Czy istnieje biznes bez ryzyka?

WBF
Czwartek
01.02.2018
Chciałbyś założyć firmę, która na pewno zarobi? Sprawdź, w jaki biznes można bez obaw inwestować. Zakładamy wydawnictwo, sklep z ubrankami, placówkę bankową, wynajem samochodów, produkcję skarpet, manufakturę roślin, klub fitness i salon urody. Hardkorowy Koksu zdradza, jak wycisnąć zyski z siłowni.
 

W lutowym wydaniu 2/2018 (156)

RAPORT SPECJALNY

Czy istnieje biznes bez ryzyka?
Zyski z własnej działalności to nic innego jak nagroda za poniesione ryzyko. Na szczęście istnieją sposoby, by uczynić biznes bezpieczniejszym.

TARGI FRANCZYZOWE

Pomysłów na firmę szukaj w Katowicach
Już po raz trzeci w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach spotkają się franczyzodawcy i przedsiębiorcy szukający pomysłów na biznes.

SUPERTEMAT

Polak trenuje, portfel rośnie

Moda na zdrowy tryb życia i zadbany wygląd nakręcają koniunkturę w biznesie właścicieli klubów fitness
i placówek oferujących usługi dla urody.

8 sprawdzonych pomysłów na klub fitness i salon urody
W artykule opisane są warunki przystapienia do: EMS Training System, Jump World, Studio Figura, Xtreme Fitness Gyms, Image Centrum, KiwiSun, Trendy Hair Fashion, Yasumi.

STAŁO SIĘ

Wzloty i upadki
Biznes nie jest nauką łatwą ani małą. Najgorzej, że trzeba się go uczyć na błędach. A skoro już tak, to najlepiej na cudzych. Śpieszymy zatem z ich comiesięczną porcją.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Właściciel sklepu

Pieniądze w skarpetkach
Produkcja nietypowych skarpetek to niszowy biznes. Ale opłacalny. Trzeba jednak wyróżnić się oryginalnymi projektami, żeby pokonać konkurencję.

Oferta dla dzieci, biznes dla dorosłych
Franczyzodawca marki Kanz podpowie, jak poradzić sobie z konkurencją na rynku sprzedaży ubrań dziecięcych. W dobrej lokalizacji inwestycja w sklep może zwrócić się już po roku.

Trzy franczyzy pod jednym dachem
W placówkach Open Finance można za jednym zamachem kupić dom lub mieszkanie, załatwić na nie kredyt i jeszcze wszystko to ubezpieczyć. A potrójna oferta to szansa na potrójny zysk.

Samochody na minuty, czyli zarabiamy na wynajmie
Carsharing powoli zdobywa polskie miasta. To biznes drogi w inwestycji i wymagający zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Czy na dobre rozgości się na polskim rynku?

Instrukcja na bank
Co zrobić, żeby otworzyć placówkę licencyjną BZ WBK? Oczywiście, najpierw trzeba znaleźć odpowiedni lokal. To zadanie należy do partnera, ale może on liczyć na pomoc centrali.

Prasa z Mordoru
Jak urozmaicić swój dress code i przetrwać w gąszczu targetów? Tę cenną wiedzę sprzedaje wydawca gazety przeznaczonej specjalnie dla pracowników z wielkomiejskich korporacji.

E-FIRMA

Las w słoiku, czyli jak zamienić hobby w biznes
Dziwaczny na pierwszy rzut oka pomysł na biznes może mieć wielu klientów oraz naśladowców. Jak to w niszy, kto pierwszy, ten lepszy.

MÓJ FRANCHISING

Szklanka w połowie pełna
200 km, codziennie, łącznie z weekendami, przez wiele miesięcy. Taki dystans pokonywał Marcin Skowron między domem a swoim franczyzowym sklepem z alkoholem Al. Capone. Uznał, że biznes nie uda się bez pełnego zaangażowania właściciela.

WŁASNY BIZNES

wnętrze Sklepu Biegacza

HardKorowy Koksu wyciska zyski z siłowni
– Polacy chcieliby wyłożyć jak najmniej pieniędzy, ale zarobić dużo i szybko. A biznes trzeba planować na długo, żeby mieć z niego zyski i za 10, i za 20 lat – mówi HardKorowy Koksu, czyli Robert Burneika, kulturysta
i właściciel siłowni Burneika Sports Gym.

BIZNES STYLE

Firma z charakterem
Sangwinik czy choleryk? Wzrokowiec czy słuchowiec? Kto lepiej poradzi sobie z prowadzeniem firmy? Sprawdzamy, na ile nasza osobowość przesądza o szansach na biznesowy sukces.

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

365 pomysłów na firmę. Spróbować może każdy.
Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FRANCZYZY

Franczyza na giełdzie
Wstąpienie do grona spółek publicznych wzmacnia renomę przedsiębiorstwa, ale ma swoją cenę. Szczególnie jeśli na parkiet wybiera się franczyzodawca.

ABC FIRMY

wnętrze Sklepu Biegacza

Firma na łowach

Pozyskanie dobrego pracownika to dziś nie lada wyzwanie. Podpowiadamy, jak zabrać się do rekrutacji, by uniknąć błędów.

Miesięcznik Własny Biznes FRANCHISING możesz zamówić przez internet w księgarni portalu Franchising.pl (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, Top Press, Ruch a także w sklepie Publio.pl.

Miesięcznik dostępny jest także w wersji elektronicznej na tablety i smartfony w:

Czysto.pl


POPULARNE NA FORUM

Gabinet kosmetyczny

Salon kosmetyczny to bardzo dobra inwestycja. Warto zainwestować w dobre jakościowo produkty czy sprzęty. Do swojego salonu zaopatrzenie kupiłam tu...

90 wypowiedzi
ostatnia 16.04.2018
Gabinet kosmetyczny

Jak potrzebujecie przeszkolić załogę salonu to szkolenia kosmetyczne prowadzi uznany wrocławski salon Perfect Glamour https://www.perfect-glamour.pl/szkolenia.html Siostra...

90 wypowiedzi
ostatnia 15.04.2018
Zamiast etatu, własny salon urody

Własny biznes zdecydowanie bije na głowę prace na etat. Ja miałam problem z lokalem ale na szczęście z pomocą przeszedł ten deweloper...

14 wypowiedzi
ostatnia 12.04.2018
Gabinet kosmetyczny

Ostatnio czytałem że w takich salonach powinny się znaleźc odpowiednie filtry tego typu - http://www.filtrybofa.com/ zwłaszcza jak salon wykonuje też paznokcie bo te...

90 wypowiedzi
ostatnia 07.04.2018
Zamiast etatu, własny salon urody

Ostatnio czytałam że w takich salonach powinny się znaleźc odpowiednie filtry tego typu - http://www.filtrybofa.com/ zwłaszcza jak salon wykonuje też paznokcie bo te...

14 wypowiedzi
ostatnia 07.04.2018
Firma w formie

Najlepiej w utrzymaniu formy pomoże prywatny trener w poznaniu. Korzystałem z jego usług i miałem rewelacyjne efekty.

2 wypowiedzi
ostatnia 05.04.2018
Wyspy manicurowe

Ja też myślałam, czy coś takiego nie otworzyć, bo manicure jest teraz w modzie, poza tym pasuje na każdą okazję i sprawia, że paznokcie są zadbane. Zainspirowała...

14 wypowiedzi
ostatnia 30.03.2018
Zamiast etatu, własny salon urody

Właśnie też zakładam swój salon urody i zastanawiam się gdzie najlepiej kupić wyposażenie do niego. Czy ktoś z was słyszał może o firmie cosmed24.pl? Właśnie...

14 wypowiedzi
ostatnia 26.03.2018
zobacz więcej na forum