Subway na Targach On-line

Środa
08.01.2003
Na pytania gości portalu odpowiadał Kris A. Selka i Wayne Levin z SubSandwiches Of Polska, przedstawiciela Subway w Polsce.
 

Redakcja: Witamy wszystkich, o godzinie 10 rozpocznie się spotkanie z Krisem A. Selką i Wayne Levinem.

lul: Jak założyć taki punkt?
Kris A. Selka: Pierwszym krokiem do otwarcia frnachisingu Subway jest wypełnienie Wniosku, bądź to on-line bądź to poprzez przesłanie e-mailem: kselka@subwaypolska.pl swojego adresu, na który następnie poślemy Państwu broszurę.

kasiarum: Od jak dawna działa Subway w Polsce?
Kris A. Selka: Subway działa przez ok. 2.5 roku w Warszawie, w ciągu ostatniego roku Subway podjęła decyzje rozszerzenia rynku europejskiego o 7500 restauracji włączając Polskę. Subway podjęła taka decyzje w latach 90-tych w Stanach Zjednoczonych i dzisiaj operujemy ponad 12 tys. restauracji w Stanach Zjednoczonych przekraczając tym ilość restauracji McDonald operowanych na rynku USA. W sumie posiadamy pracujących ok. 17830 restauracji w USA, Kanadzie oraz wielu innych krajach świata.

grey: Czy powstający w Krakowie punkt będzie Państwa jednostką własną czy punktem prowadzonym przez biorcę licencji?
Kris A. Selka: Restauracja w Krakowie przy pl. Dominikanskim będzie franczyzą, będzie to restauracja prowadzona z frachisobiorcą z Florydy, który również widzi olbrzymią możliwsość rynkową w Polsce.

Wielki Guru Pomarańczowa Marchewka: Czy ludzie w Polsce faktycznie są przygotowani na tak restykcyjną zmianę dotyczącą ich sposobu odżywiania, czy restauracje promujące zdrowie takie jak SUBWAY mają szansę zaistnieć na rynku polskim?
Kris A. Selka: Z cala pewnością tak, tak jak na każdym nowym rynku musimy nauczyć polskich konsumentów, że jest nowy, zdrowy produkt jako alternatywa dla innych fast-foodow.
Z obserwacji widać, ze wielu młodych Polaków okupuje restauracje McDonald, KFC czy Pizz-Hut, wskazuje to na trend w społeczeństwie, na szybkie żywienie po za domem. Tak wiec jesteśmy przekonani, że mamy takie jeżeli nie większe szanse na zaoferowanie nowego zdrowego produktu - Subway.
Przeszliśmy ten proces w ciągu 40 lat istnienia Subway w USA oraz we wszystkich krajach gdzie Subway franchise jest dostępny.

Wielki Guru Pomarańczowa Marchewka: Ile zamierzacie otworzyć restauracji na terenie Polski?
Kris A. Selka: Naszym śmiałym zamiarem jest otwarcie 200 restauracji Subway w ciągu następnych 7-miu lat

spinka: Jakich produktów używacie do przygotowywania kanapek? Czy to zdrowa żywność?
Kris A. Selka: Przed podpisaniem kontraktu z dostawca wędlin, dostawcy muszą dać nam produkty do przetestowania, w naszym (Subway) laboratorium. Te produkty musza dorosnąć 100% do naszego najwyższego standardu aby były zaakceptowane do sprzedaży. My sobie zdajemy sprawę, ze w Polsce to może być wyzwanie, niemniej jednak jesteśmy przygotowani aby te testy były takiego samego standardu jak w USA.

mat: Czym różnicie się od McDonald`sa?
Kris A. Selka: Różnica między Subway and McDonaldem polega na wielkości operacji, nasze (Subway) restauracjc są mniejsze, wymagają mniejszego kapitału aby rozpocząć działność oraz nasz bilans tygodniowy jest łatwiejszy do osiągnięcia.
Podajemy naszym klientom najzdrowsze kanapki ok 7 gramów tłuszczu na 30 centymetrowej kanapce.

WIĘCEJ -->

Targi On-line

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Biznesplan: jak policzyć przyszłe zyski /16.03.2009

Zanim zainwestujemy we własny biznes spróbujmy oszacować jego rentowność.

POPULARNE NA FORUM

Tani biznes dla początkującego

Jaki jest szacunkowy koszt otwarcia placówki partnerskiej w Nest Banku? Czy Bank narzuca wyposażenie lokalu i koszty z tym związane?

82 wypowiedzi
ostatnia 17.06.2018
Damskie torebki

Jeśli torebki to tylko Liu Jo! I oczywiście oryginalne :) Tak jak moja poprzedniczka :) https://ubierzsie.com/liu-jo Nie mogę złego słowa na nie powiedzieć. Biznes...

18 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2018
Czy warto otworzyć sklep odzieżowy?

jesli tylko wiesz, że twój produkt jest unikalny lub w naprawdę dobrej cenie to oczywiście :) bez porządnej analizy swot nie ma się natomiast co pchać w ecommerce. Bo...

33 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2018
Mam lokal / Szukam pomysłu na biznes

Może branża spożywcza? Przetwórstwo owoców i warzyw. Jakbyście szukali solidnych maszyn do pakowania soków to znajdziecie je w Bag In Box z Lublina...

427 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Jaką działalność otworzyć na wsi? Pomocy!!!

Zastanawiałam się jeszcze nad tym... Może warto zainwestować w ziemię pod uprawę? Wiem, że to ciężka praca, ale jeśli dobrze to zaplaujesz, to można na tym zarobić....

119 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Great assignment help team provide the java assignment help with the experiences writer in the possible minimal price. In the usa, uk. australia etc, our writer is well...

55 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Prezent na dzień dziecka

Baloniki są super! U nas było przyjęcie dla dzieci w rodzinie i własnie one zrobiły furorę, aż nie zaczęliśmy otwierać prezenty. ;) Na takie przyjęcia obowiązkowo...

2 wypowiedzi
ostatnia 13.06.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Dziękuję za informacje! Szukałem i nie mogłem znaleźć. Pomogłeś mi! dqfansurvey

55 wypowiedzi
ostatnia 13.06.2018