Timea Bus, przedstawiciel marki Collagen Cocktail / Nasz płynny suplement diety, Collagen Cocktail i przeciwzmarszczkowy krem do twarzy są jedynymi naturalnymi produktami na rynku kosmetycznym, które zawierają peptyd kolagenowy w tak wysokim stężeniu, obok kwasu hialuronowego i elastyny.
Niedziela
03.06.2018
O kosmetycznej marce Collagen Cocktail, która chce wejść na polski rynek, opowiadają przedstawiciele węgierskiego konceptu Eva Farkas i Timea Bus.
 

Dlaczego stworzyliście państwo markę Collagen Cocktail?
Nasza firma i marka powstała w odpowiedzi na zauważalny na całym świecie rosnący trend na używanie produktów związanych z kolagenem. Coraz więcej osób intensywnie szuka sposobu zachowania młodości i piękna. Nasz płynny suplement diety Collagen Cocktail i przeciwzmarszczkowy krem ​​do twarzy są jedynymi naturalnymi produktami na rynku kosmetycznym, które zawierają peptyd kolagenowy w tak wysokim stężeniu, obok kwasu hialuronowego i elastyny.

Czym wyróżniają się wasze produkty?
Collagen Cocktail to płyn do pielęgnacji urody z hydrolizowanym kolagenem o masie 9600 mg. W połączeniu z kwasem hialuronowym, elastyną, witaminą C i A, biotyną i cynkiem zapewnia optymalne wyniki. Zalecamy codzienne stosowanie naszego suplementu kosmetycznego przez okres dwunastotygodniowej sesji kosmetycznej, którą można powtarzać raz lub dwa razy w roku. Sesja kosmetyczna Collagen Cocktail redukuje zmarszczki, poprawia jędrność skóry, wzmacnia włosy i paznokcie oraz poprawia ich elastyczność. Z kolei przeciwzmarszczkowy krem do twarzy Collagen Cocktail to formuła wzbogacona kolagenem, kwasem hialuronowym i elastyną, aby odżywić głębokie warstwy skóry oraz wygładzić i ujędrnić cerę. Znacząco pomaga zmniejszyć widoczność zmarszczek, widocznie poprawia strukturę skóry, zwiększa jej objętość i jędrność.

Kto stoi za marką Collagen Cocktail?
Firma Welovebeauty, która jest właścicielem marki i praw do koktajli kolagenowych została założona na początku 2017 roku. Jej właściciele byli zaangażowani w produkcję i dystrybucję suplementów diety przez pięć lat przed założeniem firmy. Sprzedaż płynnego suplementu diety Collagen Cocktail rozpoczęła się w czerwcu 2017 roku, a krem ​​przeciwdziałający starzeniu został wprowadzony na rynek w listopadzie ubiegłego roku.

W jaki sposób sprzedajecie swoje produkty?
85 proc. sprzedaży koktajlu kolagenowego odbywa się za pośrednictwem sklepu internetowego, a reszta w punktach sprzedaży detalicznej. Dlatego polskiemu masterfranczyzobiorcy będzie rekomendować, poza założeniem krajowego sklepu internetowego, otwarcie stoisk w drogeriach, hurtowniach, przychodniach zdrowia, klinikach urody.

Kto może zostać waszym partnerem?
Szukamy dystrybutorów w Polsce, którzy są gotowi założyć własną innowacyjną firmę kosmetyczną. Inwestycja nie jest wysoka, a zapewniamy zwrot w krótkim terminie i wysoką rentowność w długim okresie. Dobrze, żeby nasz partner miał minimum trzy lata doświadczenia w sprzedaży, najlepiej w branży kosmetycznej, miał między 25 a 60 lat i biegle posługiwał się językiem angielskim.

Na jakie wsparcie może liczyć?
Zapewniamy wdrożenie sklep internetowy w kraju partnera, a także usługi doradcze w celu prawidłowego wprowadzenia produktu na rynek. Dzielimy się naszym doświadczeniem i sugerujemy jaką przyjąć strategię komunikacyjną, żeby była najskuteczniejszea dla naszych partnerów.

Ile partner powinien mieć pieniędzy na start?
Na początek wystarczy około 10 tys. euro. Tyle potrzeba, żeby wprowadzić markę do Polski. Kwota ta powinna się zwrócić już po 4-6 miesiącach.

Rozmawiała Anna Smolińska

 


Eva Farkas, przedstawiciel marki Collagen Cocktail / Szukamy dystrybutorów w Polsce, którzy są gotowi założyć własną innowacyjną firmę kosmetyczną. Inwestycja nie jest wysoka, a zapewniamy zwrot w krótkim terminie i wysoką rentowność w długim okresie.

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Firma z napędem elektrycznym /14.06.2018

O planach rozwoju sieci salonów sprzedaży jednośladów elektrycznych i hybrydowych opowiada Jakub Czarny, prezes Scoopper.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

POPULARNE NA FORUM

Mydlarnia dla męża i żony

To może być bardzo ryzykowny biznes. Nie chciałbym konkurować z takim Rossmanem. ____________________________ Prace dyplomowe z kosmetologii i nie tylko

6 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Zastanawiam się nad Organique...

Pierwsze słyszę o tej firmie. Trzeba to wszystko dobrze skalkulować. ________________________ Pisanie magisterskich prac z kosmetologii

2 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Perfumy na mililitry

Popularyzacja internetu i penetracja Rossmana sprawia, że bardzo ciężko jest w takim biznesie dojść do wielkich pieniędzy. _______________________ Kosmetologia - pisanie...

81 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Powiedziała YES

Yes ma bardzo fajne produkty. To jest bardzo fajna opcja. __________________________ pracemagisterskie.info

11 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Inwestycja w srebro - czy warto?

Moim zdaniem złoto i srebro wyszło już z mody. Nie ma sensu w to inwestować. _________________________ http://pracemagisterskie.info

63 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Great

Well, as I said earlier keep reading and you will find the answer to that “how to?”. free robux generator no surveys

4 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Rękodzieło - scrapbooking

Cześć, mam rękodzieło rekodziełem ale ja mam inne konkretne pytanie odnośnie zarabianie na handlu kryptowalutami. Chodzi mi konkretnie o ethereum - czy według Was, z...

2 wypowiedzi
ostatnia 12.06.2018
Inwestycja w srebro - czy warto?

Nie przemawia to do mnie, lepiej już zainwestować na giełdzie.

63 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018