30.01.2003

Junak Rent w katalogu firm

W katalogu firm franchisingowych prezentujemy nową sieć franchisingową - Junak Rent - wypożyczalnie motorów i skuterów.

Sama historia motorów marki Junak sięga lat 60–tych, kiedy to w szczecińskiej fabryce został wyprodukowany prototyp zachodniego Harleya. Był największym motocyklem produkowanym seryjnie i stanowił dla polskich motocyklistów namiastkę ciężkiego motocykla turystycznego.

- Junak to był styl życia: wolność, luz, ucieczka od szarej rzeczywistości. Ten kto miał Junaka, miał swobodę – uważa Przemysław Wojtkiewicz dyrektor handlowy Junak Motor. Firma Junak Motor uruchamia na sezon letni sieć wypożyczalni motocykli nazwanych Junak Rent. Jest to pomysł nowy, zupełnie niespotykany w Polsce ze względu na często nie sprzyjające warunki pogodowe. Jednak dla wielu osób, których zasoby finansowe nie pozwalają na samodzielny zakup jednośladu, możliwość wypożyczenia motoru lub skutera to niesamowita frajda.

-Podoba mi się możliwość wypożyczenia skutera, nie mogę się już doczekać lata. Co roku przyjeżdżam nad morze i tym razem na pewno skorzystam z oferty Junak Rent – powiedziała Magda, 24 letnia studentka z Warszawy.

W ofercie Junak Rent prezentowane są modele dystrybuowana przez firmę Junak Motor. W chwili obecnej to motocykl w wersji cruiser o pojemnosci skokowej silnika 250cm3 (Junak Millenium), skuter o poj.50cm3 (Junak Qumpel) i pojazd czterokołowy (Junak Pionier) o pojemności 50 oraz 90cm3. Z nowym sezonem firma zamierza wprowadzić kilka nowych pojazdów - szczegóły juz wkrótce na stronie www.junakmotor.pl Firma planuje również otworzyć sieć restauracji tematycznych zadedykowanych m.in. użytkownikom motocykli i nie tylko. Niemalże kultowym miejscem dla polskich motocyklistów staje się należąca do firmy restauracja Klub DZIKI zlokalizowany w Warszawie - Choszczówce przy ulicy Chlubnej 1a.

- Jest to jedyna prawdziwa strzecha, gdzie odbywają się szalone imprezy do rana, a przy odrobinie szczęścia można spotkać sarny, dziki i innych leśnych mieszkańców – dodaje Wojtkiewicz.

Info: Junak Rent

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Małgorzata Samborska

dziennikarz
Napisz do autora