16.05.2003

The Athlete’s Foot w katalogu firm

W katalogu firm franchisingowych prezentujemy sieć sklepów sportowych The Athlete’s Foot.

Obecnie sieć The Athlete's Foot działa w 52 krajach. Znak graficzny TAF jest obecny na ponad 850 szyldach sklepowych. Sklep Flagowy znajduje się na 42 Ulicy w Nowym Yorku - ponad 1500 m2 powierzchni handlowej na dwóch poziomach, w sercu Manhattanu, na jednej z najbardziej prestiżowych ulic świata, codziennie obsługuje setki klientów oferując szeroką gamę asortymentową.


Wnętrze sklepu The Athlete's Foot

W Polsce The Athlete's Foot jest obecnie największą siecią sklepów sportowych. Droga do realizacji tego celu rozpoczęła się w czerwcu 1998, kiedy The Athlete's Foot International podpisało umowę Master Franczyzową ze swoim polskim partnerem - spółką Marketing Investment Group z Krakowa. Spółka Marketing Investment Group, o rdzennie polskim kapitale, posiada wieloletnie doświadczenie w branży sportowej. Doświadczenie to, a także dobrany i sprawdzony zespół ludzi pracujących w Marketing Investment Group, w połączeniu z know-how dostarczonym przez Franczyzodawcę (TAF USA), pozwoliło na stworzenie skutecznej metody prowadzenia sklepów sportowych.

Pierwszy sklep powstał w listopadzie 1998 w C.H. KING CROSS - GEANT w Gdańsku Osowie. Dzisiaj szyld TAF obecny jest na kilkudziesięciu polskich sklepach w 27 miastach i 13 województwach. Wkrótce dołączą kolejne miasta. W obecną działalność The Athlete's Foot w Polsce zaangażowanych jest około 300 osób. W roku 2002 został otworzony 50 sklep w Polsce!

Info: Marketing Investment Group

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Małgorzata Samborska

dziennikarz
Napisz do autora