02.04.2003

Germanos na Targach On-line

Na pytania internautów odpowiadał Michał Wawrzynowicz z Germanos Polska.

Spinka: Skąd się wzięła nazwa Germanos, przypomina nazwę niemiecką?
Michał Wawrzynowicz: Nazwa sieci pochodzi do nazwiska właściciela i założyciela pierwszego punktu sprzedaży. Historia firmy sięga początku lat 80-tych. Jednak jej największy wzrost nastąpił w połowie lat 90-ch, wraz z rozpoczęciem sprzedaży usług i produktów telefonii komórkowej.

Wisniewski: Czy jest możliwość otwarcia Salonu Germanos w mieście poniżej 40 tys. mieszkańców?
Michał Wawrzynowicz: Wszystkie przypadki miejscowości poniżej 40 tysięcy mieszkańców są przez nas rozpatrywane indywidualnie i po wspólnej z franchisobiorcą analizie przedsięwzięcia podejmujemy decyzję o powstaniu salonu w takim miejscu. W naszej sieci mamy kilka punktów sprzedaży znajdujących się w tego typu miejscowościach.

Redakcja: Nasze spotkanie dobiega końca, prosimy o zadawanie ostatnich pytań.

ewa_w: Czy potencjalny biorca musi być doświadczonym handlowcem?
Michał Wawrzynowicz: Od potencjalnego biorcy oczekujemy pełnego zaangażowania w prowadzenie działnosci oraz silnej własnej motywacji. Ze względu na oferowane przez nas cykle szkoleń nie wymagamy doświadczenia w prowadzeniu działalności związanej ze sprzedażą usług i produktów telefonii komórkowej.

RS: Czy robi Pan zakupy w Salonie Germanos?
Michał Wawrzynowicz: W zeszłym miesiącu kupiłem telefon bezprzewodowy w prezencie. Dość często kupuję drobne gadżety, takie jak baterie czy kupony uzupełniające.

Ewa: Jak intergracja z Unią Europejską wpłynie na rozwój sieci Germanos?
Michał Wawrzynowicz: Człokowstwo w Unii Europejskiej przyniesie zwiększenie konkurencyjności wśród istniejących sieci sprzedaży. Sieć Germanos już dzisiaj posiadająca odmienny i spójny wygląd jak również bogatą ofertę produktów i usług jest przygotowana na konkurowanie z innmi sieciami o zasięgu europejskim.

Wisniewski: Czy we wszystkich Salonach Germanos oferują Państwo produkty nowych technologii?
Michał Wawrzynowicz: Produkty nowych technologii takie jak konsole do gier, drobne gadżety elektroniczne, telefony komórkowe oraz stacjonarne dostępne są we wszystkich punktach sprzedaży. W części salonów, tam gdzie pozwala na to powierzchnia oferujemy również cyfrowe aparaty i kamery, palmtopy i laptopy.

Michał Wawrzynowicz: Serdecznie dziękujemy za spotkanie i zapraszamy do współpracy. Osoby zainteresowane szczegółami naszej oferty proszę o kontakt bezpośrednio ze mną lub z naszymi regionalnymi kierownikami (telefony oraz adresy email dostępne są w katalogu firm lub na naszej stronie internetowej www.germanos.pl).

<-- WSTECZ

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0