mPunkt w katalogu firm

Poniedziałek
02.12.2002
W katalogu Firm Franchisingowych prezentujemy mPunkt - sieć franchisingową z sektora nowych technologii
 

Właścicielem sieci sprzedaży mPunkt jest firma Modex Sp. z o.o., której partnerem finansowym jest Fundusz Inwestycyjny Emerging Europe Capital Investors, LDC,. Gównymi udziałowcami EECI są:

  • Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju,
  • Caisse de Depot et Placement du Quebec – wiodąca kanadyjska firma zarządzająca funduszami, która dysponuje aktywami o wartości ponad 105 miliardów KAD,
  • DuPont Capital Management Corporation – zarządza Emerytalnym Funduszem Powierniczym DuPont.

Sieć franchisingową mPunkt firma Modex rozwija od 2001. Obecnie 122 salony pośród 140 są prowadzone przez franchisobiorców. Najważniejszym kryterium wyboru przyszłego franchisobiorcy sieci mPunkt jest osobiste zaangażowanie oraz przedsiębiorczość kandydata.


Panorama salonu mPunkt

- Zgodnie z przyjętą polityką firmy dbamy o wysoki poziom obsługi - powiedziała nam Izabela Kącka, specjalista ds. reklamy firmy Modex. - Zapewniają nam to odpowiednio przeszkoleni pracownicy potrafiący dostosować ofertę zarówno dla segmentu biznesowego jak i klientów indywidualnych, tak, aby uwzględniała ich oczekiwania i potrzeby.

Modex Sp. z o.o. otrzymał 27 listopada 2002 Certyfikat Przedsiębiorstwa Fair Play 2002 przyznawany przez Krajową Izbę Gospodarczą. Firma została wyróżniona spośród 51 przedsiębiorstw nominowanych. - Autorytety zasiadające w Kapitule Konkursu doceniły solidność i uczciwość firmy działającej zgodnie z prawem i zasadami etyki - uważa Izabela Kącka.


Certyfikat Przedsiębiorstwa Fair Play 2002

W listopadzie przedsiębiorstwo zajęło drugie miejsce w konkursie „Sieć na Plus” organizowanym przez PLUS GSM. Pod uwagę zostały wzięte dane sprzedażowe, finansowe, marketingowe, jak i również wskaźnik efektywności działań marketingowych, promocji krajowych oraz promocji indywidualnych.

- Zapraszając Państwa do przyłączenia się do naszej sieci wierzymy, w stworzenie przyjaznej, nowoczesnej i prężnie rozwijającej się Sieci Sprzedaży - mówi Izabela Kącka. - Chcąc dopomóc Państwu w osiągnięciu sukcesu zapewniamy know how, projekt aranżacji salonu oraz jego wyposażenie, profesjonalne szkolenia, szeroką ofertę produktów i usług, wspieramy Państwa ogólnopolskim i lokalnymi działaniami reklamowymi.

Info: Modex Sp. z o.o.


PROFIT system

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Biznesplan: jak policzyć przyszłe zyski /16.03.2009

Zanim zainwestujemy we własny biznes spróbujmy oszacować jego rentowność.

POPULARNE NA FORUM

Tani biznes dla początkującego

Jaki jest szacunkowy koszt otwarcia placówki partnerskiej w Nest Banku? Czy Bank narzuca wyposażenie lokalu i koszty z tym związane?

82 wypowiedzi
ostatnia 17.06.2018
Damskie torebki

Jeśli torebki to tylko Liu Jo! I oczywiście oryginalne :) Tak jak moja poprzedniczka :) https://ubierzsie.com/liu-jo Nie mogę złego słowa na nie powiedzieć. Biznes...

18 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2018
Czy warto otworzyć sklep odzieżowy?

jesli tylko wiesz, że twój produkt jest unikalny lub w naprawdę dobrej cenie to oczywiście :) bez porządnej analizy swot nie ma się natomiast co pchać w ecommerce. Bo...

33 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2018
Mam lokal / Szukam pomysłu na biznes

Może branża spożywcza? Przetwórstwo owoców i warzyw. Jakbyście szukali solidnych maszyn do pakowania soków to znajdziecie je w Bag In Box z Lublina...

427 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Jaką działalność otworzyć na wsi? Pomocy!!!

Zastanawiałam się jeszcze nad tym... Może warto zainwestować w ziemię pod uprawę? Wiem, że to ciężka praca, ale jeśli dobrze to zaplaujesz, to można na tym zarobić....

119 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Great assignment help team provide the java assignment help with the experiences writer in the possible minimal price. In the usa, uk. australia etc, our writer is well...

55 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Prezent na dzień dziecka

Baloniki są super! U nas było przyjęcie dla dzieci w rodzinie i własnie one zrobiły furorę, aż nie zaczęliśmy otwierać prezenty. ;) Na takie przyjęcia obowiązkowo...

2 wypowiedzi
ostatnia 13.06.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Dziękuję za informacje! Szukałem i nie mogłem znaleźć. Pomogłeś mi! dqfansurvey

55 wypowiedzi
ostatnia 13.06.2018