Camille Albane na Targach On-line

Środa
05.03.2003
Gościem Targów On-line był Wiesław Flis z sieci Camille Albane.
 

Zuzia: Jakich macie "znanych" klientów? Publiczne osoby podnoszą prestiż takim firmom.
Wiesław Flis: Publiczne osoby na pewno podnoszą prestiż, ale dlatego, że są publiczne nie możemy podawać ich nazwisk. Zapraszamy do salonów. Zawsze istnieje możliwość spotkania z nimi.

pasikonik: Ile fryzur umie zrobić fryzjer w Camille Albane? Jak jest szkolony? Czy przyjmujecie fryzjerów po szkołach zawodowych? Jak nim zostać?
Wiesław Flis: Przyjmujemy fryzjerów, którzy muszą przejść:
1/ Rozmowę kwalifikacyjną
2/ Sprawdzian zdolności (wykonanie fryzury na modelce)
3/ Szkolenie podstawowe Camille Albane w zakresie własnych technik strzyżenia i koloryzacji oraz zasad obsługi klientów
Każdy ma szansę zostać fryzjerem Camille Albane bez względu na wykształcenie. Zdecydowanie najważniejsze są praktyczne umiejętności oraz odpowiedni kontakt z klientem.

Maria: Czy można posiłkować się kredytem przy zakupie licencji?
Wiesław Flis: Nie, należy posiadać środki własne pozwalające sfinansować zakup licencji. Można korzystać z kredytu przy zakupie wyposażenia salonu lub adaptacji lokalu.

Adam: Na czym polega to, że wasze salony są nowej generacji?
Wiesław Flis: Związane jest to przede wszystkim z technikami strzyzenia i koloryzacji Camille Albane stosowanymi w salonie, samym konceptem obsługi klienta oraz wystroju salonu.

Julka: Czym różni się Camille Albane od Jacques Dessange?
Wiesław Flis: Technikami strzyżenia, konceptem obsługi klientki tzn. klientka obsługiwana jest przez 3 specjalistów w zakresie:
- stylizacji fryzury
-koloryzacji
- makijażu
Salony JD różnią się również architekturą wnętrza.

Adam: Dlaczego wchodzicie na rynek dopiero teraz, kiedy obecny jest już i Jean Louis David, i Franck Provost?
Wiesław Flis: Uważamy, że właśnie teraz jest to najlepszy moment wejścia na rynek. Wiemy co robi nasza konkurencja, staramy się być lepsi.

Julka: Jakie szkolenia proponujecie franczyzobiorcy? Czy są one cylkiczne, czy jednorazowe na początku? I czego te szkolenia dotyczą?
Wiesław Flis: Szkolenia w systemie Camille Albane obejmują:
1/ Szkolenie podstawowe w zakresie technik strzyżenia i koloryzacji Camille Albane przed otwarciem salonu
2/ Szkolenia trendowe 2 razy w roku związane z modą wiosna-lato-jesień-zima

Aleksander: Jaki jest okres zwrotu z inwestycji w salon CA?
Wiesław Flis: W zależności od lokalizacji (wielkości rynku) od 3 do 5 lat.

pasikonik: Na ile swoich punktów oceniacie potencjał polskiego rynku?
Wiesław Flis: Myślimy o 100, ale liczbę punktów będzie weryfikował rynek. Najważniejszy jest standard świadczonych usług w salonach Camille Albane, a nie ich ilość.

Aleksander: Ile salonów można otworzyć w Łodzi? Lepiej na Piotrkowskiej, czy w centrach handlowych?
Wiesław Flis: Zdecydowanie jesteśmy zainteresowani otworzeniem salonu w Łodzi w strefie centrum miasta ( nie koniecznie na ul. Piotrkowskiej). A drugi salon zamierzamy otworzyć w 2004 roku w Centrum Handlowym Manufaktura.

Adam: Jak przedstawiają się róznice cen usług między Camille Albane a waszą konkurencją?
Wiesław Flis: Pozycjonowanie cenowe Camille Albane po okresie otwarcia powinno być na poziomie wyższym o 10 - 15 % od naszej konkurencji.

Kamila: Czy sieć Camille Albane jest konkurencyjna wobec np. Jean Luis David. Proponujecie ten sam poziom usług i dla tego samego klienta?
Wiesław Flis: Na pewno jest konkurencyjna. Proponujemy inny standard usług. Nasza oferta jest skierowana do innego segmentu klientów oczekującego odpowiedniego standardu obsługi i usługi.

Micha: Ile salonów planujecie otworzyć w Warszawie?
Wiesław Flis: W 2003 roku planujemy otworzyć 3 salony. Najbliższe otwarcie 8 marca w Centrum Handlowym Warszawa Wileńska. W 2004 roku kolejne 3. Docelową liczbę salonów będzie weryfikował rynek.

<-- WSTECZ | WIĘCEJ -->

Targi On-line

POPULARNE NA FORUM

Jaką działalność otworzyć na wsi? Pomocy!!!

Biznes na wsi to spory wydatek, ale się opłaca. Musisz jednak od samego początku zminimalizować koszty (oczywiście te, które się da). Ja zamawiam online części (John...

124 wypowiedzi
ostatnia 20.09.2018
Dior, Versace, Hugo Boss, Armani, Gucci - w jednym sklepie!?

Ja myślę, że jakiś Versace sklep na zasadzie Dessale.pl będzie w porządku. Zobaczcie sobie jak to funkcjonuje :) https://www.dessale.pl/versace-collection

4 wypowiedzi
ostatnia 20.09.2018
Monitoring sklepu w niewielkiej miejscowości

W obecnych czasach monitoring jest nieodzowny , tak samo systemy alarmowe. Po prostu trzeba to mieć, bo nie znasz dnia ani godziny kiedy złodziej będzie chciał skorzystać...

67 wypowiedzi
ostatnia 19.09.2018
Jak zarządzać dużą firmą?

Do zarządzania dużą, rozbudowaną firmą, niezbędne jest odpowiednie oprogramowanie, a nawet system zarządzania. Dlatego coraz więcej firm, wraz z rozszerzeniem...

18 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018
Agencja Tłumaczeń Przysięgłych

Ja korzystam z biura tłumaczeń w Białymstoku, ProLingua. Pan Bagiński to tłumacz przysięgły, bardzo fachowy i solidny. Wykonuje tłumaczenia specjalistyczne ( w tym...

11 wypowiedzi
ostatnia 17.09.2018
Plantacja choinek: 2 metry na sprzedaż

Firma PPHU MARGO zaprasza do współpracy w ramach otwarcia sezonu w zakresie handlu choinkami bożonarodzeniowymi. Telefon: 691 572 982 E-mail: contact@goldenhelix.pl

3 wypowiedzi
ostatnia 17.09.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Thanks for sharing such a nice blog of information to us. This is very knowledgeable for me. I am offering Assignment Help all over the world.

127 wypowiedzi
ostatnia 17.09.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Thanks a lot for sharing us about this update. Hope you will not get tired on making posts as informative as this. Play Subway Surfers

127 wypowiedzi
ostatnia 15.09.2018