Poszukujemy do współpracy partnerów ze wszystkich miast Polski, w których nasza marka nie jest jeszcze reprezentowana. Szczególnie interesują nas otwarcia sklepów w województwach pomorskim, dolnośląskim oraz śląskim.
Marek Czupryna, prezes zarządu spółki Komex, właściciela marki 5.10.15.
Wtorek
13.02.2018
Rozwijamy sieć sprzedaży w Polsce i za granicą. Obecnie mamy blisko 20 sklepów m.in. w Czechach, na Ukrainie i Białorusi – mówi Marek Czupryna, właściciel marki 5.10.15.
 

Ile sklepów pod szyldem 5.10.15 działa obecnie w Polsce?
Sieć sprzedaży marki 5.10.15. liczy 219 punktów sprzedaży i w większości są to placówki franczyzowe. Zainteresowanie posiadaniem sklepu z logo 5.10.15. ze względu na naszą popularność, jak i niską kwotę inwestycji, wymaganą na start cały czas utrzymuje się na bardzo dobrym poziomie. Jesteśmy rozpoznawalną, przyciągającą klientów marką z dużym doświadczeniem i elastycznym rozumieniem rynku. W 2018 roku otworzyliśmy już dwa nowe sklepy. W całym roku nowych placówek będzie na pewno kilkanaście. Cały czas intensywnie rozwijamy nie tylko sieć sklepów franczyzowych na rynku polskim, ale również na rynkach zagranicznych. Obecnie mamy blisko 20 placówek m.in. w Czechach, na Ukrainie i Białorusi.

Gdzie szukacie państwo franczyzobiorców?
Poszukujemy do współpracy partnerów ze wszystkich miast Polski, w których nasza marka nie jest jeszcze reprezentowana. Szczególnie interesują nas otwarcia sklepów w województwach pomorskim, dolnośląskim oraz śląskim. Lokal na sklep powinien mieć min. 50 m2 powierzchni i znajdować się w miejscu o charakterze handlowym. W zależności od miejscowości może to być centrum handlowe, ale równie dobrze, centrum miasta lub jedna z jego głównych ulic. W przypadku sklepu mieszczącego się przy ulicy ważne jest, aby był on na parterze i miał przynajmniej jedną witrynę. Dla nowych partnerów mamy atrakcyjną ofertę wyposażenia sklepu już za 29 990 zł. Dotyczy to sklepów o powierzchni do 70 m2, z jedną standardową witryną. Opłata licencyjna wynosi 15 tys. zł, jeśli jest płacona jednorazowo. Druga opcja to 36 rat po 500 zł. Od partnerów, którzy przystępują z nami do współpracy, wymagamy zabezpieczenia w postaci weksla.

Czy wprowadziliście jakieś zmiany w strategii i działalności firmy?
Działamy wielokanałowo. 5.10.15. stale rozwija tzw. strategię omnichannel, która wynika z faktu, że konsumenci obecnie stykają się z marką na różnych płaszczyznach, zarówno w sklepach stacjonarnych, sklepie internetowym, jak i w naszych mediach społecznościowych. Nie zapominając o tym stawiamy na spójną komunikację w wielu kanałach jednocześnie. Chcemy, aby wszystkie kanały sprzedaży wzajemnie się przenikały i uzupełniały, dając klientowi pełen wachlarz dostępu do naszej oferty. Myślimy o tym, gdzie jest i jak porusza się klient. W ubiegłym roku wdrożyliśmy usługę Click&Collect, czyli zamów produkty on-line i odbierz w sklepie stacjonarnym. Obecnie usługa jest już dostępna w większości naszych salonów. Dodatkowo w 2018 roku intensyfikujemy działania marketingowe. Jednym z ważniejszych działań, które zainaugurowaliśmy już pod koniec poprzedniego roku, jest Akademia 5.10.15. To projekt aktywnie wspierający rodziców w codziennych wyzwaniach, związanych z posiadaniem dzieci (m.in. wychowanie, pielęgnacja, żywienie, kwestie psychologiczne, bezpieczeństwo, problemy w przedszkolu czy szkole). Celem projektu jest podzielenie się wiedzą i doświadczeniem, które marka 5.10.15. zbierała przez wszystkie lata istnienia na rynku.

Rozmawiała Monika Wojniak-Żyłowska


POPULARNE NA FORUM

5 -10- 15 wypowiedziała wszystkie umowy

Witam chodzi mi o sklepy 51015 ponieważ chciałam otworzyć ten sklep u siebie w mieście i pan z którym rozmawiałam nic nie wspominał o kłopotach a dowiadywalam się we...

10 wypowiedzi
ostatnia 19.10.2018
Place zabaw we franczyzie

hej, tutaj macie link w http://www.otwarteprzedszkola.pl/fajne-rozwiazania-stosowane-na-placu-zabaw/ dobre sposoby na urządzenie ciekawego i bezpiecznego placu zabaw :D polecam!!

10 wypowiedzi
ostatnia 10.10.2018
rynek odzieży dziecięcej

I’m really impressed with your article, such great & usefull knowledge you mentioned here Plumber Northampton

18 wypowiedzi
ostatnia 06.10.2018
rynek odzieży dziecięcej

I recently found many useful information in your website especially this blog page. Among the lots of comments on your articles. Thanks for sharing. Puzzle Games

18 wypowiedzi
ostatnia 06.10.2018
rynek odzieży dziecięcej

Thanks for your sharing. Hope you can contribute more quality posts to this page.Thank you! Arcade Games

18 wypowiedzi
ostatnia 06.10.2018
Centra handlowe na celowniku

Sklepy online teraz przezywają prawdziwy rozkwit.

7 wypowiedzi
ostatnia 27.08.2018
Centra handlowe na celowniku

Thanks for sharing.I found a lot of interesting information here. A really good post, very thankful and hopeful that you will write many more posts like this one. - happy...

7 wypowiedzi
ostatnia 25.08.2018
Wydawanie książek dla dzieci – bajeczny interes

Ja polecam Wam książeczki Wydawnictwa MD Monika Duda https://www.wydawnictwomd.pl/ W swojej ofercie mają piękne bajeczki, kolorowanki, książki edukacyjne w rozsądnych cenach

61 wypowiedzi
ostatnia 31.07.2018