21.10.2002

Internetowe bratanki

Strona internetowa Detalu Dzisiaj oraz portal Franchising.pl będą wymieniały się informacjami o franchisingu i branży FMCG.

Oba portale skierowane są do ludzi przedsiębiorczych, prowadzących biznes lub zamierzających go otworzyć.

Detal Dzisiaj jest ogólnopolskim dwutygodnikiem opisującym rynek sprzedaży detalicznej w branży produktów FMCG. Każdy numer wydawany jest w nakładzie 60 tys. sztuk, co czyni DD najbardziej opiniotwórczym pismem w branży. Każdy numer dystrybuowany jest do kilkudziesięciu tysięcy sklepów i punktów usługowych. Strona dd.tradepress.com.pl jest internetową wersją pisma poszerzoną o teksty archiwalne oraz informacje przekazywane przez Franchising.pl.

- Na zlinkowaniu naszych stron skorzystają goście obu portali, ponieważ od tej pory bez konieczności poszukiwań w internecie będą mieli dostęp do informacji o franczyzie i zmianach w prawie gospodarczym (te informacje dostarczy portal o franchisingu – red.) oraz do raportów z rynków różnych branż (udostępniane przez DD – red.) – mówi Robert Szewczyk, redaktor naczelny Detalu Dzisiaj.

Zdaniem Michała Wiśniewskiego, redaktora portalu Franchising.pl, raporty rynkowe Detalu Dzisiaj publikowane na portalu o franchisingu stworzą potencjalnym franczyzobiorcom możliwość głębszej analizy różnych branż przed decyzją o zakupie licencji. Dodatkowo dzięki wymianie obie strony zyskają nowych czytelników.