EF English First spotyka się z biorcami

Poniedziałek
24.02.2003
W Łodzi, w piątek, 21 lutego odbyło się spotkanie EF English First z osobami zainteresowanymi prowadzeniem szkoły języka angielskiego.
 
W miniony piątek, 21 lutego, w Łodzi, odbyło się spotkanie EF English First z osobami zainteresowanymi franchisingową współpracą z firmą. Uczestnicy spotkania mieli okazję wysłuchać oferty biznesowej zaprezentowanej przez dyrektora rozwoju sieci EF English First Macieja Poniatowicza. O doświadczeniach franchisobiorcy opowiadał Aleksander Czarnecki, właściciel szkoły EF English First w Łodzi.

Aleksander Czarnecki zaprerezentował potencjalnym biorcom wygląd szkoły, aranżację wnętrz, organizację administracji szkolnej oraz zasady działania w ramach sieci. Potencjalnych biorców licencji EF szczególnie interesowały kwestie finansowe, a zwłaszcza ile wyniosły realne koszty inwestycji, począwszy od wykupienia licencji poprzez remont do rozpoczęcia działalności szkoły. Największe zainteresowanie wzbudziły jednak możliwe korzyści zarobkowe, wynikające z prowadzenia szkoły EF English First. Wszyscy obecni chcieli znać dokładne sumy, jakie szkoła EF English First jest w stanie zarobić.

Dlatego uwagę zebranych najbardziej przyciągnęły nowe ustalenia zawarte w pakiecie franchisingowym firmy. EF umozliwia wykup licencji na prowadzenie szkół z wyłącznością na dany region, tym samym pozwalając na tworzenie placówek satelitarnych. EF English First określił również nową kwotę licencyjną. Otóż, aktualnie wynosi ona 10 tys. USD, z czego połowa tej kwoty wraca do franchisobiorcy na wskazane przez niego wydatki (wystrój szkoły, lokalna kampania reklamowa) opisane w aneksie do umowy z EF English First.

doradca we franczyzie

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

POPULARNE NA FORUM

Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?

Na pewno warto wyposażać się w różnego rodzaju narzędzia, które pomogą usprawnić naszą pracę :) Ja na przykład korzystam z ticketing system od...

95 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Sklep muzyczny

Cześć, znalazłem fajny sklep muzyczny Tryton Music , można w nim przez internet zamawiać potrzebne nam rzeczy różne sprzęty oraz inne. Szeroki asortyment sklepu można...

1 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?

Musisz pamiętać o wielu rzeczach. Wszystko zależy od profilu Twojej działalności. Jeśli chcesz działać w branży IT to kup sprzęt, jeśli e-commerce to zainwestuj w...

95 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Cool stuff you have and you keep overhaul every one of us Beets

58 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Cool stuff you have and you keep overhaul every one of us Beets

58 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Congrats on having such well managed site! It has good looks and contains informative content as well.We are an online platform where students check & write reviews for...

58 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Damskie torebki

Ja torebki kupuję w sieciówkach. Nie widzę nic ciekawego w tym, żeby mieć bardzo drogie. Oczywiście jest to świetna sprawa, mam dwie droższe, ale raczej staram się, by...

19 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Skuteczna i tania reklama małej firmy

Można postawić na reklamę świetlną czy litery przestrzenne. Nam litery podświetlane wykonała firma https://reklama-bielsko.com/ Mamy też od nich reklamę na...

402 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018