Franczyzobiorca i jego klienci
Franczyzobiorca i jego klienci / Kurs Brainy przeznaczony jest dla dzieci w wieku 7-16 lat. Zajęcia odbywają się w grupach do 12 osób.
Wtorek
10.04.2018
Brainy otworzył dwie franczyzowe szkoły w Warszawie, a do końca roku planuje otwarcie kolejnych czterech. Czy to się uda?
 

W szkołach Brain Child Learning prowadzone są zajęcia dla dzieci, które mają zwiększyć ich potencjał intelektualny. Marka z pierwszą placówką franczyzową w Polsce wystartował w 2016 roku. Jej właściciel, Piotr Nitecki, zapewnia, że Brainy dobrze sobie radzi w naszym kraju, i ma duże ambicje odnośnie dalszego rozwoju.

Najszybciej marka rozwija się w Warszawie. Oprócz szkoły w Wilanowie działa też placówka franczyzowa na Białołęce, a lada chwila ruszy także na Żoliborzu. Do końca roku ma powstać sześć szkół Brainy w stolicy, oprócz wspomnianych także na Pradze, Woli i Ochocie. 

Zależy nam, żeby uczniowie Brainy nie mieli do naszych szkół dalej niż siedem kilometrów. Tym bardziej, że prowadzimy zajęcia popołudniowe, a o tej porze ruch w mieście jest wzmożony – tłumaczy Piotr Nitecki.

Franczyzodawca zapowiada, że w niedługim czasie będzie działać nawet kilkanaście szkół Brainy w Warszawie.

Zakładamy, że z powodzeniem może funkcjonować jedna placówka na 100 tys. mieszkańców – mówi Piotr Nitecki.

Brainy rozwija sieć także w pozostałych rejonach Polski. Firma znalazła już masterfranczyzobiorcę z Częstochowy, który ma pod skrzydłami całe województwo śląskie i opolskie. Kolejne lokalizacje w Polsce to Gdańsk i Kraków.

Marka Brain Child Learning powstała w Malezji w 2005 roku. Jej twórcom zależało na stworzeniu programu pomagającego w rozwijaniu dziecięcego mózgu. Kurs Brainy przeznaczony jest dla dzieci w wieku 7-16 lat. Zajęcia odbywają się w grupach do 12 osób.

Celem zajęć jest pobudzanie kreatywności dzieci oraz nauczenie ich wykorzystywania potencjału własnego mózgu tak, żeby zwiększyć pojemność pamięci i koncentrację, a także lepiej zintegrować mózg. Dzieci mają nabyć pewność siebie, zacząć pozytywnie myśleć, nauczyć się szybciej rozwiązywać problemy oraz poprawić zdolność do radzenia sobie ze stresem.


Profil kobiety
Dominika Pronarska
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Szkolenia inżynierskie?

Moja znajoma kiedys korzystala i z tego co pamiętam to była zadowolona:)

2 wypowiedzi
ostatnia 24.04.2018
Firma szkoleniowa - pomysły na aktywizację uczestników

Moim zdaniem fajnie zrobic jakieś zabawy integracyjne typu praca w grupie, rozwiązywanie jakichś zadanek - to zawsze fajnie ludzi skupia :)

6 wypowiedzi
ostatnia 24.04.2018
Franczyza British School

Whirling within the whirlpool that academic strain is? Then you may relieve your self of the troubles by means of contacting British Essay Writing Service UK

5 wypowiedzi
ostatnia 18.04.2018
Franczyza British School

Język to przecież teraz podstawa edukacji bez znajomości choćby podstawowego angielskiego to raczej niewiele można osiągnąć na rynku pracy...

5 wypowiedzi
ostatnia 12.04.2018
Szkolenia inżynierskie?

Dostaliśmy w firmie ofertę na takie szkolenie http://emt-systems.pl/oprogramowanie-siemens-tecnomatix.html i zastanawiamy się czy warto wysłać na nie naszych pracowników....

2 wypowiedzi
ostatnia 11.04.2018
Język na licencji

Ogólnie ci powiem że jeśli chodzi o języki to słabo u mnie z tym i przydaje mi się tłumacz stron i tekstów bo nauczyć się nie mam czasu a potrzebuje czasami...

7 wypowiedzi
ostatnia 10.04.2018
Szkoła Tańca Lilla House czy może biuro podróży Multita?

No chyba to nie tendy droga.Branże w której się zaczyna biznes trzeba wybierać na podstawie jej znajomości inaczej będzie ciężko ____________________BGŻ Optima:...

5 wypowiedzi
ostatnia 23.03.2018
Szkoła Tańca Lilla House czy może biuro podróży Multita?

Dobry taniec jest piękny.____________________________Prace licencjackie 

5 wypowiedzi
ostatnia 22.03.2018
zobacz więcej na forum