Okres zwrotu z inwestycji w stoisko Monument9 wynosi zazwyczaj od 6 do 12 miesięcy.
Kamil Wiśniewski, franczyzodawca Monument9
Wtorek
07.11.2017
O przewadze punktów sieciowych nad niezrzeszonymi w branży GSM opowiada Kamil Wiśniewski, franczyzodawca Monument9.
 

Rynek w branży akcesoriów GSM staje się coraz bardziej nasycony – czy to oznacza, że jest coraz mniej miejsca na nowe placówki?
Rynek jest nasycony, jednak powoli wypierane są z niego jednoosobowe firmy, które nie działają pod szyldem znanej marki. Bardzo często otrzymujemy oferty na takie opuszczone lokalizacje, w których później z powodzeniem prowadzimy punkt sieciowy. Od niedawna również małe firmy wysyłają do nas zapytania w sprawie możliwości przyłączenia się do sieci Monument9. Zamierzamy skorzystać z tej drogi rozwoju. Obecnie mamy już blisko 30 placówek. Proponujemy bardzo korzystne warunki dla franczyzobiorców. I mówię tu nie tylko o finansach. Mamy również elastyczne warunki zakupowe – nie narzucamy minimalnych kwot zakupów, ani asortymentu, który trzeba mieć w ofercie. Mamy bardzo indywidualne podejście do współpracy.

Ile trzeba wydać na uruchomienie punktu Monument9?
Całkowita kwota inwestycji rozpoczyna się od 35 tys. zł w przypadku wyspy, 50 tys. w wypadku salonu w markecie, a kończy się nawet na kwocie powyżej 150 tys w przypadku salonu w dużej galerii handlowej. Wszelkie opłaty – licencyjne, franczyzowe – ustalamy z franczyzobiorcami indywidualnie. Okres zwrotu z inwestycji to zazwyczaj od 6 do 12 miesięcy. Jako franczyzodawca oferujemy przede wszystkim kompleksowe szkolenie, bezpłatny projekt aranżacji lokalu oraz wsparcie marketingowe. Najważniejsze jednak jest nasze wsparcie na początkowym etapie inwestycji. Cały czas poszerzamy także asortyment oraz staramy się wprowadzać do oferty nowe modele akcesoriów. To ważne, bo rynek GSM zmienia się dosłownie z dnia na dzień. W naszej hurtowni franczyzobiorcy mają do wyboru około 30 tys. produktów.

Jakie lokalizacje są najlepsze dla punktów z akcesoriami GSM?
Zdecydowanie najbardziej atrakcyjne są punkty w marketach oraz galeriach handlowych. Jednak nie wykluczamy otwierania placówek także w innych lokalizacjach. Na przykład od ponad roku prowadzimy własny punkt na dworcu centralnym w Warszawie. Znalezienie odpowiedniego miejsca na placówkę jest dzisiaj bardzo trudne, jednak dzięki naszym kontaktom w firmach zajmujących się komercjalizacją nieruchomości możemy służyć pomocą naszym franczyzobiorcom. Wszystkie punkty obowiązuje spójna koncepcja wizualna.

Rozmawiała Monika Wojniak-Żyłowska


POPULARNE NA FORUM

Jak zwiększyć obroty bez inwestycji?

Thanks for your post. There is a lot of information needed for me Happy Room

6 wypowiedzi
ostatnia 15.08.2018
Telekomunikacja Polska szuka partnera

Thanks for sharing the informative information through the article. and all the details are awesome and good in this post. Refer: zombs royale free to play!!

4 wypowiedzi
ostatnia 15.08.2018
Play ma plan

The article you have shared here very awesome. I really like and appreciated your work. I read deeply your article, the points you have mentioned in this article are useful vex 3

13 wypowiedzi
ostatnia 23.07.2018
Play ma plan

The article you have shared here very awesome. I really like and appreciated your work. I read deeply your article, the points you have mentioned in this article are...

13 wypowiedzi
ostatnia 23.07.2018
Telefon z wyspy

Hello, You are doing great job. Do you guys have any idea how to take franchise of Penn Station. Penn Station Menu is just awesome i am having great business opportunity please...

1 wypowiedzi
ostatnia 20.07.2018
Zarabiać przez telefon

Praca w callcenter nie jest łatwa. Trafiają się różni ludzie, z którymi trzeba spokojnie rozmawiać.

2 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Play ma plan

https://needforspeedmostwantedapk.info get the new version

13 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Play ma plan

Get the best Apk mod [url=https://needforspeedmostwantedapk.info/] https://needforspeedmostwantedapk.info [/url]

13 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018