28.11.2002

Razem w katalogu firm

Do walentynek pozostały jeszcze dwa miesiące - ale już od dzisiaj prezentujemy matrymonialną sieć franchisingową. O ile sieci franchisingowe oparte na niekonwencjonalnym pomyśle są popularne na Zachodzie, to w Polsce Razem jest precedensem.

W dobie internetu, fast fooda, globalizacji, pracy po 16 godzin na dobę na prawdziwą miłość nie ma czasu. A jednak ciężko jest wracać do pustego domu. Sieć franchisingowa Razem to biura matrymonialne, umożliwiająca młodym ludziom nawiązanie interesujących znajomości.

Razem rozpoczęło swoją działalność w Polsce w 1999 roku na terenie Warszawy i okolic. W ciągu niespełna 3 lat działalności rozwinęło działalność sieci biur do 12 w największych miastach Polski. Firma zyskuje dużą grupę coraz młodszych klientów dzięki wysokiej jakości obsługi i profesjonalizmowi. Dzięki działaniom marketingowym Razem dociera do ludzi, którzy nigdy wcześniej nie myśleli o korzystaniu z usług biur matrymonialnych. Firma nie narzuca celu wyłącznie matrymonialnego, można poznać wiele ciekawych osób, zawrzeć ciekawe znajomości. Podstawą sukcesów Razem jest specyficzny, zindywidualizowany proces dobierania partnerów.

Razem nie narzuca rygorystycznie wystroju biura, ale są elementy wspólne dla wszystkich biur (szyld wewnątrz i na zewnątrz, wyposażenie pokojów rozmów).

- Już dzisiaj działalność biur Razem daje dobre efekty finansowe. Będą one rosły wraz z upływem czasu znacznie szybciej niż w innych gałęziach usług - powiedział nam Andrzej Bednarczyk, prezes Razem. - Ekonomiści szacują, że liczba osób korzystających z usług biur matrymonialnych w Polsce wzrośnie do poziomu europejskiego w ciągu 7-10 lat. To oznacza, że będzie ona większa niż obecnie nawet dziesięciokrotnie.

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Małgorzata Samborska

dziennikarz
Napisz do autora