15.11.2002

Recenzje stron WWW

W rankingu stron biznesowych opisywanych w tym tygodniu przez Biznes Warszawski franchising.pl został oceniony najwyżej, wyprzedzając m.in. strony Geanta, Sodexo, Tabelę Ofert i Gratkę.pl. Portal otrzymał maksymalną notę 4 gwiazdek, co w recenzji oznacza "trzeba obejrzeć".

Na pewno polski swiat biznesu potrzebuje tej strony - napisał Biznes Warszawski. Wiedza na temat tej formy działalności gospodarczej nie jest jeszcze duża. Strona bez wątpienia bardzo pouczająca i ciekawa graficznie - dodaje autor artykułu.

Biznes Warszawski tak opisuje nasz portal: "Strona prezentuje nie tylko podstawowe informacje na temat franchisingu, ale też najnowsze doniesienia z branży z kraju i ze świata. W serwisie można obejrzeć katalog sieci franchisingowych, portal daje też mozliwość zapoznania się z kilkoma prezentacjami znanych sieci. Twórcy portalu zapowiadają też organizację targów franchisingowych On-line."

Autor gazety narzeka jedynie na szybkość otwierania się strony. Redakcja wykonała więc próbę - strona główna po wpisaniu adresu portalu otwierała się dziś (piątek, 15 listopada) maksymalnie w ciągu 10 sekund. Jest to wynik porównywalny do szybkosci otwarcia największych polskich portali horyzontalnych np. Wirtualnej Polski. Zdarzają się gorsze dni, ale głównie z winy przekazujących sygnał, zwłaszcza Telekomunikacji Polskiej.

Więcej: Biznes Warszawski, 12-17 listopada 2002

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0