03.04.2003

PARP wspiera Ogólnopolski Salon Franchisingu

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) podjęła decyzję o dofinansowaniu Ogólnopolskiego Salonu Franchisingu, który stanie się w tym roku częścią zaplanowanych na 24-26 czerwca 2003 Targów MSP. Impreza odbędzie się w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki.

PARP dostrzegł we franczyzie szansę na rozwój rynku małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce.

-Chcemy, wspólnie z Polska Organnizacją Franczyzodawców oraz portalem franchising.pl, informować małych i średnich przedsiębiorców o możliwości oraz korzyściach prowadzenia działalności pod znaną marką - powiedziała Pulsowi Biznesu Aleksandra Sztetyłło z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Szansa na sukces

Dotychczas kolejne projekty zorganizowania targów franczyzowych upadały ze względu na wysokie koszty organizacyjne połączone z niską stopą zwrotu.

To już czwarta edycja Targów MSP. Za każdym razem impreza odnosiła sukces wśród wystawców i zwiedzających. Biorą w niej udział nie tylko firmy o znanych markach, ale również różnego rodzaju instytucje finansowe i przedstawiciele administracji. Liczba zwiedzających za każdym razem przekraczała kilka tysięcy.

Popularyzacja

-Głównym celem organizacji Ogólnopolskiego Salonu Franchisingu na Targach MSP jest promocja franczyzy jako metody na prowadzenie biznesu, a także umożliwienie bezpośredniego kontaktu firmom oferującym licencję z potencjalnymi franczyzobiorcami - przekonuje Arkadiusz Słodkowski, dyrektor portalu franchising.pl

Salon franchisingu nie ograniczy się do prezentacji oferty firm franczyzowych. Planowane jest również seminarium, do udziału w którym zaproszeni zostali przedstawiciele firm i międzynarodowych stowarzyszeń franczyzowych.

-Wstęp na targi, a także udział we wszelkich towarzyszących im seminariach jest całkowicie bezpłatny - podkreśla Arkadiusz Słodkowski.

Więcej: Monika Niewinnowska, Puls Biznesu, Dodatek "Franczyza", 3 kwietnia 2003, str. 22

Szczególowe informacje o Ogólnopolskim Salonie Franchisingu są dostępne na stronie franczyza.pl.

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0