28.01.2003

Wrocławska Giełda Nieruchomości w katalogu firm

Wrocławska Giełda Nieruchomości jest firmą działającą 12 lat na rynku i największą siecią pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Polsce.

W sieci Wrocławskiej Giełdy Nieruchomości pracuje około 210 osób w 38 biurach w Polsce. Do dyspozycji klientów jest 36.800 ofert kupna, sprzedaży, zamiany, najmu, wynajmu – co daje miesięcznie około 280 transakcji. WGN dysponuje czterema własnymi tytułami wydawniczymi poświęconymi rynkowi nieruchomości.

-Korzyści płynące z uczestnictwa w sieci franchisowej WGN, to możliwość zwiększenia obrotów oraz korzystna współpraca z dużymi partnerami – uważa Leszek Michniak, prezes WGN - Biorca może zdobywać oferty na wyłączność także dużych i drogich obiektów. Umożliwiamy uczestnictwo w największych targach nieruchomości w Europie. Gwarantujemy reklamę ofert w czterech miesięcznikach branżowych WGN.

Obecnie w komputerowej bazie danych WGN znajduje się około 36 tysięcy ofert mieszkań, domów, obiektów komercyjnych (biurowców, hal magazynowych, lokali usługowych), obiektów zabytkowych (pałaców, dworów, kamienic), pensjonatów, hoteli, gruntów i działek. Wszystkie one stanowią bazę sieci WGN-NET i jedynej w Polsce internetowej ogólnopolskiej sieci ofert nieruchomości rynku wtórnego, pierwotnego i komercyjnego mls.wgn.pl.

Info: WGN

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Małgorzata Samborska

dziennikarz
Napisz do autora