08.11.2002

Targi On-line - pierwsi goście!

W piątek, 8 listopada zakończyliśmy pierwszą turę głosowania. W jej wyniku pierwszymi gośćmi Targów On-line będą sieci Yogen Fruz i Drogerie Natura.

Skorzystaliśmy z podpowiedzi gości portalu i postanowiliśmy wybierać od razu 2 zwycięskie sieci, tak aby Targi On-line zwiększyły częstotliwość. Da to wszystkim sieciom szansę spotkania z biorcami w krótszym czasie. Jest to też nasza odpowiedź na duże zainteresowanie internetową formą Targów. Dziękujemy również za wszystkie głosy w sprawie Targów On-line na Forum naszego portalu. Czytamy je uważnie i staramy się wychodzić naprzeciw sugestiom.

Od przyszłego tygodnia pod specjalnym adresem mailowym redakcja będzie zbierać pytania do wybranych sieci. Adres mailowy pojawi sie w widocznym miejscu na stronie głównej. Następnie pytania te przekażemy przedstawicielowi sieci, który zostanie zaproszony do odwiedzenia redakcji portalu. O terminie dyżuru targowego poinformujemy z odpowiednim wyprzedzeniem.

Przypominamy, że Targi on-line będą miały formułę całodziennego dyżuru telefonicznego oraz czatu na portalu z udziałem wybranej sieci i franczyzobiorców. Dzień po dyżurze opublikujemy najciekawsze wypowiedzi z czata oraz odpowiedzi firmy na Wasze wcześniejsze pytania.

Cały czas możecie głosować wybierając kolejne sieci na Targi On-line.

Redakcja