Pozyskaj partnerów na Targach Franczyza 2018

Daj szansę swojej franczyzie / Targi Franczyzy to miejsce spotkań biznesowych. Nie musisz zamawiać największego stoiska, aby zostać zauważonym.
Niedziela
09.09.2018
Targi Franczyza 2018 to okazja spotkania kilku tysięcy osób zainteresowanych założeniem biznesu na licencji. Prezentujemy kilka rad dla wystawców.
 
  1. Koniunktura w gospodarce i tzw. rynek pracownika często demotywują do podejmowania nowych wyzwań i ograniczają liczbę ludzi gotowych porzucić etat dla własnej firmy. Targi Franczyza to miejsce chętnie odwiedzane przez przedsiębiorców zainteresowanych biznesem na licencji i szukających pomysłu na biznes. Stoiska targowe zamówiło już 120 firm franczyzowych (ok. 150 marek). Zadbaj o dobre miejsce i skontaktuj się ze swoim doradcą: tel. (22) 560 80 50 do 54; email: bok@franczyza.pl 

  2. Targi Franczyza 2018 zajmują w tym roku aż dwa poziomy Pałacu Kultury i Nauki i posiadają wydzielone sektory branżowe. Dzięki nowemu systemowi biletowania wystawcy, po zeskanowaniu kodu QR na identyfikatorze gości, poznają swoich kandydatów, co pozwoli lepiej zarządzać pozyskanymi kontaktami.

  3. Targi Franczyzy to miejsce spotkań biznesowych. Nie musisz zamawiać największego stoiska, aby zostać zauważonym. Osoby interesujące się biznesem w twojej branży i tak cię zauważą. Zadbaj o dobre materiały informacyjne o swoim koncepcie, w tym przedstawiające finansowe warunki współpracy i korzyści dla franczyzobiorcy. Jeśli nie masz folderu franczyzowego, przygotuj ulotki informacyjne i prezentację konceptu.

  4. Jak cię widzą…, tak zapamiętają. Targi odwiedza kilka tysięcy ludzi zainteresowanych pomysłem na własny biznes. Zadbaj więc o atrakcyjny wygląd twojego stoiska, by przyciągnąć jak najwięcej kandydatów. Dobrze, aby stoisko przypominało sklep lub punkt usługowy pod twoją marką, ale pamiętaj także o wygospodarowaniu miejsca na komfortową rozmowę z kandydatami. Ważne jest pierwsze wrażenie, niech kandydat na franczyzobiorcę zobaczy swój przyszły biznes. Taki efekt możesz uzyskać własną zabudową stoiska lub dobrą wyklejką zabudowy standardowej.

  5. Zareklamuj swoją franczyzę, ale unikaj przyciągania odwiedzających za pomocą gratisów. Wizyta na targach trwa długo i każdy odwiedzający z czasem zgłodnieje. Kolejka osób czekających na poczęstunek może spowodować, że trudno będzie porozmawiać z tobą osobie zainteresowanej twoim biznesem.

  6. Przygotuj obsługę stoiska do kontaktu z kandydatami. Zespół obsługujący stoisko powinien dysponować wiedzą o twojej franczyzie – liczbie punktów (własnych i franczyzowych), kierunkach ekspansji, kwocie inwestycji, szacowanym okresie zwrotu, pożądanej lokalizacji, wymaganiach wobec kandydatów oraz procesie rekrutacji. Zadbaj o to, by informacje przekazywane przez każdego z członków zespołu były pełne.

  7. Opublikuj zaproszenie na Targi – wykorzystaj własną stronę internetową i media społecznościowe. Pamiętaj, że wśród twoich klientów są potencjalni franczyzobiorcy. Otrzymasz kod promocyjny, za pomocą którego twoi goście będą mogli otrzymać darmowy bilet wstępu na Targi.

  8. Zainstaluj aplikację sczytującą kody QR w telefonach zespołu obsługującego stoisko. Dzięki temu będziesz mógł szybko pobrać kontakt do kandydatów, którzy odwiedzili twoje stoisko.

  9. Targi franczyzy odwiedzają goście z całej Polski. Docieraję też odwiedzający z zagranicy, w tym w szczególności z krajów bałtyckich, Ukrainy, Słowacji, Czech, Węgier i Rumunii. Przed targami zastanów się czy twój biznes może się rozwijać we wszystkich rejonach Polski oraz za granicą.

  10. Najważniejsze, abyś był obecny na największym wydarzeniu na rynku franczyzy. Jeżeli w tym roku nie jesteś jeszcze gotów się wystawiać, przyjdź i zobacz jak robią to inni.


Gastronomia przyciąga franczyzobiorców / Targi Franczyza 2018 zajmują w tym roku aż dwa poziomy Pałacu Kultury i Nauki. Stoiska z branży gastronomicznej będą znajdować się na IV piętrze.
Małgorzata Samborska
menedżer ds. kluczowych klientów

POPULARNE NA FORUM

Co warto wiedzieć, zakładając spółkę?

I love the article https://games.lol/android/

18 wypowiedzi
ostatnia 20.11.2018
Stomatolog - Kańczuga

Cześć, Mieszkam w okolicach Kańczugi i zależy mi aby stomatolog kańczuga do którego miałbym pójść to był wykwalifikowany specjalista, który posiada w swojej...

1 wypowiedzi
ostatnia 19.11.2018
Koszenie trawy przed zimą

Nie wiem jak tam pogoda u Was, ale u mnie jeszcze trawy nie pokrył śnieg, a więc jest to ostatni czas koszenie trawy kraków. Mam nadzieje, że moja kosiarka jeszcze da rade...

1 wypowiedzi
ostatnia 19.11.2018
Rowerki trójkołowe dla dzieci

rowerki trójkołowe sklep online

2 wypowiedzi
ostatnia 19.11.2018
Rowerki trójkołowe dla dzieci

Wiadomo, że każde dziecko musi najpierw skorzystać z 21-rowerki-trojkolowe-sklep-online]rowerki trójkołowe sklep online, żeby nauczyć się jeździć takim z dwoma...

2 wypowiedzi
ostatnia 19.11.2018
Chce się przeprowadzić

Chciałbym się przeprowadzić, ale nie mam odpowiedniego środka transportu do tego celu. Jak prezentują się przeprowadzki kraków cennik ? Może uda mi się jakoś tanio...

1 wypowiedzi
ostatnia 19.11.2018
Wywóz odpadów - polecam tą firmę !

Fajne ogłoszenie. Jestem Marian i wywożę gruz i szambo w Warszawie i okolicach. Śmiało ZamowMariana.pl. Tel.: 669 939 999

2 wypowiedzi
ostatnia 19.11.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Get coursework writing service uk has never been a cinch job since it requires enormous details to incorporate a certain legal reference. However, when you install the services...

159 wypowiedzi
ostatnia 19.11.2018