14.10.2002

Tele-Hit w katalogu firm

Prezentujemy ofertę franchisingową Tele-Hit. Firma zajmuje się sprzedażą telefonów komórkowych, akcesoriów, telefonów w systemie pre-paid, pakietów startowych i kuponów, pośrednictwem w zawieraniu umów.

Osoba, która chce zostać dealerem Ery GSM musi uzyskać autoryzację agenta Ery – w tym wypadku wszystkimi tymi sprawami zajmuje się Tele-Hit. Franczyzobiorca kupuje licencję i działa pod szyldem Tele Hitu otrzymuje autoryzację Ery GSM oraz lokal.

W punktach firmy można opłacić rachunki. W każdej placówce jest zainstalowany specjalny czytnik, dokumenty zostają zeskanowane i po 5-u sekundach opłacone. Klient nie musi stać w kolejkach, jest niższa prowizja niż na poczcie. Obecnie istnieje możliwości opłacenia rachunków w 50 punktach Tele-Hita w całej Polsce.

Firma często robi promocje zachęcające nowych klientów do korzystania z usług Tele-Hitu, a dla stałych klientów przewidziane są to specjalne rabaty. Dodatkowo świadczona jest opieka medialna. Firma ma podpisaną umowę z BRE Bankiem. Posiadacze telefonów komórkowych z WAPem mają możliwość obsługi swojego konta przez telefon.

Tele-Hit prowadzi szeroko zakrojoną kampanię reklamową – są to informacje w prasie, radiu, telewizji regionalnej. O firmie można również dowiedzieć się z insertów, ulotek lub internetu. Oprócz tego posiadacze kart rabatowych informowani są SMSami.

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

40

Małgorzata Samborska

dziennikarz
Napisz do autora