Subway na Targach on-line

Środa
08.01.2003
Na pytania gości portalu odpowiadał Kris A. Selka i Wayne Levin z SubSandwiches Of Polska, przedstawiciela Subway w Polsce.
 

zuza: Czy szukacie franchisobiorców? Jakie są Wasze wymagania dotyczące np. lokalizacji, franchisobiorcy?
Kris A. Selka: Tak szukamy frachisobiorców i zapraszam wszystkich do odwiedzenia naszej strony www.subwaypolska.pl i zapoznania się z naszymi materiałami na stronie.
Nasz franchising kształtuje się w granicach od 67 tys. USD to 184 tys. USD, ceny te są porównywalne w warunkach Polskich (takie same). Każdy franchisobiorca powienien zadbać o finansowanie, chociaż my już nawiązaliśmy pewne kontakty rokujące finasowanie przez osoby prywatne (franchisobiorca musi te rokowania przeprowadzić sam, my możemy tylko podać z kim należy się skontaktować).
Co się tyczy lokalizacji: każdy potencjalny franchisobiorca powinien rozejrzeć się dookola w poszukiwaniu lokalu od 60 metrów kw do 120 m.kw. na lokal w ruchliwych punktach miasta (shopping centers, dworce, rynki itd.) i zaproponować nam te lokalizacje, my przyjedziemy zaakceptujemy lub pomożemy znaleźć inny lokal. Posiadamy olbrzymie doświadczenie i zdajemy sobie sprawę, że Państwo możecie nie znaleść lokalu, proszę się nie obawiać, my Państwu pomożemy w znalezieniu właściwego lokalu.

mika: Po jakim czasie przewidywany jest zwrot kosztów inwestycji?
Kris A. Selka: Naszym celem jest aby każdego franchisbirocy inwestycja "zwrócila" się w okresie jednego roku. Nie jest jednak to obietnica czy standard dla naszego franchisingu. Z każdą inwestycją jest związane ryzyko i my musimy się z tym liczyć.

Rafał: Jakim kapitałem własnym powinienem dysponować, żeby otworzyć "Subway" w Krakowie, biorąc pod uwagę, że nie posiadam własnego lokalu. Proszę o wyszczególnenie poszczególnych wydatków.
Kris A. Selka: Jeżeli chodzi o szczegółów pytania dotyczące inwestycji proszę kierować je na mój e-mail adres: kselka@subwaypolska.pl i ja bardzo chętnie poślę broszurę zawierającą wyliczenia kosztowe.

abs: Kiedy zostanie otwarty punkt waszej sieci we Wrocławiu? Jakiej wielkości będzie to lokal i gdzie położony?
Kris A. Selka: Franchisobiorca z Wrocławia, nie podpisał jeszcze umowy o franchisingu. Od momentu podpisania, generalnie restauracja Subway powinna otworzyć drzwi w okresie od 2-3miesiecy

paprotka: Dlaczego akurat postanowiliście zainwestować w Polsce? Przecież Polska jest zasypana wszelkiego rodzaju Oskarami, aPetitami itd.
Kris A. Selka: Uważamy, ze Polska jest gotowa na zmianę w sposobie żywienia w fast-food systemie. Nie sądzimy, aby Polska miała nadmiar w wyborze jeśli chodzi o to co jeść i gdzie, dlatego uważamy, ze Subway ma wielkie szanse na stanie się wiodącą siecią na tym rynku.

pasikonik: Jaki musi być przepływ klientów przez punkt (ile trzeba sprzedać kanapek dziennie), żeby wyjść na swoje?
Kris A. Selka: Jest to trudne do odpowiedzenia pytanie, jako, że na to wpływa wiele czynników. Można jednak śmiało powiedzieć, że w porównaniu z innymi sieciami nasze wymagania są stosunkowo niskie aby zbilansować tydzień.

paprotka: Czy macie już franczyzobiorców w Trojmieście? Ile punktów chcecie tu otworzyć i w jakich miejscach?
Kris A. Selka: Mamy zainteresowanych w Trójmieście, jak dotychczas jednak nikt nie podpisał umowy o franchising. Proszę pamietać, że w każdym mieście jest miejsce dla więcej niż jednego frachisobiorcy, tak więc zapraszamy.

<-- WSTECZ | WIĘCEJ -->

Targi On-line

POPULARNE NA FORUM

Skuteczna i tania reklama małej firmy

Polecam reklame w aplikacji która łączy klientów z partnerami handlowymi. Koszt 0 zł. Płacimy do 5% kwoty której klient u nas zostawił. Czyli tak naprawdę płacimy...

407 wypowiedzi
ostatnia 15.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

82 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Biznes po stronie dobra

Dollar General company has its origins in Scottsville, Kentucky from James Luther “J.L.” Turner and his son Cal Turner. James Turner’s father died in an accident in 1902...

18 wypowiedzi
ostatnia 12.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

I enjoyed over read your blog post. Your blog have nice information I got good ideas from this amazing blog. I am always searching like this type blog post. I hope I will see...

82 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

I enjoyed over read your blog post. Your blog have nice information I got good ideas from this amazing blog. I am always searching like this type blog post. I hope I will see...

82 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

nice post. Thanks for sharing such an interesting and witty post with us. Electromagnetic spider repellent

82 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Really very interesting website i like it such a great content MBA Marketing Assignment Help

82 wypowiedzi
ostatnia 10.07.2018
Jak urządzić sklep, by odnieść sukces

Urządzając sklep nie zapomnijmy również o odpowiednim wyposażeniu magazynu w wózki i regały magazynowe. To jest klucz do sukcesu, by panował tam porządek. W ten...

19 wypowiedzi
ostatnia 09.07.2018