Pozyskaj partnerów na Targach Franczyza 2018

Daj szansę swojej franczyzie / Targi Franczyzy to miejsce spotkań biznesowych. Nie musisz zamawiać największego stoiska, aby zostać zauważonym.
Niedziela
09.09.2018
Targi Franczyza 2018 to okazja spotkania kilku tysięcy osób zainteresowanych założeniem biznesu na licencji. Prezentujemy kilka rad dla wystawców.
 
  1. Koniunktura w gospodarce i tzw. rynek pracownika często demotywują do podejmowania nowych wyzwań i ograniczają liczbę ludzi gotowych porzucić etat dla własnej firmy. Targi Franczyza to miejsce chętnie odwiedzane przez przedsiębiorców zainteresowanych biznesem na licencji i szukających pomysłu na biznes. Stoiska targowe zamówiło już 120 firm franczyzowych (ok. 150 marek). Zadbaj o dobre miejsce i skontaktuj się ze swoim doradcą: tel. (22) 560 80 50 do 54; email: bok@franczyza.pl 

  2. Targi Franczyza 2018 zajmują w tym roku aż dwa poziomy Pałacu Kultury i Nauki i posiadają wydzielone sektory branżowe. Dzięki nowemu systemowi biletowania wystawcy, po zeskanowaniu kodu QR na identyfikatorze gości, poznają swoich kandydatów, co pozwoli lepiej zarządzać pozyskanymi kontaktami.

  3. Targi Franczyzy to miejsce spotkań biznesowych. Nie musisz zamawiać największego stoiska, aby zostać zauważonym. Osoby interesujące się biznesem w twojej branży i tak cię zauważą. Zadbaj o dobre materiały informacyjne o swoim koncepcie, w tym przedstawiające finansowe warunki współpracy i korzyści dla franczyzobiorcy. Jeśli nie masz folderu franczyzowego, przygotuj ulotki informacyjne i prezentację konceptu.

  4. Jak cię widzą…, tak zapamiętają. Targi odwiedza kilka tysięcy ludzi zainteresowanych pomysłem na własny biznes. Zadbaj więc o atrakcyjny wygląd twojego stoiska, by przyciągnąć jak najwięcej kandydatów. Dobrze, aby stoisko przypominało sklep lub punkt usługowy pod twoją marką, ale pamiętaj także o wygospodarowaniu miejsca na komfortową rozmowę z kandydatami. Ważne jest pierwsze wrażenie, niech kandydat na franczyzobiorcę zobaczy swój przyszły biznes. Taki efekt możesz uzyskać własną zabudową stoiska lub dobrą wyklejką zabudowy standardowej.

  5. Zareklamuj swoją franczyzę, ale unikaj przyciągania odwiedzających za pomocą gratisów. Wizyta na targach trwa długo i każdy odwiedzający z czasem zgłodnieje. Kolejka osób czekających na poczęstunek może spowodować, że trudno będzie porozmawiać z tobą osobie zainteresowanej twoim biznesem.

  6. Przygotuj obsługę stoiska do kontaktu z kandydatami. Zespół obsługujący stoisko powinien dysponować wiedzą o twojej franczyzie – liczbie punktów (własnych i franczyzowych), kierunkach ekspansji, kwocie inwestycji, szacowanym okresie zwrotu, pożądanej lokalizacji, wymaganiach wobec kandydatów oraz procesie rekrutacji. Zadbaj o to, by informacje przekazywane przez każdego z członków zespołu były pełne.

  7. Opublikuj zaproszenie na Targi – wykorzystaj własną stronę internetową i media społecznościowe. Pamiętaj, że wśród twoich klientów są potencjalni franczyzobiorcy. Otrzymasz kod promocyjny, za pomocą którego twoi goście będą mogli otrzymać darmowy bilet wstępu na Targi.

  8. Zainstaluj aplikację sczytującą kody QR w telefonach zespołu obsługującego stoisko. Dzięki temu będziesz mógł szybko pobrać kontakt do kandydatów, którzy odwiedzili twoje stoisko.

  9. Targi franczyzy odwiedzają goście z całej Polski. Docieraję też odwiedzający z zagranicy, w tym w szczególności z krajów bałtyckich, Ukrainy, Słowacji, Czech, Węgier i Rumunii. Przed targami zastanów się czy twój biznes może się rozwijać we wszystkich rejonach Polski oraz za granicą.

  10. Najważniejsze, abyś był obecny na największym wydarzeniu na rynku franczyzy. Jeżeli w tym roku nie jesteś jeszcze gotów się wystawiać, przyjdź i zobacz jak robią to inni.


Gastronomia przyciąga franczyzobiorców / Targi Franczyza 2018 zajmują w tym roku aż dwa poziomy Pałacu Kultury i Nauki. Stoiska z branży gastronomicznej będą znajdować się na IV piętrze.
Małgorzata Samborska
menedżer ds. kluczowych klientów

POPULARNE NA FORUM

Jak zarządzać dużą firmą?

Do zarządzania dużą, rozbudowaną firmą, niezbędne jest odpowiednie oprogramowanie, a nawet system zarządzania. Dlatego coraz więcej firm, wraz z rozszerzeniem...

18 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018
Agencja Tłumaczeń Przysięgłych

Ja korzystam z biura tłumaczeń w Białymstoku, ProLingua. Pan Bagiński to tłumacz przysięgły, bardzo fachowy i solidny. Wykonuje tłumaczenia specjalistyczne ( w tym...

11 wypowiedzi
ostatnia 17.09.2018
Plantacja choinek: 2 metry na sprzedaż

Firma PPHU MARGO zaprasza do współpracy w ramach otwarcia sezonu w zakresie handlu choinkami bożonarodzeniowymi. Telefon: 691 572 982 E-mail: contact@goldenhelix.pl

3 wypowiedzi
ostatnia 17.09.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Thanks for sharing such a nice blog of information to us. This is very knowledgeable for me. I am offering Assignment Help all over the world.

127 wypowiedzi
ostatnia 17.09.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Thanks a lot for sharing us about this update. Hope you will not get tired on making posts as informative as this. Play Subway Surfers

127 wypowiedzi
ostatnia 15.09.2018
Biznes po stronie dobra

Read as loudly as you can. Your thought process gets sloawer when you're reading something. So naturally, you pay more attention to what you talk about, which will assist you...

33 wypowiedzi
ostatnia 14.09.2018
Poradnik: jak promować swoją firmę na Facebooku

Aby lepiej zrozumieć ten temat warto zajrzeć na http://site-call.pl/slowniczek-podstawowych-pojec-e-marketingowych/. Moim zdaniem to świetnie zrobiony słowniczek pojęć...

63 wypowiedzi
ostatnia 13.09.2018
Skuteczna i tania reklama małej firmy

Skuteczną i efektywną formą promowania się w internecie jest stworzenie strony internetowej/sklepu w internecie oraz ich pozycjonowanie. Dobrze zbudowana strona od podstaw...

419 wypowiedzi
ostatnia 13.09.2018