Yoguteria Yogo Factory powinna obsługiwać dziesięciu klientów na godzinę, aby jej właściciel osiągnął zwrot z inwestycji po roku.
Wtorek
14.11.2017
Jogurterie Yogo Factory można otwierać w różnych formatach - zarówno całorocznych, jak i sezonowych. Na inwestycję trzeba mieć co najmniej 50 tys. zł.
 

Koncept Yogo Factory to sieć punktów serwujących mrożone jogurty i inne produkty tworzone na bazie jogurtu naturalnego, sałatki, świeże soki, koktajle, smoothie, kawę, lody, desery, shake’i. W tej chwili ma 7 jednostek franczyzowych, w najbliższych planach są trzy kolejne otwarcia. Generalnie marka szuka franczyzobiorców w miastach liczących przynajmniej 40 tys. mieszkańców.
– W tej chwili strategiczne dla nas miasta, w których poszukujemy partnerów biznesowych, to Wrocław, Gdańsk, Warszawa, Poznań, Łódź, Częstochowa, Katowice, Kraków, Gorzów Wielkopolski – wylicza Izabela Urbańska, franczyzodawca Yogo Factory. – Oczywiście w innych miejscowościach też chętnie nawiążemy współpracę z franczyzobiorcami.
Jogurterie można otwierać w różnych formatach: jako całoroczne lokale w galerii handlowej lub w lokalizacji przyulicznej, jako wyspę handlową, punkt sezonowy lub mobilny (przyczepa gastronomiczna). Kwota inwestycji wynosi od 100 do 250 tys. zł.
– Tańszą wersją jest wstawienie naszego modułu z urządzeniami potrzebnymi do przygotowywania oferty Yogo Factory do już działającej kawiarni, cukierni, restauracji itp. – mówi Izabela Urbańska. Wówczas inwestycja wyniesie mniej więcej 50 tys. zł.

Opłata wstępna jest uzależniona od wielkości miasta, w którym będzie działał franczyzowy punkt Yogo Factory. W tych liczących do 100 tys. mieszkańców wynosi 10 tys. zł netto, w większych 15 tys. zł. Miesięczna opłata franczyzowa jest ustalana indywidualnie. Franczyzodawca wspiera licencjobiorców począwszy od momentu negocjacji warunków najmu powierzchni, przez przygotowanie projektów, uzyskanie niezbędnych pozwoleń, po realizację inwestycji i uruchomienie nowej lokalizacji. Zapewnia też niezbędne szkolenia.
Yoguteria Yogo Factory powinna obsługiwać dziesięciu klientów na godzinę, aby jej właściciel osiągnął zwrot z inwestycji po roku. Tak wynika z zapewnień franczyzodawcy.


POPULARNE NA FORUM

Zdrowo i Zielono

kontynuując wątek zapraszam również na ciekawy blog o zdrowej żywności gdzie znajdziecie wiele fit przepisów

9 wypowiedzi
ostatnia 12.10.2018
Zdrowo i Zielono

W ostatnim czasie bardzo popularne zrobiły się zdrowe przekąski oraz lunch który można bez problemów zabrać np. do pracy. Wymieniono już tu kilka stron a ja dorzucam...

9 wypowiedzi
ostatnia 12.10.2018
Franczyza 7Street - jakie opinie?

watches for men -- mens watches -- womens watches

4 wypowiedzi
ostatnia 11.10.2018
Piec do pizzy - jaki wybrać ?

jeżeli poszukujesz naprawdę dobrego pieca do pizzy zapraszam do kontaktu z zespołem gastrro.pl doradzą i przygotują ciekawą ofertę. Pieców jest tak dużo, że trzeba...

56 wypowiedzi
ostatnia 10.10.2018
Dobre miejsce na pizzerię

A jak uważacie są w okolicy jakieś dobre firmy które wykonują cięcie stali (https://gomar.org.pl/) ?

2 wypowiedzi
ostatnia 09.10.2018
Franczyza 7Street - jakie opinie?

Nie wiem czy to na tyle znana marka, że warto. Osobiście nie słyszałem. Widzę, w mapach Google https://maps.google.com, że głównie są w Warszawie. Ja szukałem tutaj...

4 wypowiedzi
ostatnia 08.10.2018
Catering dietetyczny Na Zdrowie - opłacalna inwestycja?

Temat opłacalny jak najbardziej, coraz więcej ludzi jednocześnie chce dobrze wyglądać i jednocześnie dużo pracuje, przez co niema czasu na robienie posiłków w domu....

53 wypowiedzi
ostatnia 03.10.2018
Lodziarnie Lody Przygoda - ktoś współpracuje?

Nie polecam współpracy z Lody Przygoda. Jeśli nie chcesz stracić kasy, to uważaj na tych byznesmenuf.

9 wypowiedzi
ostatnia 02.10.2018