Wydatki na start / 7 tys. zł - to kwota, jaką musi zainwestować przyszły franczyzobiorca Tax Care.
Czwartek
05.07.2018
Tax Care chce podnosić standardy na rynku usług księgowych. Dzięki temu lokalne biura rachunkowe, które wejdą we franczyzę, mają być bardziej innowacyjne i otwarte na klientów.
 

Tax Care to największa sieć biur rachunkowych w Polsce. Obecnie, poza 13 własnymi placówkami, firma posiada 421 biur partnerskich oraz 31 franczyzowych i planuje dalsze otwarcia – średnio 3-4 placówki miesięcznie. Przyszłych franczyzobiorców Tax Care przekonuje do współpracy przede wszystkim technologia, która dla wielu samodzielnych księgowych działających na lokalnych rynkach jest ciągle trudna do przyswojenia, a nawet niedostępna.
Większość biur rachunkowych w Polsce działa w oparciu o papierową dokumentację. Nasi franczyzobiorcy mają dostęp do najnowszych, zautomatyzowanych rozwiązań. Korzystają z autorskiego programu do księgowania oraz platformy do przekazywania i gromadzenia dokumentów wyłącznie on-line – Chmury Faktur. Nie muszą też troszczyć się o zaplecze techniczne, bo Tax Care wyposaża lokale franczyzobiorców w komputery i serwery, służąc dodatkowo w razie potrzeby wsparciem IT – mówi Rafał Obarzanek, dyrektor Departamentu Programu Partnerskiego Tax Care.
Według filozofii Tax Care, dzięki rozwojowi franczyzy, rynek usług księgowych stopniowo się modernizuje, a franczyzobiorcy i partnerzy firmy wyznaczają nową jakość usług rachunkowych. Firma rozpoczęła wdrażanie standardów operacyjnych, których zadaniem jest wzmocnienie relacji z klientem i jakości obsługi biur rachunkowych na lokalnych rynkach. Tax Care będzie budował kompetencje przyszłych i obecnych franczyzobiorców w zakresie pracy z klientem, prezentacji oferty i rozwiązań marketingowych.

Joanna Babiło, franczyzobiorczyni Tax Care z Gryfic potwierdza, że współpraca z Tax Care pozwoliła jej wejść na wyższy poziom księgowego biznesu
- Ciągle bardzo wiele od mnie zależy, ale działam pod rozpoznawalną marką. Zawsze mam też pod ręką najnowsze narzędzia czy specjalistów, którzy pomagają mi obsługiwać nierzadko coraz bardziej wymagających klientów – komentuje.
Franczyza daje jej komfort wykonywania tak bardzo odpowiedzialnej profesji, jaką są usługi księgowe, bo dzięki niej korzysta ze wsparcia IT i doświadczenia doradców podatkowych oraz prawników. Tax Care zapewnia jej również dostęp do bezpłatnych szkoleń z PIT, CIT, VAT czy akcyzy, jak również szkoleń sprzedażowych.
- To są rozwiązania systemowe z górnej półki, ułatwiają mi pracę i oszczędzają czas. Lepiej rozpoznaję potrzeby klientów, wiem więcej o optymalizacji podatków - dodaje Joanna Babiło.  

Kwota, jaką musi zainwestować przyszły franczyzobiorca w biuro rachunkowe pod marką Tax Care pozycjonuje koncept wśród najtańszych franczyz w Polsce. Głównym kosztem franczyzobiorcy jest adaptacja lokalu – ok. 7 tys. zł. W przypadku dostosowywania już wcześniej funkcjonującego lokalu inwestycja może wynieść 2 tys. zł. Cały koszt wyposażenia biura pokrywa centrala (wizualizacja, meble, sprzęt IT etc.) – wartość wsparcia Tax Care w inwestycję franczyzobiorcy firma szacuje na 34 tys. zł.


Nowoczesna księgowość / Przyszłych franczyzobiorców Tax Care przekonuje do współpracy przede wszystkim technologia. Mają oni dostęp do najnowszych, zautomatyzowanych rozwiązań.
Profil mężczyzny
Łukasz Michalak
dziennikarz

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Atrakcyjne biznesy /01.05.2018

Podpowiadamy, w który biznes warto zainwestować, gdy ma się 50 lub 100 tys. zł oszczędności. Krok po kroku opisujemy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić burgerownię, biuro podróży, produkcję drukarek 3D i sklep z odzieżą do porodu. Prezentujemy pomysły na własny bank za 40 tys. zł. Zdradzamy tajniki franczyzy.

Jak zarabiać na wynajmie? /30.03.2018

Krok po kroku opisujemy, jak zarabiać na wynajmie mieszkań i lokali. Sprawdzamy, który biznes sezonowy jest najbardziej zyskowny. Radzimy, jak rozwinąć sieć franczyzową za granicą. Jarosław Szanajca, założyciel Dom Development, opowiada nam jak zbudował firmę gigant od zera.

Awans na swoim /02.04.2018

– Dzięki franczyzie przeszłam do wyższej ligi i awansowałam we własnej firmie – mówi Joanna Babiło, franczyzobiorczyni Tax Care z Gryfic.

Fakturowa rewolucja /06.03.2018

Grupa Idea Bank ma jasny cel: chce wyeliminować papierowe faktury z życia gospodarczego w Polsce. I wie, jak go osiągnąć.

POPULARNE NA FORUM

Firma bankrutuje - co robić?

Jak firma ma kłopoty, to wcale nie musi od razu upadać. od kilku lat istnieje prawna możliwość przeprowadzenia procesu restrukturyzacji. Można się z tym zwrócić do...

43 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Czy warto zatrudniać własnego prawnika

Kwestia czy działasz na granicy prawa lub bierzesz udział w dużych przetargach. Tam przy sporządzaniu umów często bez prawnika ani rusz!

61 wypowiedzi
ostatnia 10.07.2018
Jak odzyskać dług?

Jest firma która zajmuje się takimi sprawami i według mnie warto się z nią skontaktować. Tutaj link do ich strony, gdzie są wszelkie informacje kontaktkowe -...

40 wypowiedzi
ostatnia 10.07.2018
księgowość internetowa

Popatrz na tax care. Sprawdzona firma, od lat na rynku, ja sama od 3 lat korzystam. Bez większych problemów. Mają sporo dodatkowych pakietów. No i cenowo też to bardzo...

2 wypowiedzi
ostatnia 09.07.2018
Jak odzyskać odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym?

Witam, zachęcam do skorzystania z szybkiej i bezpłatnej ekspertyzy przeprowadzonej przez naszych ekspertów. Roszczenia względem ubezpieczyciela, które dotyczą...

80 wypowiedzi
ostatnia 09.07.2018
Czy warto zatrudniać własnego prawnika

Ja współpracuję z kancelarią adwokacką [url]http://www.adwokatbochynski.pl/[/url] . Dla mojego biznesu tak jest wygodniej. Niekiedy sie zdarza ze w tygodniu zlecam im 5...

61 wypowiedzi
ostatnia 09.07.2018
Czy warto zatrudniać własnego prawnika

Ja współpracuję z kancelarią adwokacką http://www.adwokatbochynski.pl/. Dla mojego biznesu tak jest wygodniej. Niekiedy sie zdarza ze w tygodniu zlecam im 5 spraw a...

61 wypowiedzi
ostatnia 09.07.2018
Jaki bank polecacie ?

Najlepiej wejść na porównywarkę kont i tam znaleźć najkorzystniejszą opcję dla siebie.

4 wypowiedzi
ostatnia 28.06.2018