Franczyzobiorca i jego klienci
Franczyzobiorca i jego klienci / Kurs Brainy przeznaczony jest dla dzieci w wieku 7-16 lat. Zajęcia odbywają się w grupach do 12 osób.
Wtorek
10.04.2018
Brainy otworzył dwie franczyzowe szkoły w Warszawie, a do końca roku planuje otwarcie kolejnych czterech. Czy to się uda?
 

W szkołach Brain Child Learning prowadzone są zajęcia dla dzieci, które mają zwiększyć ich potencjał intelektualny. Marka z pierwszą placówką franczyzową w Polsce wystartował w 2016 roku. Jej właściciel, Piotr Nitecki, zapewnia, że Brainy dobrze sobie radzi w naszym kraju, i ma duże ambicje odnośnie dalszego rozwoju.

Najszybciej marka rozwija się w Warszawie. Oprócz szkoły w Wilanowie działa też placówka franczyzowa na Białołęce, a lada chwila ruszy także na Żoliborzu. Do końca roku ma powstać sześć szkół Brainy w stolicy, oprócz wspomnianych także na Pradze, Woli i Ochocie. 

Zależy nam, żeby uczniowie Brainy nie mieli do naszych szkół dalej niż siedem kilometrów. Tym bardziej, że prowadzimy zajęcia popołudniowe, a o tej porze ruch w mieście jest wzmożony – tłumaczy Piotr Nitecki.

Franczyzodawca zapowiada, że w niedługim czasie będzie działać nawet kilkanaście szkół Brainy w Warszawie.

Zakładamy, że z powodzeniem może funkcjonować jedna placówka na 100 tys. mieszkańców – mówi Piotr Nitecki.

Brainy rozwija sieć także w pozostałych rejonach Polski. Firma znalazła już masterfranczyzobiorcę z Częstochowy, który ma pod skrzydłami całe województwo śląskie i opolskie. Kolejne lokalizacje w Polsce to Gdańsk i Kraków.

Marka Brain Child Learning powstała w Malezji w 2005 roku. Jej twórcom zależało na stworzeniu programu pomagającego w rozwijaniu dziecięcego mózgu. Kurs Brainy przeznaczony jest dla dzieci w wieku 7-16 lat. Zajęcia odbywają się w grupach do 12 osób.

Celem zajęć jest pobudzanie kreatywności dzieci oraz nauczenie ich wykorzystywania potencjału własnego mózgu tak, żeby zwiększyć pojemność pamięci i koncentrację, a także lepiej zintegrować mózg. Dzieci mają nabyć pewność siebie, zacząć pozytywnie myśleć, nauczyć się szybciej rozwiązywać problemy oraz poprawić zdolność do radzenia sobie ze stresem.


Profil kobiety
Dominika Pronarska
dziennikarz

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

POPULARNE NA FORUM

Tłumacz

Cześć, jeśli potrzebujecie jakiegoś sprawdzonego tłumacza to polecam LOQUAX na prawdę warto skorzystać, nasza firma korzysta z takich usług już od długiego czasu i...

1 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Uczą i zarabiają

To jest bardzo dobry interes! Na pewno jest to bardzo przydatne. ______________________ Prawo - praca magisterska

23 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018
tłumacz niemiecki

Cześć, mam pytanie ponieważ potrzebuje kogoś kto potrafi dobrze język niemiecki i by zajął się paroma tekstami do przetłumaczenia nie musi być to tłumaczenie...

1 wypowiedzi
ostatnia 05.06.2018
Język na licencji

Jednej ze szkół języka angielskiego poświęciliśmy odcinek programu Biznes z Franczyzą. Zapraszam do oglądnięcia na kanale YT: https://www.youtube.com/watch?v=Yt0jTYX1Ido

8 wypowiedzi
ostatnia 29.05.2018
Półkolonie dają zysk

Moja córka w tym roku jedzie na półkolonię do Warszawy, organizowana przez Akademię Nauki. Jest tematyczna 'Tytus, Romek i Atomek', są terminy na lipiec i sierpień. Jak...

1 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018
Szkolenia inżynierskie?

This is the greatest one thing which is going to be one of the greatest stuff to witness order coursework have been working well enough for me its one of the finest information...

4 wypowiedzi
ostatnia 19.05.2018
Uczą i zarabiają

Świetny pomysł ! Wiele szkół potrzebuje czegoś takiego!

23 wypowiedzi
ostatnia 11.05.2018
Szkolenia inżynierskie?

Discovered this organization offering web based preparing on C#, Paper Writing Help Online and MVC obvious clarification they have practical experience in this three courses ....

4 wypowiedzi
ostatnia 05.05.2018