W całym kraju / Golden Rose ma swoje stoiska firmowe lub franczyzowe w każdym województwie. Obecnie trwają rozmowy z galeriami, w których planowane są kolejne otwarcia.
Wtorek
11.09.2018
Kosmetyki Golden Rose można sprzedawać zarówno w sklepie, jak i z wyspy handlowej. Który format jest bardziej opłacalny?
 

Marka Golden Rose jest znana polskim klientkom od 15 lat. W jej ofercie są m.in:. lakiery do paznokci, pomadki, pudry, róże, tusze, eyelinery, podkłady, akcesoria do manikure i makijażu. Obecnie sieć placówek z tym szyldem liczy blisko 80 punktów.
– Na tę chwilę Golden Rose posiada swoje stoiska firmowe lub franczyzowe w każdym województwie. Obecnie trwają rozmowy z galeriami, w których planowane są kolejne otwarcia – mówi Agnieszka Sęczkowska, kierownik ds. rozwoju sieci detalicznej Golden Rose.

Sieć skupia się na rozwoju placówek w centrach handlowych, w miastach liczących ponad 60 tys. mieszkańców.
– Wybieramy galerie handlowe, które cieszą się popularnością w danym mieście i przyciągają klientów urozmaiconą ofertą – dodaje Agnieszka Sęczkowska. – Wraz ze zwiększoną rozpoznawalnością marki nie zamykamy się na możliwość otwarcia kolejnego punktu w danej lokalizacji. Choć oczywiście są miasta, w których otwarto już od 4 do 6 punktów Golden Rose i otwieranie kolejnego nie ma najmniejszego sensu.

Golden Rose stara się doradzać w doborze lokalizacji, m.in. analizując nasycenie rynku w danym regionie. Marka otwiera zarówno sklepy, jak i wyspy handlowe. Jednak to ten drugi format jest zdecydowanie bardziej popularny wśród franczyzobiorców.
– Wyspa generuje dużo niższe koszty niż sklep, co jest kluczowe przy prowadzeniu działalności – wyjaśnia Agnieszka Sęczkowska. – Ten model od samego początku proponujemy naszym partnerom franczyzowym, i jak do tej pory sprawdza się. Lokalizacja jest kluczowa dla osiągnięcia sukcesu w tym biznesie. Atrakcyjne centra handlowe często posiadają wieloletnie umowy z najemcami, uniemożliwiające wejście nowej marki przez kilka następnych lat. Z wyspami handlowymi jest co prawda trochę prościej, jednak również to należy wziąć pod uwagę, przygotowując się do otwarcia stoiska franczyzowego.

Standardowe stoisko ma wielkość 3 na 2,7 m i jest użyczane franczyzobiorcy nieodpłatnie. Kwota, potrzebna na start inwestycji, to zazwyczaj ok. 50 tys. zł. Jest przeznaczana na: opłatę wstępną – 20 tys. zł, zatowarowanie stoiska – 25 tys. zł, sprzęt (kasa fiskalna, komputer) – 5 tys. zł. Nie ma żadnych opłat miesięcznych. Licencjobiorcy zaopatrują się w towar u franczyzodawcy. Zarabiają na marży. Franczyzodawca zakłada, że przy pełnym zaangażowaniu licencjobiorcy zwrot z inwestycji jest możliwy do uzyskania po 9 miesiącach od rozpoczęcia sprzedaży.
– Rozwijając naszą franczyzę poszukujemy osób przedsiębiorczych, ambitnych, o zdolnościach menedżerskich, które będą stale podnosić jakość obsługi klienta oraz osobiście zaangażują się w prowadzenie stoiska Golden Rose – podkreśla Agnieszka Sęczkowska. – Wśród naszych licencjobiorców są zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zainteresowania związane z modą i makijażem sprawią, że prowadzenie tego biznesu będzie przyjemniejsze, ale nie jest to wymóg, jaki stawiamy naszym kandydatom. Przede wszystkim zależy nam na współpracy z osobami, które będą przestrzegać zasad określonych w umowie franczyzowej i będą lojalne wobec sieci.


Lepiej z wyspy / Marka otwiera zarówno sklepy, jak i wyspy handlowe. Jednak to ten drugi format jest zdecydowanie bardziej popularny wśród franczyzobiorców.

POPULARNE NA FORUM

zadzwoń / WhatsApp: +2349057261346 możesz wysłać do niego e-mail, jeśli potrzebujesz pomocy w związku lub cokolwiek. SKONTAKTUJ SIĘ GO Z ROZWIĄZANIEM DLA WSZYSTKICH PROBLEMÓW AKHERETEMPLE@gmail.com lub zadzwoń / WhatsApp: +2349057261346

Będąc w związku z Wilsonem przez siedem lat, zerwał ze mną, zrobiłem wszystko, co możliwe, aby go sprowadzić, ale wszystko było na próżno, tak bardzo go pragnąłem...

1 wypowiedzi
ostatnia 14.11.2018
Paznokcie w natarciu

Polecam super pilniki kosmetyczne. Zobaczcie sami: http://nail4u.pl/. Duży wybór, bardzo dobrze radzą z każdą płytką.

29 wypowiedzi
ostatnia 08.11.2018
Skuteczna dieta

Jedynym sposobem na utrzymanie swojej wagi w normie jest...…. nie opychać się słodyczami, jeść posiłki z umiarem ;) zażywać dużo ruchu, ograniczyć siedzenie przed...

1 wypowiedzi
ostatnia 07.11.2018
Powiedziała YES

It is true that arcade games are easy to play, but it does not mean they are not challenging to master. https://games.lol/arcade/

15 wypowiedzi
ostatnia 05.11.2018
Powiedziała YES

Try Block Puzzle Jewel! Puzzle Games that used your mind, it has no time limit; meaning, you can stimulate your brain buds as long as you want! https://games.lol/puzzle/

15 wypowiedzi
ostatnia 05.11.2018
Paznokcie w natarciu

Tylko [url=http://dietlife.pl/najwazniejsze-zalety-mleka-kokosowego/ ]mleko kokoswe[/url] zapewni wam gładką i promienną cerę :)

29 wypowiedzi
ostatnia 01.11.2018
Biznes dla kobiet od kobiet

It is imperative that we read blog post very carefully. I am already done it and find that this post is really amazing. fast food open near me

4 wypowiedzi
ostatnia 30.10.2018
Abraham Lincoln

Hotmail is the second most used emailing service behind Google’s Gmail, with more than half a billion users worldwide. If you just get started to Hotmail, click hotmail login...

1 wypowiedzi
ostatnia 30.10.2018