Lakiery z wyspy / Stoiska otwierane są w galeriach handlowych. Koncept ma kilka modeli wysp – różnią się od siebie m.in. wielkością, układem całego punktu sprzedażowego.
Czwartek
03.05.2018
NeoNail otwiera średnio cztery nowe punkty miesięcznie. Jak zostać właścicielem stoiska z produktami do stylizacji paznokci?
 

Polki oszalały na punkcie hybrydowego manicure. Nic więc dziwnego, że punkty zajmujące się stylizacją paznokci lub sprzedażą związanych z tym akcesoriów wydają się być obecnie atrakcyjnym biznesem. NeoNail to marka, specjalizująca się właśnie w lakierach i produktach do pielęgnacji i stylizacji paznokci. Należy do firmy Cosmo Group, która jest właścicielem również kilku innych kosmetycznych brandów: MylaQ, Black Lashes oraz Revi Titanium Nails. Można powiedzieć, że w ciągu ostatniego roku NeoNail szturmem wzięło polski rynek. Jeszcze rok temu punktów z tym logo było w kraju nieco ponad 70. Obecnie działa ich ponad 170: 111 własnych i 63 franczyzowe.
- Miesięcznie otwieramy około czterech nowych placówek – mówi Artur Błażejewski, dyrektor generalny Cosmo Group. - Planujemy, że do końca roku nasza sieć będzie liczyć ponad 200 punktów.

NeoNail rozwija się głównie w formacie wysp handlowych, choć pod jego logo działa też kilka sklepów, np. w Galerii Malta w Poznaniu. Jeśli chodzi o stoiska, to otwierane są oczywiście w galeriach handlowych. Koncept ma kilka modeli wysp – różnią się od siebie m.in. wielkością, układem całego punktu sprzedażowego. Franczyzobiorca wybiera model w zależności od własnych potrzeb oraz wymogów konkretnego centrum handlowego. Minimalna kwota inwestycji to 30 tys. W tej sumie zawiera się nie tylko samo stoisko, ale również jego zatowarowanie. Franczyzobiorcy przechodzą szkolenia, m.in. produktowe, sprzedażowe, z obsługi klienta. Oprócz samej sprzedaży na stoiskach można również dodatkowo prowadzić usługi stylizacji paznokci – co pozwala na zdobycie większej liczby klientek i zwiększenie obrotów.
Nie ma opłaty za przystąpienie do sieci ani żadnych opłat miesięcznych. Franczyzobiorcy zaopatrują się w towary w centrali.
- Nasze punkty franczyzowe osiągają rentowność między pierwszym a trzecim miesiącem działalności – zapewnia Artur Błażejewski.
Dotychczas w większości NeoNail otwierał swoje placówki w miastach liczących powyżej 100 tys. mieszkańców.
- Zauważamy jednak potencjał mniejszych miejscowości, gdzie jest duża siła nabywcza zdecydowanie mniejsza konkurencja i ogromne potrzeby jeśli chodzi o manicure hybrydowy – przyznaje Artur Błażejewski.
NeoNail otwiera również pod swoim szyldem show roomy, w których oprócz całego asortymentu swoich produktów oferuje klientkom szkolenia z zakresu stylizacji paznokci, na różnych poziomach zaawansowania.


Szkolenia dla klientek / NeoNail otwiera również pod swoim szyldem show roomy, w których oprócz całego asortymentu swoich produktów oferuje klientkom szkolenia z zakresu stylizacji paznokci, na różnych poziomach zaawansowania.

POPULARNE NA FORUM

biżuteria dla każdego

Most of the time I don’t make comments on websites, but I'd like to say that this article really forced me to do so. Really nice post! Gmail.com log in Essentials

5 wypowiedzi
ostatnia 17.11.2018
biżuteria dla każdego

This is very educational content and written well for a change. It's nice to see that some people still understand how to write a quality post.! fast food close by

5 wypowiedzi
ostatnia 17.11.2018
biżuteria dla każdego

Ja dobrą biżuterię kupuję tu: https://hurtpawel.pl/category/srebra-medaliki - ostatnim zakupem jest medalik św benedykta sklep ten oferuje jeszcze inne medalikim, warto...

5 wypowiedzi
ostatnia 16.11.2018
Polacy lubią prezenty

Ja ostatnio kupiłam medalik św benedykta sklep - https://hurtpawel.pl/medalik-sw-benedykta-2-g-14731.html i jestem mega zadowolona z jakości :)

24 wypowiedzi
ostatnia 16.11.2018
Paznokcie w natarciu

Polecam super pilniki kosmetyczne. Zobaczcie sami: http://nail4u.pl/. Duży wybór, bardzo dobrze radzą z każdą płytką.

29 wypowiedzi
ostatnia 08.11.2018
Skuteczna dieta

Jedynym sposobem na utrzymanie swojej wagi w normie jest...…. nie opychać się słodyczami, jeść posiłki z umiarem ;) zażywać dużo ruchu, ograniczyć siedzenie przed...

1 wypowiedzi
ostatnia 07.11.2018
Powiedziała YES

It is true that arcade games are easy to play, but it does not mean they are not challenging to master. https://games.lol/arcade/

15 wypowiedzi
ostatnia 05.11.2018
Powiedziała YES

Try Block Puzzle Jewel! Puzzle Games that used your mind, it has no time limit; meaning, you can stimulate your brain buds as long as you want! https://games.lol/puzzle/

15 wypowiedzi
ostatnia 05.11.2018