27.02.2018

Urządzą mieszkańców

W Malborku ruszył kolejny franczyzowy sklep DDD Dobre Dla Domu.

Nowy salon o powierzchni 200 m2 zlokalizowany został blisko centrum miasta. Właścicielem sklepu jest Jarosław Swiniarski, przedsiębiorca doświadczony w branży wykończenia i wyposażenia wnętrz. Jego salon DDD sąsiaduje z hurtownią dywanów i wykładzin, którą od lat prowadzi. W sklepie dostępna jest bogata ekspozycja produktów wraz z aktualnymi katalogami i wzornikami. Dodatkowo salon współpracuje z grupami montażowymi, które dokonywać będą pomiarów, transportu i montażu zamówionych produktów.

Sklep DDD Dobre Dla Domu w Malborku Fot. DDD Dobre Dla Domu

DDD Dobre Dla Domu to jeden z większych graczy na rynku wykończenia i wyposażenia wnętrz. Obecnie sieć liczy 44 salonów z czego 42 prowadzą franczyzobiorcy.

Od lat prowadzę biznes oparty na samodzielnym działaniu. Postanowiłem sprawdzić, co do mojej działalności wniesie cudze doświadczenie i marka – mówi Jarosław Swiniarski. – Analizowałem kilka konceptów i na podstawie własnego doświadczenia i ogólnego wrażenia, wybrałem właśnie ten. Myślę, że za kilka miesięcy będę w stanie stwierdzić, czy był to dobry wybór.

DDD Dobre Dla Domu to jeden z większych graczy na rynku wykończenia i wyposażenia wnętrz. Obecnie sieć liczy 44 salonów z czego 42 prowadzą franczyzobiorcy.

Minimalna kwota inwestycji w salon DDD Dobre Dla Domu to 50 tys. zł (w najmniejszy sklep). Zaangażowanie partnera w pozyskiwanie klientów oraz działania zgodne ze standardami sieci pozwalają założyć, że już w 3-4 miesiącu od otwarcia sklep zaczyna zarabiać. Aby ułatwić franczyzobiorcy okres startu, przez pierwszy rok współpracy DDD posiada preferencyjny system opłat franczyzowych. W tym okresie firma również wspiera finansowo lokalne działania marketingowe partnera oraz oferuje specjalne warunki zakupowe. To pozwala na zrównoważony rozwój w okresie, kiedy franczyzobiorcy zdobywają rynek. Najlepsze sklepy osiągają zwrot z inwestycji już po pierwszym roku swojej działalności.

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Łukasz Michalak

dziennikarz
Napisz do autora