28.03.2003

Stollar w katalogu firm

W katalogu firm franchisingowych prezentujemy ofertę firmy Stollar Systemy Okienne z Olecka.

Polska Północno-Wschodnia nazywana jest „Zielonymi Płucami”. Występują tu ekologicznie najczystsze siedliska drzew iglastych. Drewno pochodzące z tych właśnie lasów po odpowiedniej obróbce jest surowcem do produkcji okien przez firmę Stollar Systemy Okienne.

Okna są dostarczane w odpowiednim zabezpieczeniu, aby uchronić je przed przypadkowymi uszkodzeniami podczas transportu. Następnie są montowane przez przeszkolonych fachowców. Firma oferuje pięcioletnią gwarancję oraz serwis pogwarancyjny. Firma między innymi zajmowała się repliką starych okien na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Pałacu Radziwiłów w Antoninie.

Stollar to firma rodzinna. Początki jej sięgają lat 50–tych, kiedy to przedsiębiorstwo figurowało pod nazwą Zakład Produkcji Drzewnej. Od półtora roku Stollar jest spółką kapitałową.

- Planujemy w tym roku powiększyć sieć do 100 jednostek. Pragniemy zaistnieć w całej Polsce - powiedział nam Wiesław Krzykwa, właściciel.

Franchisobiorca powinien dysponować lokalem o minimalnej powierzchni 30 mkw znajdującym się przy głównej trasie.

Należy dodać, iż potencjalni franchisobiorcy nie są zobowiązani do inwestowania dużych sum pieniędzy. W koszt licencji wliczone są również bezpłatne szkolenia. Biorca musi mieć podstawową wiedzę o szkle, drewnie i okuciach.

Małgorzata Boruń, info: Stollar

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

5

Małgorzata Samborska

dziennikarz
Napisz do autora