20.05.2003

Rodzinne Święto Muszkieterów

28 maja rozpocznie się akcja promocyjna we wszystkich sklepach Intermarche. W trakcie trzytygodniowego „Święta Muszkieterów” klienci mają do wygrania 125 000 nagród w trzech konkursach.

Wszystkie konkursy zostały zaplanowane z myślą o każdym członku rodziny, nawet tym najmniejszym, bo tegoroczne Święto Muszkieterowie chcą obchodzić w ciepłej, rodzinnej atmosferze.

Ponad 80 Intermarche zostanie „wystrojonych” w barwne girlandy, balony i banery.

Muszkieterowie co roku organizują Święto Muszkieterów, aby umilić klientom czas zakupów i uczynić je ciekawymi. Pierwszy tydzień Święta został nazwany „Tygodniem Dziecka” i potrwa od 28 maja do 3 czerwca. Mali klienci będą mogli wziąć udział w konkursie rysunkowym na najładniejszego Muszkietera, w którym do wygrania są m.in. plecaki. Codziennie na 50 pierwszych dzieci, które przyniosą do Intermarche wypełnioną kolorowankę z gazetki handlowej, będą czekały upominki w postaci ołówka z maskotką.

W drugim tygodniu, od 4 do 10 czerwca, nazwanym „Tygodniem ze zdrapką”, klienci mogą wygrać rower i artykuły plażowe. Warunkiem uczestnictwa w tym konkursie jest zrobienie zakupów za min. 20 zł. Za każdą taką kwotę klient otrzyma „zdrapkę z szansą na nagrodę”.

W ostatnim tygodniu akcji „Tygodniu z koszem” nagrodami będą kosze z produktami spożywczymi i produktami chemii gospodarczej. W dniach od 11 do 17 czerwca należy zrobić zakupy za minimalna kwotę 25 zł i nabyć jeden z wyznaczonych produktów dostawcy Muszkieterów. Każdy Muszkieter przygotował 25 koszy.

Informacje o Święcie Muszkieterów znajdą się w Radio Muszkieterów, na gazetkach handlowych, a także na billboardach. Muszkieterowie zapraszają wszystkich serdecznie do rodzinnego świętowania w Intermarche.

Info: Muszkieterowie

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Małgorzata Samborska

dziennikarz
Napisz do autora