29.10.2002

Targi On-line ruszyły!

Dla targów franchisingowych w Polsce idą lepsze czasy. Polski Portal Franchisingowy organizuje w internecie Targi On-line.

Pomysł został zaczerpnięty z zachodnich portali o franchisingu, gdzie idea targów w internecie cieszy się wielkim powodzeniem franczyzobiorców oraz samych sieci.

-Internet jest najlepszym możliwym miejscem na targi w naszej branży, zwłaszcza gdy klasyczne targi się nie udają. Stałe Targi Franchisingowe On-line mają wszystkie zalety klasycznych imprez wystawienniczych i żadnych ich wad – mówi Arkadiusz Słodkowski, redaktor naczelny portalu. – Uczestnictwo w nich jest tanie, liczba potencjalnych franczyzobiorców nieograniczona, a informacje uzyskane na takich targach mogą być nawet bogatsze niż na klasycznych.

Targi on-line będą miały formułę całodziennego dyżuru telefonicznego oraz czatu na portalu z udziałem wybranej sieci i franczyzobiorców. Firmy, które będą uczestnikami Targów On-line wybiorą goście portalu, głosując w Ankiecie na wybraną sieć franchisingową.

Będziemy dążyć do zorganizowania spotkań ze wszystkimi sieciami franchisingowymi obecnymi w Katalogu firm franchisingowych. Trwające obecnie głosowanie pozwoli nam ustalić kolejność spotkań. Każdy głos jest dla nas ważny. Prosimy jednak nie głosować wiele razy na jedną sieć - takie głosy będą weryfikowane.

Koniec pierwszej tury głosowania w piątek, 8 listopada. Dyżur targowy w ciągu 2 następnych tygodni: musimy zebrać pytania do wybranej sieci i umówić się z jej przedstawicielem. On z kolei musi mieć czas się przygotować.

Więcej szczegółów dowiesz się czytając Gorący temat i Program Targów On-line