowy zwrot z inwestycji to dwa lata.
Szukamy partnerów z doświadczeniem w prowadzeniu działalności handlowej, najchętniej ze znajomością rynku odzieżowego lub akcesoryjnego segmentu premium – podkreśla prezes zarządu W. KRUK. Warunkiem współpracy są również gwarancje bankowe, czyli stabilność finansowa potencjalnego franczyzobiorcy.
Franczyzodawca zapewnia m.in. szkolenia marketingowe, sprzedażowe, bieżący nadzór regionalnego menedżera sprzedaży. Salon franczyzowy włączony zostaje w ogólnopolski system oprogramowania i korzysta z bieżącego wsparcia działów sprzedaży, logistyki, produktu oraz marketingu. Salony korzystają tez na ogólnopolskich akcjach promocyjnych marki, prowadzonych w różnych mediach. W tym roku ambasadorem W.KRUK została Martyna Wojciechowska.


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

POPULARNE NA FORUM

Biżuteria zawsze modna

Jak szukacie dobrej wyceny biżuterii to zapraszam http://www.pollabo.pl/

68 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Mydlarnia dla męża i żony

To może być bardzo ryzykowny biznes. Nie chciałbym konkurować z takim Rossmanem. ____________________________ Prace dyplomowe z kosmetologii i nie tylko

6 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Zastanawiam się nad Organique...

Pierwsze słyszę o tej firmie. Trzeba to wszystko dobrze skalkulować. ________________________ Pisanie magisterskich prac z kosmetologii

2 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Perfumy na mililitry

Popularyzacja internetu i penetracja Rossmana sprawia, że bardzo ciężko jest w takim biznesie dojść do wielkich pieniędzy. _______________________ Kosmetologia - pisanie...

81 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Powiedziała YES

Yes ma bardzo fajne produkty. To jest bardzo fajna opcja. __________________________ pracemagisterskie.info

11 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Inwestycja w srebro - czy warto?

Moim zdaniem złoto i srebro wyszło już z mody. Nie ma sensu w to inwestować. _________________________ http://pracemagisterskie.info

63 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Great

Well, as I said earlier keep reading and you will find the answer to that “how to?”. free robux generator no surveys

4 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Rękodzieło - scrapbooking

Cześć, mam rękodzieło rekodziełem ale ja mam inne konkretne pytanie odnośnie zarabianie na handlu kryptowalutami. Chodzi mi konkretnie o ethereum - czy według Was, z...

2 wypowiedzi
ostatnia 12.06.2018