Open Finance otwiera i podpisuje

Debiut na licencji / Pierwszym franczyzobiorcą Open Finance została Marta Radziwiłko.
Środa
21.03.2018
Franczyzodawca chce w 2018 roku uruchomić 25 punktów. Pierwszy biorca licencji już ruszył, a umowę współpracy podpisało 12 kolejnych.
 

Jesienią 2017 roku grupa Open Finance poinformowała o nowej strategii, w ramach której na licencji franczyzowej udostępniła przedsiębiorcom swoje marki Open Finance, Home Broker oraz Open Brokers. Teraz, zgodnie z harmonogramem, przyszedł moment na otwarcie pierwszego oddziału w ramach nowego modelu sprzedażowego. Debiutancka placówka uruchomiona została w Ełku przy ul. Wojska Polskiego 61, w ścisłym centrum miasta. Do dyspozycji klientów będzie w niej trzech ekspertów zajmujących się tematami finansowymi i ubezpieczeniowymi oraz trzech doradców ds. nieruchomości. Franczyzodawca chce w 2018 roku uruchomić łącznie 25 punktów. Jest duża szansa, że zrealizuje cel, bo umowy o współpracę podpisało już 12 kolejnych oddziałów.
– Wierzę w tę współpracę. Jestem pewna, że nasza oferta, która pod jednym dachem łączy finanse, nieruchomości i ubezpieczenia to to, czego oczekują klienci, ale i lokalny biznes w Ełku mówi Marta Radziwiłko, właścicielka pierwszej placówki franczyzowej Grupy Open Finance. Tak jak hasłem naszego miasta jest „Tu wracam”, tak zależy mi, aby nasi klienci zawsze wracali do naszej placówki po wsparcie, wskazówki i profesjonalną obsługę w temacie finansów osobistych, nieruchomości oraz ubezpieczeń.

Klienci oraz przedsiębiorcy z Ełku mają dostęp do 19 banków, 700 inwestycji deweloperskich, 35 tys. ofert nieruchomościowych w 20 największych portalach internetowych i 23 towarzystw ubezpieczeniowych. Za pośrednictwem placówki klienci mogą skorzystać z oferty Open Finance w zakresie m.in.: kredytów hipotecznych, gotówkowych, firmowych, ale również uzyskać wsparcie pośrednika Home Broker przy kupnie, sprzedaży lub wynajmie nieruchomości w całej Polsce. Uzupełnieniem będzie także oferta ubezpieczeń m.in. komunikacyjnych, życiowych czy majątkowych oferowana przez multiagencję Open Brokers.
– Zainteresowanie naszą ofertą franczyzową przerosło oczekiwania – liczba zainteresowanych partnerów oraz lokalnego biznesu pokazała, że ta inicjatywa to strzał w dziesiątkę. Pierwsza placówka w Ełku to będzie najlepsza wizytówka współpracy Grupy Open Finance z energicznymi oraz rzetelnymi przedsiębiorcami, takimi jak Marta Radziwiłko – naszym pierwszym franczyzobiorcą mówi Grzegorz Dul, dyrektor zarządzający franczyzą w Grupie Open Finance.

Opłata licencyjna za przystąpienie do sieci wynosi 40 tys. zł , a miesięczna opłata franczyzowa 1 tys. zł. Nie ma opłaty marketingowej – to franczyzodawca zapewnia budżet na marketing w pierwszym roku funkcjonowania placówki i zajmuje się jego prowadzeniem. Franczyzobiorca zarabia na prowizji generowanej ze sprzedaży oddziału. Z modeli finansowych i wyliczeń przygotowanych przez franczyzodawcę wynika, że nowa placówka uzyskuje rentowność po 5-6 miesiącach.


Wielkie otwarcie / Po uroczystym otwarciu biura w Ełku przyjdzie czas na ciężką pracę.

POPULARNE NA FORUM

Pośrednictwo kredytowe - z którą firmą podjąć współpracę?

I z zakończeniem kolejnych rozliczeń znów miło nam poinformować że kampania https://sprintmoney.pl ma 100% zatwierdzonych wniosków pozyskanych przez naszych...

125 wypowiedzi
ostatnia 15.10.2018
Firma pożyczkowa

Sprawdź to https://chwillowki.pl/

68 wypowiedzi
ostatnia 15.10.2018
Firma pożyczkowa

Najlepsze chwilówki znajdziesz na https://chwillowki.pl

68 wypowiedzi
ostatnia 15.10.2018
Biuro rachunkowe

Ja korzystam z biura rachunkowego KOF http://www.koflublin.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Wszystkim zajmują się profesjonalnie i na czas. Dzięki nim mogę skupić się na...

114 wypowiedzi
ostatnia 15.10.2018
RODO i ochrona danych.

Pytanie do osób zorientowanych czy tego typu wzory będą odpowiednie -...

1 wypowiedzi
ostatnia 13.10.2018
Pilnie potrzebują pieniędzy, aby wyjść z długów?

NAJLEPSZY DOSTĘPNY SPOSÓB NA WOLNOŚĆ FINANSOWĄ {upstoxfunding@yahoo.com} Szukasz wolności finansowej? Czy masz dług, potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć nowy biznes?...

172 wypowiedzi
ostatnia 13.10.2018
Pilnie potrzebują pieniędzy, aby wyjść z długów?

NAJLEPSZY DOSTĘPNY SPOSÓB NA WOLNOŚĆ FINANSOWĄ {upstoxfunding@yahoo.com} Szukasz wolności finansowej? Czy masz dług, potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć nowy biznes?...

172 wypowiedzi
ostatnia 13.10.2018
Firma pożyczkowa

Najlepsze pożyczki są na https://chwillowki.pl

68 wypowiedzi
ostatnia 12.10.2018